мегамоСГ• 27 сентября 2023

Що їдять ваші підлітки крім вермішелі, котлет, пюре, плова і біточків

Асталависта бэйби• 27 сентября 2023
Суп або борщ кожен день. Голубці, вареники, млинці, рибні котлети, гуляш, рагу з м’ясом, піца, пиріжки, йогурт, творог, булочки.

Добротная• 27 сентября 2023
в основному - налисники, вареники, сирники, тушені гриби, каші, вермишель, салатики з фетою
під настрій їсть запечену червону рибу,не їсть м´ясо взагалі
Редиска Я• 27 сентября 2023
Ответ дляКраsотка
Навчіть як навчити-змусити-вговорити їсти овочі!!!
майже 13 років! не їсть взагалі нічого з овочів - ні сирих ні готових.
тільки після ’матючка’ може ковтнути пару ложок салату. але вигляд при цьому в нього такий, що нудить всіх оточуючих.
зачем, если они ему не идут? От еды через силу ни пользы, ни вкуса
Я своему младшему говорю ’Ну ок, ты просто еще не дорос до взрослой еды’ Иногда ведется и пробует ))), но ему 9. А ваш взрослый - уже точно знает, что к чему
А морковные палочки ваш тоже не любит? Мне кажется, их все дети едят. Или китайскую еду - там же везде овощи
Марічка• 27 сентября 2023
їв би на завтрак обід і вечерю одне й те ж - пельмені, курячі нагетси та шаурму (домашню). а, ще оливки і кавун.
Все до блиску• 27 сентября 2023
Ответ дляСтриптизерка
А що таке норвезький суп? Дайте рецепт, будь ласочка
400 гр. лосось без кісток та шкіри
200 мл жирні вершки
1 шт цибуля порей
4 середні картоплини
морква за бажанням
1 лавровий лист
4-5 горошин чорного перцю
сіль.
В каструлі з товстим дном обсмажити до прозорості нарізану кільцями цибулю (тільки біла частина). Залити окропом 1,5-2 л, нарізати картоплю та додати в воду. Додати лавровий лист та перець. Варити до готовності картоплі. Винули половину картоплі та розім´яти в пюре, повернути в каструлю. Порізати лосось на середні шматочки та додати в суп, вартити 7-10 хвилин, додати вершки, варити ще 5 хвилин, додати сіль за смаком.
Якщо хочете додати моркву її треба потерти на дрібній терці та обсмажити разом з цибулею на початку приготування.
А поговорить?• 27 сентября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
так у вас достаточно разнообразное меню, есть ж вообще не ’едуны’
мои едят:
- борщ
- суп чечевичный
- каши (гречневую/пшеничную/булгур/рис)
- макароны
- картошку пюре/жареную/тушеную/по-селянски/фри

- мясо тушоное с подливой
- биточки, котлеты, стрипсы
- куриные голени/бёдра обжареные или тушеные
- печень куриную или говяжью жареную или в виде котлет

- рыбу (хек жареный тушкой или в виде колбасы, рыба с овощами запеченная)
- пельмени/вареники

- сырники/запеканку
-налистники с творогом/мясом/ветчиной и сыром/крем сыром и слабосолёной рыбой
- сендвичи с разными начинками
- дамашнюю шаурму

ну и всякую домашнюю выпечку - печеньки, шарлотки )
хек жареный ... в виде колбасы очень заинтересовал.можно подробнее пару слов,пожалуйста.
Ні грама• 27 сентября 2023
Первое
Омлеты
Рыбу, морепродукты
Рис
Азиатскую кухню очень любит
Овощи, фрукты, сладкое
Редисочка• 27 сентября 2023
рибуще їсть, смажений рис і салати, але вимагає, щоб основа була з листя якогось
Нематрьошка• 27 сентября 2023
Не ест тушеную капусту. Но если она в пироге-аж бегом.

Амбасадор щастя• 27 сентября 2023
булки жрет 24,7 ,лучше бы ваш список
Свій варік• 27 сентября 2023
Та все в принципі, не нарікаю. До вашого ще супи, салати овочеві із задоволенням, сирники, ліниві голубці, зрази, ну і всі каші: пшенична, гречка, рис, пшоно, кускус, кукурудза, йогурти, тефтелі, рагу овочеві, випічка домашня з ягодами. Але я не сильно виготовлюю, просто з того, що є, завжди є що з´їсть без відрази))))) фруктів мало їсть, яблука груші банани і то раз/два на тиждень. Була б його воля їв би торти, тістечка, шоколад, цукерки, булки, чіпси, сухарі АЛЕ чітко вже знає, що його шлунок на такій дієті витримає 2 доби максимум, тож вже випрацював механізми самоврегулювання. Пакетик чіпсів невеличкий може розбити на кілька днів. І всеодно дитина є дитина і без пережора не обходиться (12 років)
Міні-бікіні• 27 сентября 2023
Ответ дляКраsотка
А в мене фруктів не їсть.Тільки лимони.
Дивне створіння• 27 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я відповім,філе курки шматочками замочити на півгодини в маринаді сливовому Верес,потім на шпажки,між ними шматочки сала.В духовку над противнем,що застилаю фольгою,на 180,за 7 хвилин перевернути,ще через декілька проткнути на готовність.Дуже м´які та соковиті,смачно.
Дякую Вам!
Люблю_смаколики• 27 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Шо готовлю то и ест. И муж и дочь подросток. В моем доме право перебирать харчами имеет только кот.
Между Вискасом и Фрискасом?)
Заместитель Анонима• 27 сентября 2023
Еще к вашему списку картошку варенную, картошку жаренную, пиццу, бутерброды, колбасу домашнюю, сыр, много сыра, йогурт. И гречку. Все весь список блюд подростка 14 лет.
Там все розмивчато• 27 сентября 2023
Моей 12, стала есть более разнообразно. Этим летом распробовала шакшуку, овощные смеси на сковороде с рисом очень зашли, рыбу активно. Даже авокадо глядя на меня стала есть). Утром чередует яйца и гранолу с молоком. Я потихоньку заменила сочетание мясо+ картошка/макароны/каша на мясо+овощной салат, летом отлично. Сейчас начнутся винегреты, надо ещё что-то придумать. В общем, я бы сказала проблем с едой нет
ДеньгиНеСдаю• 27 сентября 2023
Ответ дляА я женатая
Отстали от жизни
Это тот, кто вошёл в период полового созревания, сейчас оно раннее.
Подросток - это этап жизни (возраст), а не время начала полового созревания.
Стриптизерка• 27 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
400 гр. лосось без кісток та шкіри
200 мл жирні вершки
1 шт цибуля порей
4 середні картоплини
морква за бажанням
1 лавровий лист
4-5 горошин чорного перцю
сіль.
Це божественно!
Читати без слини неможливо)))
Дяка за рецептик.

Я готую суп із червоної риби, але інакший
Noel• 27 сентября 2023
Мои девочки 11 и 14 лет едят котлеты, тефтели, блины со сладкими начинками или мясом, молочную овсяную кашу, творог, картофельные зразы с мясом или квашеной капустой, лазанью, гуляш, жареную картошку, пасту с соусом песто и сыром, сырники, запеканку

А я женатая• 27 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В любом случае это сейчас гораздо раньше. С 10.
Стриптизерка• 27 сентября 2023
Ці і подібні теми яскраво показують переваги педприкорму порівняно з педіатричним. Діти знайомі з різноманітними продуктами і стравами, найбільше - з найуживанішими в родині. Їдять все, щось люблять чи не люблять, але діапазон прийнятної їжі величезний.
Про самоприкорм ніц не скажу, його не практикувала з жодною дитиною.

Звісно, це стосується дітей здорових. З хворими ситуації інші. І методи інші.
Люблю джаз• 27 сентября 2023
В общем, все едят. Кроме кефира. Но некоторые блюда могут есть регулярно, а некоторые - лишь изредка.
Чебураха з перцем• 27 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
А що любить?
Мій їсть середину з голубців та перця фаршированого, лазанью, яєшню з ковбасою і помидорами, кашу пшеничну,булгур,кус-кус, запечене ккр,че філе обо свинину або яловичину ,піцу,шаурма домашню,сірники,гарбузовий суп-пюре,склянку,лагман.
Все до блиску• 27 сентября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Це божественно!
Читати без слини неможливо)))
Дяка за рецептик.

Дякую!:)
А як Ви готуєте?
Все до блиску• 27 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Нет, именно оно.
Бабка_в_кедах• 27 сентября 2023
Я лучше напишу что мой 14 летний подросток не ест. Не ест печень и рыбу. Все остальное ест и аппетит хороший. Он может сам найти в инете рецепт, закупиться и меня попросить приготовить.
А_мій_самий_самий• 27 сентября 2023
що приготую те й їдять
не хочуть - їхня біда, значить не голодні
пропоную самим готувати - поки лінь перемагає

а так їдять все з переліченого
+
запечена картопля
запечений гарбуз скибками
гарбузова каша з рисом
сирники
борщ
овочеві супи
запечене м´ясо в спеціях
шашлик
курячі гомілки печені
запечена скумбрія
омлети
гречку
звичайно, що цей набір не щодня, всі рецепти максимально прості і швидкі

у погану погоду і за наявності вільного часу можу порадувати лінивим холодцем, пельменями - це лічені рази на рік

обов´язково щодня салати залежно від сезону: огіркові, помідорні, із свіжої моркви, бурякові, квашена капуста - нічого не викришую, терка з різними насадками виручає, заправка олійка звичайна і сіль

щодня залежно від сезону заточують свіжі ягоди, фрукти

у нас свій город/сад, тому овочевий/фруктовий набір різноманітний і смачний
МЕСТО_Встречи• 27 сентября 2023
Из того, что вы перечислили мой ест только вермишель и то карбонара или спагетти с грибами. У бабушки ест все. Дома перебирает. Ему у бабушки вкуснее, а дома ест ребрышки, запеченные в духовке, пиццу, картошку по-селянськи, лазанью, блины, рис с овощами или плов, рубленые котлеты, голубцы через раз, борщ (его готов есть два раза в день, но с луком и салом), рыбу хек, скумбрию (там, где немного костей), ставриду горячего копчения, селедку. К сладкой выпечке безразличен. Торты практически не ест, пирожки сладкие тоже.
МЕСТО_Встречи• 27 сентября 2023
Ну правда овощи и зелень ест. Сушила мяту на подоконнике, всю сжевал. Петрушку, руколлу, базилик может есть просто так. Морковь, лук ест в любом виде, капусту сырую, брокколи отварные.
Оно само купилось• 27 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Клас, я б теж хотіла, але моя сім´я не їсть голубці