Олх заблокував акаунт, а вчора відправила дорогий товар олх доставкою..На пошті сказали, що не отримаю гроші на карту і краще на сайті оформити повернення. Ніде не можу знайти цей розділ. Хто оформляв? Підкажіть будь ласка
Ответ дляJimson
Можно оформить возврат через почтовое отделение. OLX доставки сами едут обратно при отказе, но вам, насколько я понимаю, нужно чтобы посылка вернулась в любом случае.
Її заберуть, але гроші я не отримаю, вони в олх, а вони заблокували мій акаунт, данні, карту. У відділенні сказали на сайті оформляти. Не можу ніде на сайті знайти
Снідаю авокадо• 26 сентября 2023
Так сьогодні багато кому заблокували. Глюк. Чекайте, розблокують, як ні, то пишіть їм.
Снідаю авокадо• 26 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Писала, нічого( я боюсь, що завтра покупець забере товар, а гроші я не отримую, данні теж заблоковані, карта теж є
Я думаю, що за цю угоду гроші прийдуть.
І думаю, що до завтра мали б вони зремонтувати вже.
Подруги акаунт заблокували, мій ні, але я поновила оголошення, а їх видалили, типу порушують правила, хоч до цього вони були вже місяць на сайті, і сердечка всі зникають(((.
Писати не треба їм, вони там в чаті написали, що все знають) і навіть не відписують, я теж пробувала вже. Там ж аншлаг сьогодні.
Ответ дляСнідаю авокадо
Я думаю, що за цю угоду гроші прийдуть.
А якщо не повернуться? Шкода буде, там 800 грн і нове жіноче пальто Мохіто
Все до блиску• 26 сентября 2023
Гроші нена олх а на іншому сайті як і номер карти, тому при отримані полюбе вам гроші прийдуть
Залетна Я тут• 26 сентября 2023
Сьогодні забрали дві посилки і гроші зайшли на карту. А в профіль ОЛХ зайти не можу, заблоковано. Так що ждіть і Вы отримаєте.
Пацан к успеху шел• 26 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Гроші мають вам зайти на карту як товар заберуть
На карту зарахування йде від uapay а не від олх
А по темі, буде уроком, одразу 2 глупості учудити,
Дорогий товар додуматись укрпоштою висилати
Ще й через лох-доставку
Ответ дляПацан к успеху шел
Ще й через лох-доставку
Лежав рік, ніхто навіть не питав, а вчора взяли і купили)
Пацан к успеху шел• 26 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Все ок буде! 👍
Не хвилюйтесь завчасно 🤗