Стефанія• 26 сентября 2023

Як відмовитися від оточення?

Зірок з неба не хватаю, але розумію що я давно переросла своє оточення.
Взагалі немаю про що розмовляти. З найближчих друзів одна сімʼя постійно розводиться інша гуляють, тусуються і пʼють
Інші друзі з оточення плюс мінус такі самі.
Під час війни ми з чоловіком зблизилися, стали дружніші. Я не хочу чуть чужі сварки, я не хочу пянок, я хочу розмовляти про щось цікаве, я хочу ділитися чимось цікавим ( мені є чим), але я не наповнююся і після кожної такої зустрічі таке враження, що я морально зґвалтована.
Як вирватися з свого оточення? Як перестати спілкуватися, коли ти привʼязаний до них, ми по 20-30 років разом.
Цідило правди• 26 сентября 2023
Очень легко. Не ходите к ним, и не приглашайте к себе.

автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляЦідило правди
Не виходить, тримаюся місяць і потім знову десь зустрічаємося (((
Я такая наивная• 26 сентября 2023
треба переїхати кудись подалі і все буде
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Кинути сімʼю?)
Цідило правди• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Не идите на встречу.
Пусть компания встречается без вас.
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляЦідило правди
Не идите на встречу.
Пусть компания встречается без вас.
Так і роблю, бо вони з пʼятниці по неділю разом, а я іноді не витримую
Скоро_вчера• 26 сентября 2023
О)) поэтому я ни с кем и не общаюсь)

Нафик оно надо)

Это надо быть любителем шоу аля хата на тата, мабуть, чтоб слушать эти чужие истории в реале
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
О)) поэтому я ни с кем и не общаюсь)

Нафик оно надо)

Ой точно, так воно і виходить у нас останнім часом(
Амбасадор щастя• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
тримаюсь а потім зустрічаюсь..значить ви по ним ще скучаєте?!

Амбасадор щастя• 26 сентября 2023
а що вам зараз цікаво? там й ходить й ваш круг зміниться, наприклда якщо любите театр-можете там подругу знайти
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Так звісно. Ми багато років разом, ми куми, родичі… мені достатньо їх побачити і я годину посиділа і поїхала , але потім навіть про такі короткі зустрічі шкодую
Скоро_вчера• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Одна у меня приятельница осталась, сл богу перешла на др работу.

Работала она в пригороде к строительном супермаркете и я раз в месяц слушала кто с кем вновь подрался/напился/бросил детей/переспал.. а там кассиров и продавцов много..
Я уже и встречаться отказывалась, реально изнасилование чужого мозга((
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
В театр можу і з чоловіком. Просто нових друзів не знаходжу останнім часом, хоча я дуже комунікабельна
Амбасадор щастя• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
я наприклад не переношу алкоголь й після таких посиділок, теж враження що пьяна
Ку ка ку ка ку• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
так і нові вас можуть дратувати
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
А я нейтрально відношуся, захочу випити і дома можу випити з чоловіком. Але не цікаво пити мені, хочеться нової інформації. У мене якийсь голод інформаційний чи що, не знаю.
сЛАдКОежКА• 26 сентября 2023
я изначально отсеивала такое окружение
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
я изначально отсеивала такое окружение
Та як спочатку можна відсіяти, якщо я 20 років назад і до них не дотягувала?
Анонім Секретар• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Не ходите, ваше унылое выражение лица там тоже не ждут, поверьте. У нас таких любителей ´высокого´ в компании не любят когда на вых хочется просто тупых шуток и болтовни ни о чем чтоб отвлечься от всего, а они сидят с кислыми мордами считают что выше всего этого.

Я такая наивная• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Кинути сімʼю?)
із сім’єю звісно..ну ви таке кажете...
продати хату, змінити з чоловіком роботу і переїхати в інше місто.
сЛАдКОежКА• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
ну если люди скандальные или пьющие, то мне с ними не пути изначально, пару встреч достаточно, что бы понять это
сЛАдКОежКА• 26 сентября 2023
Ответ дляАнонім Секретар
болтовня и пьяные разборки - это немного разное, а есть такие, которые выпьют и начинают, ты меня не уважаешь.. а потом еще и драться могут начать. Лицезреть такое на любителя, честно говоря..
Кавуся• 26 сентября 2023
Для меня вообще любые встречи как высасывание энергии. Я опустошена после них. Поэтому, обожаю одиночество, прогулки только с семьей и интересные сериалы/фильмы.
Анонім Секретар• 26 сентября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Не, ну это вы маргинальные посиделки описали)))
сЛАдКОежКА• 26 сентября 2023
Ответ дляАнонім Секретар
у нас в классе у ребенка есть компашка мам и пап, человек 5, выпьют хорошенько и начинают танцы чуть ли не на столе устраивать, выпивку дозаказывают без конца, а потом делим чек на всех, ага.. разбежалась , дальше продолжают у кого-то дома догуливать, и под утро домой никакие ползут.
оксюморон• 26 сентября 2023
Пройдите на какиетто курсы, йогу, танцы, в зал. Потом с одногруппниками можно пойти на кофе. Не сразу это конечно будет. Но так меняется круг интересов.
От своих старых максимально отстраняйтесь. Не берите трубку, отговаривайтест работой. Постепенно отвалятся.
Амбасадор щастя• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
може вам курси якісь пройти, а так взагалі розмови у людей впринципі однотипні -про дітей, чоловіка, секс,їжу
оксюморон• 26 сентября 2023
Помню как стояла на выпускной линейке дочери в школе. А сзади стояли родители из нашего класса, и обсуждали, сколько ящиков брать спиртного себе на выпускной. А свиду нормальные люди.
Мне это не понять
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
У мене зараз Анг, іспанська, Іт. Я не потягну бальше курсів фізично (((
Амбасадор щастя• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
ого то вам тоді й не потрібно може вам навпаки треба виговоритися на якісь нейтральні теми