Тарабарщина• 26 сентября 2023

Вы делали сами себе ламинирование ресниц?

МаксХмара• 26 сентября 2023
Как вы это представляете?)

Скокмоно - стокнуно• 26 сентября 2023
Я не делала)

Это типа сначала на одном, потом на втором глазу?
МастерЮля• 26 сентября 2023
Нет, а вы?)
Щедрик• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Как вы это представляете?)
всі майстри роблять собі самі)
Щедрик• 26 сентября 2023
так, робила. вийшло звісно не так класно як у майстра, але я задоволена) у мене вії ростуть тупо вперед. керлер дає мені ефект рівно на 5 хвилин. мабуть ще бігудюшку взяла не таку, бо вигин не такий закручений вийшов. може і слад такий, або наліпила не так бігудюшку, не знаю. робила поки один раз, треба руку набити і поексперементувати. проте повторюсь-все ожно задоволена результатом) і матеріалів мені вистачить разів на 20.

хочу ще чоловіка навчити, бо самій все-таки не дуже зручно і постійно боялась що в око собі ткну чи заллю)
Наизнанку• 26 сентября 2023
Я теж якось робила. На алі замовляла, не виходило так гарно як в салоні, та ефект був короткостроковий
Чекаю завтра• 26 сентября 2023
Моя майстер робить собі сама )
Последний вагон• 26 сентября 2023
Да, делаю сама
Закуйовджена життям• 26 сентября 2023
Делала сама 2 раза. Долго, но за неимением альтернативы пойдет)

Закуйовджена життям• 26 сентября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я не делала)

Да, именно так
МаксХмара• 26 сентября 2023
Ответ дляЩедрик
всі майстри роблять собі самі)
Моя мастер не делает себе.
Tanusha 78• 26 сентября 2023
Я мастер и делаю себе сама, сразу оба глаза))
Щедрик• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Моя мастер не делает себе.
Ваша у меншості)
МаксХмара• 26 сентября 2023
Ответ дляЩедрик
Ваша у меншості)
Она себе не делает. Зато другим супер... она единственная делала просто идеально. После нее год хожу, все не те... А моя в Германии шастает, реснички там кому-то делает идеальные 😭