Ранковий базар• Изменено 25 сентября 2023
Щодо теми про рос музику і фільми - Хочу висловитися
Прочитала оцю тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3408415
Для тих кто каже як аргумент що прослуховування це капля в морі і вони з цього не заробляють.
Покажу на своєму прикладі. Я - ноунейм музикант, в мене ДУЖЕ мало прослуховувань в порівнянні з відомими піснями.
За весь час мої пісні принесли мені 100 доларів. Так, 20 відсотків іде дистрибьютору, але 80 залишається мені. Я реально абсолютно невідома, початківець у всіх сенсах. І все одно ця музика принесла дохід.
А тепер подумайте скільки грошей приносить прослуховування відомих пісень, з яких потім платять податки, які ідуть на бомби
Маю сечі• 25 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
из за таких, как вы и начинаются войны. стравливаете людей между собой
Мати тріля• 25 сентября 2023
Ответ дляМаю сечі
то есть, если я слушаю Цоя, вы считаете, что я слушаю и Бузову? я сейчас лопну
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 25 сентября 2023
Сходите предьявите Крачуку, Кучме, Тимошенко, что ракеты поотдавали рашне.
А потом мы перестанем слушать росейскую музыку.
Маю сечі• 25 сентября 2023
Ответ дляМати тріля
Удалено администрацией...
куйню, в отличие от вас, я не слушаю.
Не люблю натовп• 25 сентября 2023
Ответ дляАнна_Бель
Російські товари продаються у відомих мережах, ми транспортуємо її газ і частково споживаємо, політики мають там бізнес, люди як їздили на заробітки до Москви, такиі їздять. Вважаю недоречним комусь вказувати що читати, слухати, дивитися, адже гідної власної альтернативи не має
Чому ми не маємо гідної власної альтернативи? Української музики повно, і розвитку був надан поштовк саме з введенням квот на радіо і тб. А теж скільки вою було ’Що ми будемо слухати?’
Мати тріля• 25 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
та в мене телефон вже роки 2 як на англійскій повністю, але все одно лізе(
Бажаю вам новенького гарненького телефона
Не знаю як це працює, але ж працює
Ранковий базар
• 25 сентября 2023
Ответ дляМати тріля
Не знаю як це працює, але ж працює
та айфон 13 у мене, блін хз що не так
спальное место• 25 сентября 2023
Ответ дляАнна_Бель
А зачем иметь собственную альтернативу? Мировая закончилась? В мире тоже музыка закончилась, что кроме вражеской слушать нечего и смотреть тоже нечего?
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляМати тріля
Удалено администрацией...
так Вы наверное это и слушаете, раз знаете. я не знаю, кто такая Баста, например. и в моих плейлистах, которые составлены хренову кучу лет назад - они никак не появятся волшебным образом
Два-три тижні і фсьо• 25 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Само собой. Дягилева до того, как я о ней узнала. Мне в 91 году было 7 лет, я еще в куклы играла и знать не знала, какой он - отечественный андерграунд
так мне столько же)
про такую музыку вообще из журналов узнала - там печатались стихи Наутилуса и Башлачева, а Макаревич на пластинках еще был.
Синиця у спідниці• 25 сентября 2023
Насчет того -смотрю ли я рашистских актеров и их фильмы.
Не могу. Просто гадко.
А еще больше всего мерзко смотреть актрис рашисток. которые снимались у нас в Украине, а потом дают интервью, что их украинцы не любят, потому что они ничего не говорят,
Особенно мерзко высказалась Ксенофонтова- жила в хороших аппартаментах и получала высокие гонорары в Киеве, паслась в буквальном смысле, а как война.. Очень гадкие высказывания.
Так же еще одна особь актерского российского штампования- Анастасия панина- написала. что украинцы мерзкие и что обидели ее расиюшку.
Список можно продолжать до бесконечности.
Я смотрю канал Алины Доротюк- наши. украинские актеры , рассказывают., как русские вели себя с нашими и сколько им платили и как они считали себя чуть ли не Голливудом в сравнении с нашими.
Так же разрдражают молчащие . типа Карины Андоленко, Алексея Фатеева, Тони Паперной..
И еще
Как искоренить этот комплекс ниже плинтуса перед русскими актирисами? Сколько у нас талантов. а какое то русское всегда было выше
Не могу. Просто гадко.
И еще
Людям сци між очі, а вони кажуть: «Божа роса».
Читаєш і в шоці. Купа торгових марок закрили свої бізнеси в расії, понесли шалені збитки, а ті кому на голову падають рузькі ракети, не можуть без кацапських пісеньок🤦♀️
Ще й виправдовують, перекручуючи стрілки на бруківку, і вкрадену гуманітарку… Просто інфантилізм найвищого рівня.
Це тей мізер, що кожен може зробити, не спонсорувати терористів переглядами і прослуховуваннями в інтернеті їхнього контенту.
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
так мне столько же)
Интернета не было, писанные-переписанные кассеты из рук в руки) и частенько вначале узнавали это все от знакомых, играющих на гитарах, а уже потом слышали оригинал)
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляАнна_Бель
Не має і про смаки не спорять. Ні кіно, ні музики. Не треба обмежувати людей, є гарна російська література, співаки і актори. Люди мають право дивитись і слухати, що подобається, ми ж не в концтаборі
Немає. Це геноцидальна культура, особливо література.
Так, я точно знаю, я досліджую тоє говно як фахівець.
Синиця у спідниці• 25 сентября 2023
Ответ дляsnp-85
Стовідсотково.Але впертість наше все, не розуміють
Два-три тижні і фсьо• 25 сентября 2023
Я недавно сильно удивилась - кто-то очень молодой (судя по голосу) на улице под гитару исполнял
’Черёмуха белая переболит в груди.
Чего ж мы наделали!
Сколько же лиц в крови!’.
Не думала, что наша молодежь такую музыку слушает. Это антипутинская рос. группа, насколько я понимаю.
’Черёмуха белая переболит в груди.
Чего ж мы наделали!
Сколько же лиц в крови!’.
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
От і я про це
Автор, дякую за тему. Я не знала.
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Це не наше атєчєство, акуратніше, дєвушка.
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
’Черёмуха белая переболит в груди.
Чего ж мы наделали!
Сколько же лиц в крови!’.
’Черёмуха белая переболит в груди.
Чего ж мы наделали!
Сколько же лиц в крови!’.
Это ж Порнофильмы. Единственное достойное порождение ранее легендарного русского рока, который в своей общей массе выродился до Чичериной прости господи и придворного шута Шнурова
Синиця у спідниці• 25 сентября 2023
Ответ дляsnp-85
Дивилась якось інтерв‘ю Бадоєва, він сказав що вилучили весь контент Макса Барських звідкись там, і це мінус 300 тисяч доларів у квартал. Тому уявіть приблизно ці суми, коли ми дивимось і слухаємо їх пісеньки через інтернет.
Капець.. і це ракети і дрони проти нас. які не закінчуються
Анонім Перший• 25 сентября 2023
Ответ дляsnp-85
А міг би на збір зсу задонатить
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Не могу. Просто гадко.
И еще
Не могу. Просто гадко.
И еще
Комплекс викорінюється, гхм, комплексно) Треба ряд антиколоніальних заходів, освітніх ініціатив, громадських рухів. Щоб люди зрозуміли, що вся ця уявна вищість імперії - це і є джерело її сили. Вони спочатку принижують народи, які захоплюють, а потім стають сильніше, за рахунок праці і ресурсу цих народів.
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
’Черёмуха белая переболит в груди.
Чего ж мы наделали!
Сколько же лиц в крови!’.
’Черёмуха белая переболит в груди.
Чего ж мы наделали!
Сколько же лиц в крови!’.
Порнофильмы, они как война началась, выехали из рашки
Мати тріля• 25 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Раніше слухала. Окрім Бузовою, яка вам мабуть краще відома, раз ви про неї ось так одразу згадали)
І саме тому чудово розумію що людина, яка відмовилася від кацапщини, фізично не в стані слухати тих, хто підтримує війну.
Тому оті ваші нікому нецікаіі виправдання виглядають смішно і недолуго.
Два-три тижні і фсьо• 25 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Не могу. Просто гадко.
И еще
Не могу. Просто гадко.
И еще
та нафига вы за ними следите и нервы себе портите??
мне уже дано вообще не хочется ничего ни слушать, ни смотреть. старость наверное. фоном только тв на кухне.
сегодня только узнала, что Голливуд уже почти полгода бастует))
Аноним НаВсеГда• 25 сентября 2023
Ответ дляМати тріля
а в мене так співпало, що я повидаляла все кацапське, потім перейшла на мову, ще за півроку купила в Європі новій телефон, встановила там лише англ та укр мови і вуа ля - тепер нічого кацапського і не лізе.
мабуть асоціацій навіть тепер нема.
Подскажите украинскую альтернативу этим:
Аквариум
Машина времени
Калинов мост
Алиса
Наутилус Помпилиус
Ногу свело!
ЧиЖ
Крематорий
Ария
Гражданская оборона
Янка Дягилева
Аукцыон
Это только малая часть тех, чьи песни помню наизусть. Что слушать взамен? Поплавского и Винника?
Аквариум
Машина времени
Калинов мост
Алиса
Наутилус Помпилиус
Ногу свело!
ЧиЖ
Крематорий
Ария
Гражданская оборона
Янка Дягилева
Аукцыон
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Свидетельство о рождении уже выкинули? Или повезло быть уберменшем, родившемся в незалежной?
За незалєжну в такому контексті можна в бан загудіти, нешановна.
А де б і коли б я не народилася, це ніякого значення не має. Моя батьківщина Україна. А ви далі зі совком носитеся, як життя нічого не навчило до старості