40ка• 26 сентября 2023

Гуртожиток впливає на успішність у навчанні?

Якщо студенти живуть у гуртожитку, вони вчаться гірше?
Маю на увазі одну й ту саму людину.
В гуртожитку апріорі буде навчання гірше?
Результат:
вже голосів: 76
42 (55.26%) Залежить від здібностей
15 (19.74%) В гуртожитку гірше
11 (14.47%) В гуртожитку краще
8 (10.53%) Свій варіант
звездная галактика• 26 сентября 2023
а вы как думаете? когда в одной комнате 3-4 человека. и на этаже постоянно скачут. конечно, продуктивность выше

Yull• 26 сентября 2023
Не знаю, я жила в гуртожитку і вся група моя, дипломи з відзнакою отримали 70% групи
Татьяна -3329• 26 сентября 2023
Мені було значно легше. Тому що можно знайти будь яку інформацію, лекцію у когось переписати, чи допомогу з завданням. Нас було троє в кімнаті, жодного разу ніхто нікому не заважав.
Salsa-24da• 26 сентября 2023
Я жила и училась хорошо. 2 девочки со мной были в комнате.

Если студенчество - только гуртожиток!

Самые теплые воспоминаия и верные подруги.
Salsa-24da• 26 сентября 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Да-да, и к сесси готовились вместе.
У меня подруга такая была волевая.

Так, пока до 101 вопроса не дойдётм - курить не ходим. 😁
Yamarisha• 26 сентября 2023
Диття в гуртожитку значно полегшує навчання і економить час.
Yamarisha• 26 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Да-да, и к сесси готовились вместе.
У меня подруга такая была волевая.

А я благодаря такой подруге гастрит не заработала. Что бы не случилось, какие бы голодные не пришли с пар, она молча брала кастрюльку и шла на кухню варить суп)) Сама я бы напихивалась чем попало и в жизни тот суп не варила бы. Так и в учебе, если одна садиться за уроки, то и тебе дурью маяться уже как-то неловко. Так и мотивировали друг друга))

LLuthien• 26 сентября 2023
Не имеет значения.Тот,кто не хочет учиться,не будет .
Ежеви4ка• 26 сентября 2023
В моїй групі було 20 осіб з дипломами з відзнакою, з 23. Всі жили у гуртожитку. Власне мені було би важче налаштуватися на навчання, якщо б я жила окремо на квартирі. А так - всі вчаться й ти вчмшся, є можливість порадитися, щось обговорити, взяти конспект
meryshely• 26 сентября 2023
Насамперед, гуртожиток - це досвід соціалізації. Але, звичайно, він підходить не всім, так само, як не всі діти можуть їздити в табір чи ходити в садочок