Пушап Мі мі• 27 сентября 2023
Гіперплазія ендометрія
Може у когось було? Чи лікар тут є? Два роки назад ендометрія був 8.Недавно зробила узі 6,7. Менопауза вже 3,5 роки. Лікар каже, що так повільно у мене зменшується. Назначив рослинні каплі для гормонального фону і ще щось рослинне. Мене нічого не турбує. Пап тест хороший. Чи вірна тактика, чи шукати іншого лікаря?
энциклопУдия• 27 сентября 2023
Підкажіть, а що саме назначив, які препарати? бо мені теж ставили такий діагноз
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Фемінал
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
А вам що назначали?
энциклопУдия• 27 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А вам що назначали?
в тім то й справа що нічого окрім мірени
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
А у вас менопауза теж?
Скажений гудзик• 27 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А у вас менопауза теж?
Скільки вам років, бо на кок і чекаю менопаузу
Скажений гудзик• 27 сентября 2023
При менопаузі саме ендометрій припиняє розростатися. У вас все добре
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Asteroidea• 27 сентября 2023
Взагалі то багатенько, повинно бути не більше 5 мм у постменопаузі. Може є сенс хочаб пайпіль біопсію зробити?
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Читаю, що до 5 має бути. А у мене 6,7
Країна мрій• 27 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Читаю, що до 5 має бути. А у мене 6,7
Перемеряйте через пару месяцев.
Вдруг ещё какой-то фолликул созревает. Иногда в первые несколько лет так бывает
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Читаю, що до 5 має бути. А у мене 6,7
у меня менопауза уже 10 лет , климакс начался рано , проходу Узд каждый год , проблем не было , а вот год назад эндометрий стал 8 мм , сказали наблюдать и через пол года опять сделать , и через пол года снова стал 3 мм, так шо автор не расстраивайтесть
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
І що це таке у вас було?
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
І що це таке у вас було?
не знаю, шо було , я нічого не примала но лікар сказала що може так бути що прийдете через пів року і може бути знов норма бо я була перелякана страшенно
КарамбОлька• 27 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
І що це таке у вас було?
Вам делали выскабливание? Когда, какая гистология?
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Мені? Ні, не пропонували навіть
КарамбОлька• 27 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Мені? Ні, не пропонували навіть
Слой эндометрия в постменопаузе опасен только одним- раком матки, надо делать выскабливание и хорошую гистологию
Пушап Мі мі
• 27 сентября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Було 8, стало 6,7. Зменшується, тільки повільно(
КарамбОлька• 28 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Это ни о чем не говорит, совет- проконсультируйтесь с другими врачами, и не в поликлинике, а в стационаре