Ранковий базар• Изменено 25 сентября 2023

Щодо теми про рос музику і фільми - Хочу висловитися

Прочитала оцю тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3408415

Для тих кто каже як аргумент що прослуховування це капля в морі і вони з цього не заробляють.

Покажу на своєму прикладі. Я - ноунейм музикант, в мене ДУЖЕ мало прослуховувань в порівнянні з відомими піснями.

За весь час мої пісні принесли мені 100 доларів. Так, 20 відсотків іде дистрибьютору, але 80 залишається мені. Я реально абсолютно невідома, початківець у всіх сенсах. І все одно ця музика принесла дохід.

А тепер подумайте скільки грошей приносить прослуховування відомих пісень, з яких потім платять податки, які ідуть на бомби
Аноним НаВсеГда• 25 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Zwyntar
Лінія Манергейма
Жадан і собаки
Тінь сонця
Kozak system
Мері
Карна
Я знаю Ваш список і вирісла на тих піснях. Але хоч щось нове Ви пробуєте слухати? Хоча б нового БГ?
Поплавского забыли. И Левка Дурка. Достойная альтернатива.

Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Прям вижу как провластные личности смотрят на людей и прижимают расстроганно платочек к глазам: ’ах, как трогательно. Давайте и мы свернем свой миллионный бизнес и не будем сотрудничать с агрессором..’ хлюп-хлюп, шморг-шморг
и атомные станции выгрузят российское топливо прямо завтра
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Омг. Украина России титан продает для ракет, а вы не вздумайте музыку слушать
Брехати не мішки ворочати.
Де, який титан? Пруф?
Аноним НаВсеГда• 25 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
И загрузят топливные ячейки ВестингХауса, сделанные из российского урана.
побольшомусекретику• 25 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
та нафига вы за ними следите и нервы себе портите??

мне уже дано вообще не хочется ничего ни слушать, ни смотреть. старость наверное. фоном только тв на кухне.

сегодня только узнала, что Голливуд уже почти полгода бастует))
Ого. А чего он бастует? Я новостей никаких не читаю. Не в курсе)
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну в ’Герое Асфальта’ ничего о Украине плохого не поют. У вас альтернативный слух или понимание услышанного? Вы ж математику не забыли, которую Ломоносов создал в том виде, в котором мы пользуемся? Газ российский отключили, симки Киевстара выбросили? В стране куча российского бизнеса, но вы этого не видите, в ваше поле алтиернативного зрения только музыка попадает?
Агов, ломоносов нічого не создавал, ви шо))
І так, бізнес теж зброя, але культура зброя сильніша. Особливо кацапська, бо вони її саме для того і створюють.
Не люблю натовп• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Зрозуміло. Не слухаєте, бо таку б дурь не писали і не позорились.
Ви навіть нових груп улюбленого російського року не назвете.

АсобеннАя• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
А ви не слухаєте Металліку, Iron Maiden, Пантеру))? Чи англійською не володієте? Хоча, для того, щоб слухати, володіти не треба. Ну вам мабуть важливо розміти, про що співають ’чтобы душа свернулась, а потом развернулась’
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Zwyntar
Лінія Манергейма
Жадан і собаки
Тінь сонця
Kozak system
Мері
Карна
ну меня например, не цепляет, некоторые песни слушаю, одни из...
но я и не слушаю ничего в инете, никого не спонсирую. все уже давно есть на компе и в телефоне
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
а там есть что-то похожее на Металлику?
АсобеннАя• 25 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Тобто ви скачали шось ще до 2014 року і після того жодного разу на стрімінгах нічого не слухали))?
Аноним НаВсеГда• 25 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
Именно так у нас и говорят, когда 400 лямов грн нужно на музей голодомора выделить, на 33 ляма сериальчик снять. Что-то это сильное культурное оружие не очень на поле боя помогает. Как и перекладка брусчатки, ремонты стадионов, перекладка нового асфальта, розбудова парков. Смотрю карту боевых действий - никак баланс сил не поменялся, хоть на музей и выделили денег. И приходится Зе ехать по миру с протянутой рукой, ибо культурное оружие врага не бъет и ракеты не сбивает, приходится ему до банальщины скатываться, снаряды да танки просить.
АсобеннАя• 25 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
а там есть что-то похожее на Металлику?
Де ’там’? У росіян? Не знаю. Ну якщо ви така прихильниця року, то чим вас зарубіжні групи не влаштовують? Не обов´язково ж виключно українське слухати, головне щоб не кацапське.
Prervana• 25 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
За незалєжну в такому контексті можна в бан загудіти, нешановна.
А де б і коли б я не народилася, це ніякого значення не має. Моя батьківщина Україна. А ви далі зі совком носитеся, як життя нічого не навчило до старості
Пар спускать советую на кого-нибудь другого, если пригорает. На меня не надо
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
ну представляете, я вобще ни на каких стримингах ничего не слушаю. я ж говорю - люблю старый рок.
в ютуб музыка в подборках есть - только зарубежный рок.
так как мне ни одна подборка не подошла, я все сама себе составила
побольшомусекретику• 25 сентября 2023
Ответ дляМати тріля
Я не перевіряю хто саме з прослуховувачів кацапського лайна відповідає на гілку діалога, де була згадана бузова.
І яка власне різниця бузова то чи інша куйня, якщо воно все кацапське лайно?
Вы, действительно, не понимаете разницу? Тогда и не поймëте,
Как можно слушать то, что не нравится? Ну не нравится мне рок на украинском. Для меня он неблагозвучен в таком варианте.
К тому же, сознательные люди не слушают путинистов.
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
там - это в том списке, на который ответ был
Аноним НаВсеГда• 25 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
А это тут к чему? Вы половину моего плей-листа в спотифае без ощибки прочитать не сможете. Каким боком мейден и металлика к русскому року?
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
устраивают меня зарубежные очень даже. но это не означает, что они могут заменить

Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви займаєтеся дешевим пересмикуванням.

Культурна війна це одне , а снаряди це інше. Цінно і те і друге. А штучний вибір між тим і тим - або свідома маніпуляція, або тупість.
Ви маніпулюєте або тупа = обирайте.
побольшомусекретику• 25 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
Та було б бажання. Відкриваєте ютуб,передивляєтеся навскидку Харцизи та Собак з Жаданом, можете ще Івасюка знайти. І алгоритми спрацюють.
Не розказуйте ото, прям унікальне виття той ваш старезний хлам.
Уникальне виття у каждого своё, понимаете. И то, что нравится вам, вполне может быть для другого неприемлемым вытьем.
Не люблю натовп• 25 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Для того, щоб ціпляло, треба слухати нове і з купи нового можна знаходити собі цікаве. В мене Ютуб Мьюзик, який постійно формує рекомендації на прикладах моїх попередніх виборів.
Коли нічого не чіпляє, іду слухати RadioROKS. Там взагалі є окремий канал Український рок.
Два-три тижні і фсьо• 25 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
КиШ
Чайф
ДДТ
Башлачев
сектор Газа
извините, но это с вашей стороны вопиющая неразборчивость и закрывание глаз на все на свете..

лидер ДДТ осудил войну. а Чайфы подарили гитару той росбригаде, которая Каховскую ГЭС подорвала!
АсобеннАя• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Тобто русссскій рок неможливо замінити нічим для вас? Я ж кажу, душа не ’заворачивается’ мабуть. А ви звісно знаєте, як я зможу чи не зможу прочитати, ну ок))
Стефанія• 25 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
Майже всюди іде монетизація
Навіть завантаження з рандомної безкоштовної платформи може бути підв´язано до дистриб´ютора і приносити відсоток
з сайтів, де можна безкоштовно качати немає ніякої монетизації. Якби виконавці щось з них мали - то їх пісні звідки би не видаляли і не блокували ті піратьскі сайти постійно.
Яким чином я монетизую рос виконцавця, якщо слухаю пісню, яку я завантажила сто років тому назад собі на комп? Чи як я спонсорую рашу, якщо дивлюсь на піратьскому сайті Любов і Голуби, наприклад?

Чмиріння своїх же людей вже виходить просто за рамки розумного...не так розмовляєш - сєпар, слухаєш російськую музику в телефоні - сєпар, дивишься старі фільми рос або совкові - сєпар. Нашим людям ото тільки дай можливість зацькувати когось, будуть з радістю то робити( Не туди ви свою енергію витрачаєте.
Мене наприклад, більше бентежить те, що в нас безбожно в неймовірних масштабах крадуть гуманітарку, що в нас перейменовують вулиці (а це дуууже великі витрати), кладуть нові дороги, які розбиваються під час наступної ракетної атаки, мілліони на серіали, сотні тисяч на сковорідки в укриття..в нас просто космічні гроші витрачаються на всіляку херню..в той же чай, люди вимушені за свої кошти збирати своїх чоловіків на фронт, щоб купити нормальну амуніцію, а не ту що дає держава...аби в твоєї рідної людини був більший шанс вижити в тому пеклі. Немає нормальних укриттів, діти в багатьох школах змушені під час тривог бігти за сотні метрів в якесь укриття...Ось це мене більше хвилює, ніж якась там Оля чи Петро, який слухає на своєму телефоні якогось там руснявого співака.
Мальчун-задирун• 25 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
я в курсе радиорокса, его я и слушаю ! а наедине с собой, что хочу и что мне нужно в этот момент. а это точно не Жадан с собаками
побольшомусекретику• 25 сентября 2023
Ответ дляМати тріля
А, то арія для вас не кіпелов

а нічого що то її соліст?
Вообще то, там уже давненько солирует Житняков, перешёл к ним из Гран-Куражъ.
Царевна_несушка• 25 сентября 2023
Я сейчас вообще практически перестала слушать украинскую музыку. Войны достаточно вокруг - тревоги, ПВО и взрывы, братья на нуле. Я не могу уже физически слушать ещё и музыку про войну, а ее сейчас подавляющее большинство. Или мне так везёт, включаю радио и обязательно песня на военную тематику. В основном слушаю английскую/американскую, причем часто - 70-80 годов, старый добрый рок
Свекруховна• 25 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Є широчезний вибір, понімаєте.
Про мої смаки взагалі не згадуємо. Ми про те, що було б бажання вибрати, вибір є.
Тому ті, хто ниють що його немає, просто не мають бажання. Це не про ситуацію з музикою. Це про ситуацію з мізками і совістю.
Про відповідальність за вибір.
Мати тріля• 25 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Удалено администрацией...