Щебетуха• 25 сентября 2023
Ботокс у міжбровку і лоб. Зміна міміки.
Мій косметолог запропонувала мені зробити міжбровку ботоксом. Через деякий час лише верхню зморшку на лобі.
Як ви звикли до того, що ваша міміка змінилася? Чи відчуваєте дискомфорт?
Моль Моллівна• 25 сентября 2023
В мене міміка не змінилася, жодного дискомфорту не відчуваю. Я навпаки без ботоксу його відчувала - постійно була насуплена.
Аноним Советчик• 25 сентября 2023
От коли мені вкололи ботокс в усе лице і шию, от тоді я дійсно відчула весь кайф. Хочеш посміхнутись, а не можеш. Виходить якийсь оскал, неначе після інсульту.
Контрольница• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
А навіщо в усе лице? Це неправильно. Йдіть до нормального фахівця
Зроблено у 80-х• 25 сентября 2023
В мене в лобі, міжбрівці і біля очей ботокс. Це прекрасно) спробуйте, це ж не назавжди
Моль Моллівна• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Це вам, мабуть багато вкололи
Полтавська галушка• 25 сентября 2023
Коли вперше робила ботокс, то при посмішці відчувала напруження в лобі та очах (стояв лоб/межбрівка/очі). В наступні рази нічого не відчуваю. Очі більше не роблю, а лоб/межбрівка роблю так, щоб брови підіймалися. Більше не подобається повністю заблокований лоб, бо тобі трохи брови опускаються
Анютины ласки• 25 сентября 2023
Я вколола, через місяц все розворушилось, за 2 міс як нічого і не було, 6 тис коту між яйця
Оцененная• 25 сентября 2023
Блин, я неделю назад сделала и походу брови опустились...веки теперь нависают(((
Щебетуха
• 25 сентября 2023
Ответ дляОцененная
А ви весь лоб робили і очі чи тільки міжбровку?
Оцененная• 25 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
4 зоны- лоб,м/б, нос и глаза