мегамоСГ• 27 сентября 2023

Що їдять ваші підлітки крім вермішелі, котлет, пюре, плова і біточків

Лапка• 27 сентября 2023
Мій не їсть нічого з того, що ви написали

Він ще правда не зовсім підліток

автор мегамоСГ • 27 сентября 2023
Не знаю що приготувати( допоможіть
Зараз підутв магазин накуплю

Люблять сухі сніданки
Налисники, сирники…
Що ще?
Эта_Шикарна)• 27 сентября 2023
Если бы у меня это все ели…
Моя есть фрукты, из овощей перец сладкий. Если повезет- котлету
Джонсонюк• 27 сентября 2023
Шо готовлю то и ест. И муж и дочь подросток. В моем доме право перебирать харчами имеет только кот.
ВсеПроВсехЗнаю• 27 сентября 2023
Мій підліток не їсть ні плова, ні котлет, ні биточків))
автор мегамоСГ • 27 сентября 2023
Ответ дляЛапка

Він ще правда не зовсім підліток
А що любить?
Лапка• 27 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Це не завжди перебирання харчами
ВсеПроВсехЗнаю• 27 сентября 2023
Вареники, пельмені, супи їсть деякі, борщ ні.
Кому там слова не давали• 27 сентября 2023
Син їсть практично все. Дочка практично нічого. Так і живемо.

Ананомчикус• 27 сентября 2023
підліток це років 9
Джонсонюк• 27 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Це не завжди перебирання харчами
А что это еще? Ну, кроме особенностей псих развития.
Марафетчица• 27 сентября 2023
Все ест. Голубцы любит.
Мой завтрак• 27 сентября 2023
Отбивные, запечённый картофель любит, гречка на ура, вареники с капустой, шашлык
Краsотка• 27 сентября 2023
ОООООООООО як я вас розумію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
мій їсть ще піцу, домашню шаверму, лаваш з сиром в грілі, і курячий шашлик з ананасом з духовки!
А ле оскільки я працююча мама і на кулінарні подвиги не завжди є час, то ість в основному те, що ви перерахували
ЧукИГеки• 27 сентября 2023
Картоплю, рис, макарони, котлети, відбивні, печінкові оладки. З овочів може тільки свіжий огірок. Фрукти усі. На все інше фукає.
Khmelnichanka• 27 сентября 2023
З того, що Ви написали, їдять лише вермишель :). Люблять овочі, різні, ткшковані, запечені, смажені, сирі. Сухофрукти. Фрукти і ягоди. Рис, гречку, булгур, кус-кус. Запечену картоплю. Креветки та морепродукти.
Їжак в панчохах• 27 сентября 2023
Моему сыну главное много, поэтому у нас часто жаркое, запечённая курица, борщ, суп, отбивные
Мааарковная• 27 сентября 2023
Моїй 14 любить запіканку,млинці,оладки,гречку з грибами,відбивні.Салат-то тільки капуста з сухариками ,або огірок помідор,то з моцарелою.Пельмені,відбивні,вареники
В гости звали?• 27 сентября 2023
Мій син зараз їсть все, що даю. До 11 років перебирав і їв те, що подобалося йому найбільше. Раніше у нього в фаворі було тільки 2 супи: з фрікадельками и рисовий з куркою. Зараз їсть борщ і солянку, харчо, чихіртму. Почав їсти майже все м´ясо, крім свинини, але і ми її не їмо. Раніше тільки індик і курка і то філе. Я вже думала, що все життя буде харчами перебирати, але підлітковий вік все змінив. Мені стало легше, бо всім борщ варила і йому окремо суп з фрікадельками

from Ukraine• 27 сентября 2023
Мій 15 років лише битки, пюре, гречку, рис, плов. Все! А, ще вчора млинців м´ясом приготувала, то їв. А так більш нічого. Навіть пироги, рулет не їсть. А я люблю пекти.
Масяня Я• 27 сентября 2023
Пицца, суши, шаурма, все овощи и фрукты. Из Вами перечисленного ест только котлеты и плов без мяса.
Ответ дляДжонсонюк
А якщо не смакує? Я доросла і перебірлива в їжі, ну от не смачно. Дочка така ж. Псих особливостей немає. Нормотипова дитина.
Фляшунька• 27 сентября 2023
У нас картошка в любом виде и мясо, ещё пица, слойки, пироги. До подросткового возраста овощи и фрукты охотно ел.
Мюллерная• 27 сентября 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
аналогічно
Огірок та Помідорчик• 27 сентября 2023
что дают, то и едят))
Однозначная• 27 сентября 2023
Моєму 15, ест макароны, каши разные, рис. Огурец, сыр, чебурек с сыром, жареная картошка, йогурты. Как бы и все. Он у меня типа веган, мясо рыбу не ест. Так и живём. Ваш ещё хорошо кушает
Краsотка• 27 сентября 2023
Навчіть як навчити-змусити-вговорити їсти овочі!!!
майже 13 років! не їсть взагалі нічого з овочів - ні сирих ні готових.
тільки після ’матючка’ може ковтнути пару ложок салату. але вигляд при цьому в нього такий, що нудить всіх оточуючих.
Дивне створіння• 27 сентября 2023
Ответ дляКраsотка
А як робите курячі шашлики в духовці?
Сало не люблю• 27 сентября 2023
Суші, піца, картошку, макарони😂
Огірок та Помідорчик• 27 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк