Oksana1983oks.• 25 сентября 2023

Дівчатка допоможіть з завданням

В мене получилось1,5;1,5,в малої 2;1
Допоможіть будь ласка
9 завдання
Хочу в БАНю• 25 сентября 2023
Можете накреслити в координатах ху та подивитись по факту координати точки.

Садоводница• 25 сентября 2023
1:2
автор Oksana1983oks. • 25 сентября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я креслила мені так удобніше,в мала знаходила по формулах но різні цифри
Садоводница• 25 сентября 2023
Точніше 2;1
автор Oksana1983oks. • 25 сентября 2023
Ответ дляСадоводница
Точніше 2;1
Будь ласка обясніть?як ви рішили
Olya Rybka• 25 сентября 2023
Ответ дляOksana1983oks.
Будь ласка обясніть?як ви рішили
Так это на графике видно.
Садоводница• 25 сентября 2023
Ответ дляOksana1983oks.
Будь ласка обясніть?як ви рішили
Ось три точки з завдання. Поєднати їх. Тепер треба додати ще одну щоб вийшов паралелограм. Вона там стає тільки на 2;-1. Думаю, ви креслили прямокутник, тому у вас і вийшло 1,5;1,5
Я натуралка• 25 сентября 2023
2;1
ПоЗиТиВнАя• 25 сентября 2023
Бідні діти, навіщо їм ця хе#н₴?

автор Oksana1983oks. • 25 сентября 2023
Ответ дляЯ натуралка
2;1
Звідки у вас точка 2;-1?
автор Oksana1983oks. • 25 сентября 2023
Ответ дляСадоводница
Я вам дякую дуже зрозуміла свою помилку
Я натуралка• 25 сентября 2023
Ответ дляOksana1983oks.
Звідки у вас точка 2;-1?
Бо це паралелограм
автор Oksana1983oks. • 25 сентября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Бо це паралелограм
Це получається точка Д?
ИзЮмрудная• 25 сентября 2023
(2;1)
Я натуралка• 25 сентября 2023
Ответ дляOksana1983oks.
Це получається точка Д?
Так, це точка Д.
Садоводница• 25 сентября 2023
Ответ дляOksana1983oks.
Я вам дякую дуже зрозуміла свою помилку
Ви не дуже помиляєтесь, бо прямокутник, який ви креслили і отримали 1,5; 1,5 технічно також паралелограм. Але шкільним завданням та вчителям часто на це пофіг, і взагалі «ти шо, найрозумніший?»
ИзЮмрудная• 25 сентября 2023
Треба розуміти, що діагональ саме АС, і потім шукати серединки від коорлитан саме точок А і С
ИзЮмрудная• 25 сентября 2023
Ответ дляСадоводница
Як можна накреслити прямокутник, щоб отримати (1,5;1,5)?
Садоводница• 25 сентября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Просто порядок точок не буде дотриманий

ИзЮмрудная• 25 сентября 2023
Ответ дляСадоводница
Просто порядок точок не буде дотриманий
Ні, це не просто не дотриманий порядок точок, це не є фігурою з назвою ABCD, тобто не відповідає умові
Я натуралка• 25 сентября 2023
Ответ дляСадоводница
Просто порядок точок не буде дотриманий
А хіба таке можливо? При точній назві АВСД точки розмістити в задовільному порядку?
Садоводница• 25 сентября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Пардон, дійсно. Затупила.
Lysiiiiii• 25 сентября 2023
1. Формула абсциси середини відрізка з кінцями в точках A(x₁, y₁) і B(x₂, y₂): x₁ = (x₁ + x₂) / 2

2. Координати середини відрізка AB з кінцями в точках A(1, -2) і B(5, 6): x₁ = (1 + 5) / 2 = 3, y₁ = (-2 + 6) / 2 = 2

3. Для знаходження координат точки перетину діагоналей квадрата ABCD, можна використовувати середні значення координат вершин: x₆ = (-2 + 1) / 2 = -0.5, y₆ = (4 + 5) / 2 = 4.5

4. Для знаходження координат точки М, яка є серединною точкою сторони AB, можна використовувати середні значення координат вершин A(0, 0) і B(0, 2): xₘ = (0 + 0) / 2 = 0, yₘ = (0 + 2) / 2 = 1

5. Координати центра кола, якщо кінцями діаметра є точки (-2, 2) і (2, -2): x₆ = (-2 + 2) / 2 = 0, y₆ = (2 - 2) / 2 = 0

6. Для знаходження координат кінців середньої лінії MN, паралельної стороні AC, можна використовувати середні значення координат відповідних вершин. В даному випадку MN паралельна AC, тож координати будуть такі: M(0, 0) і N(-2, 0).

7. Щоб знайти координати другого кінця відрізка, який має С як середину, можна використовувати середні значення координат вершин А і С. Для A(-1, 3) і C(1, -1), координати другого кінця будуть B(-3, -5).

8. Трикутник ABCD не є паралелограмом, оскільки протилежні сторони не паралельні.

9. Для знаходження координат точки перетину діагоналей паралелограма ABCD використовуйте середні значення координат вершин A(1, 0), B(2, 3), C(3, 2), і D(4, -1). Координати точки перетину будуть (2.5, 1.5).

10. Для знаходження координат четвертої вершини паралелограма від координат інших трьох вершин та точки перетину діагоналей, можна використовувати симетрию паралелограма. Оскільки точка перетину діагоналей є серединою відрізка між A і C, то координати четвертої вершини будуть (1.5, 3.5).
автор Oksana1983oks. • 25 сентября 2023
Дівчатка всім дякую,відповідь 2;1 не правильна,но і яка правильна вчителька не написала
автор Oksana1983oks. • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii

Ви викладаєте математику?
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляOksana1983oks.
Ви викладаєте математику?
Ні, то GPTChat за секунду зробив вам завдання)
автор Oksana1983oks. • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Можна фото іконки цього чату,їх там багато,дякую
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляOksana1983oks.
Будь ласка