IQ 80• 25 сентября 2023
Впала обручка у Рагсі.
Доброго дня.
Моій дитині (2 роки) робітниця рагсу передала кільця для того, щоб вона передала їх гарно молодятам.
Звісно ж вона почала махати подушечкою з кільцями і одне з них впало (і я ледь встигла спіймати інше)
Молодята дуже засмутилися, як і усі інші присутні на весіллі.
Тепер не знаю, що роботи.
Наречена моя рідна сестра😢
Чи варто вірити таким прикметам?
Тепер не знаю, що роботи.
Наречена моя рідна сестра😢
Чи варто вірити таким прикметам?
оксюморон• 25 сентября 2023
Если все такие суеверные, то нефиг было давать кольца ребенку. Исход был очевиден
Свідок Перемоги• 25 сентября 2023
бо не треба дітям 2 річним!!! давати таке, бо воно не розуміє нічого. Старших не було? вічно тих дітей пхають скрізь.
бо недобрий знак,казала моя бабуня. життя буде важким і повне негараздів,злагоди не буде. а там час покаже
в мене впало колечко з рук робітниці загсу. розлучення через 5 років.
так просто нічого не відбувається
Чупокабра• 25 сентября 2023
у меня обручка не налазила первому мужу на палец, порвались туфли и перчатка. И да, в браке была несчастлива. Первый брак, во втором уже все норм
Соображалочка• 25 сентября 2023
мое падало с рук перед росписью, не в ЗАГСе, ну ничего 20 лет вместе
и обручки не носим
Карамбулкул• 25 сентября 2023
У меня ничего не падало ни первый ни второй раз. Два развода)
Виправлялочка• 25 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
и обручки не носим
Читаю - мое падло)))
Думаю, муж что ли обронил)))
Педиатор_я• 25 сентября 2023
Самое главное, чтобы люди подходили друг другу и любили друг друга. По настоящему. Заботились друг о друге, хотели делать друг друга счастливее. Хотели детей друг от друга.
А все остальное - полная хрень. Пусть хоть то кольцо на части рассыпается.
Anastasia_kyiv• 25 сентября 2023
У батьків мого чоловіка впали обручки (робітниця РАЦС впустила). Вони разом вже 33 роки, і живуть душа в душу!) 🥰
Не варто вірити в ці забобони і все буде добре! Сімейне життя не залежить, и впали обручки чи ні!)🤗
Сливочная пенка• 25 сентября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А ЗАЧЕМ ребенку передавать кольца ??
мим-мим-мумумум...
і не розуміють що може напортачити та дитина ж
Соображалочка• 25 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
так просто нічого не відбувається
а если бы не упало, то жили бы счастливо?
кольцо реально виновато?
Сливочная пенка• 25 сентября 2023
Ответ дляAnastasia_kyiv
Треба було робітницю РАЦУ пнути за те :)))
п.с. батькам - многая літа!
Виправлялочка• 25 сентября 2023
Ответ дляAnastasia_kyiv
Так может это примета наоборот? У кого падало, то все, форевер энд евер)) А то вот у меня никто не ронял но все равно развод)
Сливочная пенка• 25 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну шо робити... Розлучатися.
ще дитину наказати і мати її )
Свідок Перемоги• 25 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
кольцо реально виновато?
думаю,що ні. просто це як факт неправильного вибору чоловіка. попереджало,що життя не буде. це те саме,як до війни в грудні по всій Україні падали ялинки МАСОВО(18 міст,сіл і містечок),а в Києві впав хрест з церкви. Такі речі просто так не стаються. Це попередження. А вже те що мало статися,все одно би було.
Княгиня пітьми• 25 сентября 2023
Ответ дляСливочная пенка
ще дитину наказати і мати її )
Відібрати гаджети
Anastasia_kyiv• 25 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Та я ж кажу, не залежить від цих забобонів, головне любити та поважати один одного)
Файна дівка• 25 сентября 2023
А ещё кольца должны быть только гладкие, чтобы жизнь гладкой была. Одна вещь новая новая, одна старая, одна взята на время. Туфли только с закрытыми пальцами. И самое главное до свадьбы никакого секса. Только в этом случае брак будет вечным. Но это не точно.
Сливочная пенка• 25 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Відібрати гаджети
та ну... так лайтово...
наречена там має вогнем кидатися - за це гаджети щой-найменше спалити має
Файна дівка• 25 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну шо робити... Розлучатися.
Пока из ЗАГСа не вышли, чтобы два раза не ходить)
ШанельКуКу• 25 сентября 2023
А шо буде,якщо обручку губила 3 рази? Купувала нову,під час сімейного життя,потім знову губила,вже нічого не купувала.....
Щастя-здоровля• 25 сентября 2023
Ответ дляAnastasia_kyiv
Так нема такої прикмети навіть. Нема чого людям робити, то видумують собі погані знаки))
Колдунья-вещунья• 25 сентября 2023
на кожного з нас у Господа свій план.. йдіть своїм шляхом і буде вам щастя
Країна мрій• 25 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
так просто нічого не відбувається
А почему разводятся те у кого не падало кольцо?