мегамоСГ• 27 сентября 2023

Що їдять ваші підлітки крім вермішелі, котлет, пюре, плова і біточків

котопёс• 27 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк
А что это еще? Ну, кроме особенностей псих развития.
расстройство пищевого поведения/ARFID, сенсорная чувствительность, нехватка элементов, гормонов щитовидки, наследственность

я Кукарача• 27 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
Не знаю що приготувати( допоможіть
Зараз підутв магазин накуплю

Люблять сухі сніданки
Налисники, сирники…
Що ще?
Вы подростков вчера получили?
я Кукарача• 27 сентября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Если бы у меня это все ели…
Моя есть фрукты, из овощей перец сладкий. Если повезет- котлету
Старший перекрученное мясо даже не пробовал никогда, а младшая, наоборот, только котлеты ест
я Кукарача• 27 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Син їсть практично все. Дочка практично нічого. Так і живемо.
Оооо, младшую накормить такой геморрой! А старший как молотильная машина, и тощий претощий
Дівчина Бобула• 27 сентября 2023
Мой ест омлет, стейки, салаты, гречку, рис, но не плов, рыбу, овощные/рыбные оладьи/котлеты, рубленное мясо, печеночные котлеты.
Однозначная• 27 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Я своєму так робила в дитинстві ’блендерний суп’ , з м´ясом, бо була ще менша дитина. Але він швидко зрозумів, сказав, ти що, туди м´ясо кладеш?
М´ясо моєму не підсипеш, він його запах не переносить, тому одразу каже, от навіщо ти це робиш. А яйця додаю йому в молочний коктейль, і нормас
Однозначная• 27 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Не уявляю, як би мої троє жили без випічки, пирогів та піци, що я їм готую вдома. Або овочевої запіканки з сиром, яйцями і зеленню.
Піццу їсть, але стоїть контролює процес створення тіста, коли відвернеться в навушниках, я бігом яйце туди. Але він думає що його немає. А далі діти роблять собі кожен по смаку, він завжди робить собі сирну
Вилами по воде• 27 сентября 2023
Мій підліток їсть все, що не приколочено, але скачок росту, самнтиметрів 10-15 за літо додав.
Кому там слова не давали• 27 сентября 2023
Ответ дляя Кукарача
Я їй готую окремо те що вона їсть. Мені не важко. Поставити каструлю і зварити кашу або пару картоплин на пюре. Чи окремо насмажити котлетки поки вона згодна їх їсти.
Не розумію як можна ставити в позу , їж що дали. Я сама багато чого не їм, буду голодна але кашу їсти не буду, з дитинства так і по сьогодні

alesya18• 27 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
А що любить?
Шаурму шашлыки солянку коктейли
Бегущаяпо• 27 сентября 2023
Я була б найщасливіша в світі якщо б мій син їв все то що ви перерахували
я Кукарача• 27 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Я не повар в ресторане - готовить всем отдельно : тому мясо куском, этой крутить, тому овсянку, этому гречку, тому борщ, этой только вермишелевый суп, тому из творога только запеканку, а этой только сырники и т.д.
Ответ дляя Кукарача
Ну це ваше діло. Я поважаю бажання і смакові уподобання дітей. А залишати дитину голодну не можна. Або себе голодною. А поставити одночасно готувати дві страви не важко.
А я женатая• 27 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
teenager - подросток, в возрасте от 13 до 19 лет
Отстали от жизни
Это тот, кто вошёл в период полового созревания, сейчас оно раннее.
БезПаспортаНеПродаю• 27 сентября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Мій вже майже дорослий в 17 років не їв яйця, творог, рибу, м´ясо....критично низька вага і вже проблеми з здоров´ям.... були у всіх лікарів, препарати приймав....зараз сам готує в гуртожитку :(
Бегущаяпо• 27 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В мого анорексія. 15 років. Що робити вже не знаю. психологи не допомагають
Yuliya-23• 27 сентября 2023
все їсть.
Теща дочки• 27 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Сніданки з молоком то взагалі супер знахідка зараз! Єдине, дуже швидко закінчуються.
Пок були дома практикували сніданки з молоком, а о 10-й другий сніданок. А як пішли до школи, то сухі сніданки довелося перенсти на підвечірок, бо після першого уроку вже хочу їсти, а харчування у них після третього уроку.
Все до блиску• 27 сентября 2023
Борщ, гороховий суп, норвезький суп.
Піцца, пиріжки з капустою та яйцем, запіканка, сирники.
Стейки, бургери, риба запечена та смажена, печеня, м´ясо шуковане, смажене, варене, курка запечена, утка запечена з яблуками, битки, голубці, крученики (курячі та яловичі) з грибами, омлет, котлети та тефтелі рідко і тільки ’з пательні’, розігріті не їсть.
Картопля, броколі, кольорова капуста, кабачкові млинці, баклажани печені, всі свіжі овожі та зелень в салатах та просто без нічого.
Рис у будь-якому вигляді їсть, накраще - роли, але й просто варений рис - ок.
Макаронні вироби теж нормально, але без фанатизму, я й рада, готую дуже рідко.

Все до блиску• 27 сентября 2023
Ответ дляКраsотка
Навчіть як навчити-змусити-вговорити їсти овочі!!!
майже 13 років! не їсть взагалі нічого з овочів - ні сирих ні готових.
тільки після ’матючка’ може ковтнути пару ложок салату. але вигляд при цьому в нього такий, що нудить всіх оточуючих.
Ніяк:( Ця харчова звичка з´являється в період прикорму. В 13 вже запізно.
Все до блиску• 27 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Я такої ж думки. Що це харчове насильство?
Пекельнi Борошна• 27 сентября 2023
Вівсянку, творог, яблука, вівсяний суп, гречку, ячневу кашу та Артек, куряче філе, сир, йогурти, інші овочі та фрукти. Не їсть булки, хліб, макарони, ковбаси тощо. Худорлява дівчинка 13 років.
Пекельнi Борошна• 27 сентября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Тоді залишається психіатр. Пишу не щоб поглузувати. Якщо дійсно анорексія і вага вже критично низька, це загрожує життю(
НашлаПерепискуМужа• 27 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Не зовсім так. В мене дочка капусту не любить зовсім, кабачок обожнює. В прикормі ж була і броколі, цвітна і звичайна капуста. Правда кабачок був улюбленим від прикрому, от одразу балділа вона від нього.
Ну і звички сімʼї важливі. Деякі сімʼї овочі їдять лише час від часу. В нас якось гарніру може не бути, а салат чи овочі є завжди. Постійно в холодильнику є огірки, авокадо, помідори, капуста і кабачка. Решта овочів час від часу міксуються. Але таке харчування дорожче получається. Ніж просто мʼясо і гарнір.
А я женатая• 27 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А ви самі все їсте? Я не їм гречку то що мені її не готувати родині бо вони її їдять, і печінку їсть син і чоловік, а я і дочка ні. То я їм її готую.
Аналогічно.
Я не думаю, що автор того коментаря їсть прямо все. Є декілька блюд, які не любить. І якщо б її ними годували - навряд чи їла б. Тільки тому, що поставили ультиматум. Таке собі в родині ультиматуми ставити.
Але їй ок - ти ок
Ответ дляВсе до блиску
В дитини має бути вибір, що їсти. І силувати їсти що не подобається, я не розумію. Я доросла не їм наприклад гречку, і взагалі всі крупи окрім рису. То що тепер і дітям не давати їх?! Як їм пояснити що ти маєш їсти те що не любиш, якщо власні батьки не їдять щось?!
Для мене це насилля.
І я не вважаю себе поваром з ресторану, бо не готую складних страв, навіть налісники ( які не їм) для мене це складна страва.
А своїх завжди питаю що вони хочуть на вечерю чи обід за двох трьох варіантів.
Все до блиску• 27 сентября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Що не так?:) Якщо дитина не їла ніколи овочів, як її в 13 цьому навчити? Там мама жаліється не на конкретну броколі, наприклад, а на всі овочі загалом - свіжі та приготовані.
У нас гарнирів фактично і не буває.
Все до блиску• 27 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
І я гречку ненавиджу просто. Родина любить гречку з сушеними білими грибами - готую їм, мені не складно.
Ответ дляВсе до блиску
У нас гарнирів фактично і не буває.
Легко. Син не їв м´ясо до 3-4років, овочі теж, тільки в супі. Зараз 13 їсть і м´ясо і овочі більшість.
Дочка навпаки до 3х років їла майже все. Борщ, овочі, м´ясо. Зараз майже 12 нічого не їсть , огірок, інколи банан або грушу одну, раз в місяць. М´ясо не їсть, рідко котлетки. А яйця взагалі ні в якому вигляді.
У кожного свої смаки, з віком змінюється.
А я женатая• 27 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
У старшого схоже ARFID... звичайні люди не зрозуміють
Діагнозів щодо продуктів немає. Просто ось так.