moreseaa• 26 сентября 2023

Сказали, что папе остался максимум месяц

Разве такое может быть? Он был несколько дней на диализе, ждали чтобы сделали операцию
Сегодня врач сказал, что почки работать не будут (хотя онкология печени), что рак очень быстро прогрессирует буквально с каждым днём. И что это всё… Неужели так может быть? С постановки диагноза прошло совсем немного времени. Папе 64, он ведь мог ещё жить и жить
Elena1823• 26 сентября 2023
Держитесь. Очень сочувствую вам… даже не знаю что еще можно сказать в такой ситуации🥺😞

автор moreseaa • 26 сентября 2023
Ответ дляElena1823
Как все таки бывает в жизни, человек живет , радуется, даже не подозревает о болезни. А потом резко, быстро, и всё((
asterisk_• 26 сентября 2023
Автор, бывает и так (.
Обнимаю вас.
Elena1823• 26 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
Да, нужно ценить каждую минуту нашей жизни.
GORCHITZZA• 26 сентября 2023
Може бути так(((( тримайтесь
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Співчуваю, у мене свекрусі сказали 4-6 неділь. Прожила рівно 6 неділь(
Прожила зарахунок постійного переливання крові. Лікар мене взяв у руки і попросив відпустити іі( 🥲
Milinda_1• 26 сентября 2023
да, к сожалению бывает, моей маме поставили диагноз и через 3 недели она умерла, угасала с каждым днем, 65 лет было
Стрекоза любви• 26 сентября 2023
Автор, тримайтесь, співчуваю. Це завжди важко зустрічатись віч-на-віч з таким діагнозом. Підтримуйте тата, йому зараз найважче. Слухайте лікарів і дізнавайтесь наперед про знеболювальні препарати.
BLUE_SKY• 26 сентября 2023
очень грустно(

Марго 152• 26 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
В житті так буває часто. Особливо зараз, війна, хвороби.... зробіть так щоб обернувшись ви не пожалкували як прожили цей час.
Irina 2020• 26 сентября 2023
Автор, проводьте більше часу з батьком....я свого поховала рік тому, болить душа досі....Але його привезли в люкарню в 23-00, і сказали, що врятувати не зможуть в 7 ранку папа помер
Квітка України• 26 сентября 2023
Автор, сочувствую! Молитесь за папу, обязательно!
Bejza• 26 сентября 2023
Автор, це так тяжко, у мене тато зараз присмерті, як він хоче жити, як мені не віриться, що я маю лишитися без тата. Обіймаю вас. Такі муки страшні....це жах
автор moreseaa • 26 сентября 2023
Ответ дляBejza
Також рак?
автор moreseaa • 26 сентября 2023
Ответ дляBejza
Найбільше я боюсь того, як саме він буде вмирати, не хочу щоб він мучався від болей. Зараз просто спить цілодобово, а я знаю як деякі вмирають в муках і в болі від раку
Лиса Порш• 26 сентября 2023
Сочуствую автор, я за год похоронила двоих родителей это тяжело, особенно ’ждать’, когда дают сроки. Но увы смерть рано или поздно неизбежна, все хоронят близких, такова жизнь.
У них был не рак, поэтому по теме простите не подскажу
Lv1107• 26 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
Тримайтесь, що ще тут скажеш, нажаль. Якщо він вже зараз багато спить, то мабуть і надалі так буде, не у всіх сильні болі. Він дома чи в лікарні? Спілкуйтесь максимум по можливості, будьте поряд. Не все залежить від нас та лікарів. У мене чоловік теж помер. От дивишся на цю війну, скільки коштів на новітнє озброєння, якихось винаходів, краще б так вкладали в цю страшну хворобу.
dajkiri-irina• 26 сентября 2023
Обнимаю,держитесь, автор. Будьте с папой чаще. Мой ушёл навсегда 2,5 месяца назад. За неделю. Я с ним не попрощалась.((( Моя боль
Шаловливая Пиранья• 26 сентября 2023
Сил вам. Держитесь.

автор moreseaa • 26 сентября 2023
Ответ дляLv1107
В лікарні , мабуть вже тут і залишиться((
Hallowkitty -54c3• 26 сентября 2023
У мене мама через 3 місяці після постановки діагнозу померла, теж онко, помирала в лікарні, вона на скільки була важка, що не витримала б транспортування додому, останні неділі багато спала, останні 2 неділі були самі важкі(,померла в лікарні, так і не побувавши вдома останній раз, сил вам і терпіння пройти це.
svr_2008• 27 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
Що тут можна додати... мого тата не стало у 51 рік. Витримки вам і вашому татові. Це тяжко. Для всих і в першу чергу для нього якщо знає діагноз і прогноз.
Сил вам.
Bejza• 27 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
Я теж ніколи не думала, що це так страшно
Bejza• 27 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
Також рак?
Так, рак предміхурової