Куколка-мяуколка• 27 сентября 2023

Рубрика "что сегодня на обед?" объявляется открытой

Зелёный суп со шпинатом.
За фон простите - чужая квартира.
А у вас что?
Луноликая Вика• 27 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Це не так складно як здається. Але я на дріжджах не печу, на заквасці. 2 дні роботи, але ж який хліб смачний. Печу 1-2 рпзи в тиждень. В морозилці чудово зберігається, як свіжий потім
а закваску самі вивели?
бо в мене з 5 разів ні разу не вийшла,спочатку пінилась на другий день,потім затихла і все.годуй-не годуй((

муха в кедах• 27 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
ви почніть.там не так важко,як здається.
борошно, вода, сіль і дріжджі.
дивіться, є рецепти навіть без замісу.
а оті всі баняки,форми і вода в духовці не потрібні,якщо хочеться менш просто.
це добре,що не потрібно. Бо вже полізла шукати рецепт. в першому ж - візьміть пательню, покладіть туди рушник, налийте на нього гарячу воду, бо потрібна пара ... це все дуже заморочливо. мені треба - тісто зробити та в духовку його запхати, без оцих всіх танців з бубнами
Блондинка в Законе• 27 сентября 2023
У мене борщ,помідори,цибуля,часник,хліб з маслом.
размахер• 27 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Нажаль, корисний хлібчик печеться довго і заморочливо. Я довго до цього йшла. Купила курс. Тепер це моє хоббі. Така собі хліботерапія.
На дріжджах теж смачний можна випекти і швидко. Але це робить хлібопічка пару разів на місяць
Мстящий за Зайца• 27 сентября 2023
Ответ дляКидаю курити
Так, давайте разбираться, что там. Курица, оливки, мне кажется, что баклажаны еще, может острый перец?
Помидоры, перец, курица, оливки и сыр и Чили немного перца.
Почти угадали )
Мстящий за Зайца• 27 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Мене на вихідних дитина вмовила зробити на тонкому тісті і з бортиком, то мала чим зайнятися)
Супер
А я ни разу тесто не делала на пиццу.
Покупала уже раскисание не замороженное в новусе, сильно. Но не то, не вкусно вообще.
Решила рискнуть на лаваше, легко и просто вышло и типа пп.
Но конечно вкуснее всего нормальная основа, какая только раскатана и пышнее Кая будет с корочкой.
Может и я когда то настроюсь сама сделать тесто, у вас прям самое то 👍
Кидаю курити• 27 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Почти угадали )
А ещё подскажите, как лаваш себя ведёт? Он не становится твердо-сухим после духовки?
Луноликая Вика• 27 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
я роблю без отого всього,найчастіше в силіконовій формі,але можна і без,зробити круглим або скласти як чіабатту.
до речі оцей,без замісу, і є як чіабатта на смак, якщо додасте ложку оливкової олії.
західний_діалект• 27 сентября 2023
Куриные ножки с рисом и салат с огурцом и помидором

Луноликая Вика• 27 сентября 2023
Ответ дляразмахер
якщо людині хочеться довго і за гроші,то хто ж заборонить))
гратися можна і по декілька днів.
муха в кедах• 27 сентября 2023
Ответ дляразмахер
зрозуміла. корисний - це на заквасці ви маєте на увазі?
муха в кедах• 27 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
цей без замісу - це який?
Голена блондинка• 27 сентября 2023
1.суп с брокколи
2.пшеничная кашка и гомилочки в подливке, кабачки маринованные
3.джек с атб и чай
Голена блондинка• 27 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ну ви і порівняли) пластикову доску, на якій ріжуть все підряд і «тарілку» яку подають в ресторані.
І шо?
Зі своєї пластиковою дошки їм тільки я, а в ресторані щ ’тарілки’ всі.
І що значить, ріжуть все підряд?
Голена блондинка• 27 сентября 2023
Ответ дляПерша на селі
фу бля, какая греча? Вы с кацапстана?
Греча
Гречка
Голена блондинка• 27 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ми ж зараз не про вас? А про доску автора)
А вы знаєте, як автор використвує свою дошку?
Голена блондинка• 27 сентября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Запеченные баклажаны, печёночный паштет с яблоком, зелень с лимоном и солью. Для меня паштет прям деликатес, потому что кроме меня его никто не ест и нужно отдельно заморочиться с готовкой.
Я, конечно, пообедала и есть не хочу. Но при виде ваших баклажанчиков слюнки потекли. Это я ещё не знаю, что такое паштет с яблоками. Рецепт можно? Ой, только не посылайте меня в Гугл.
Голена блондинка• 27 сентября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Таки да!
Оле Лукойе• 27 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Спасибо)). Все очень просто. Баклажаны порезать кусочками, посолить, пусть постоят минут 20 и потом в духовку на 200 гр где-то на 15 мин. Тем временем режем помидорки и натереть сыр. Достаём баклажаны- можно слегка смазать кетчупом. Если нету - можно и маслом. Сверху кусочек помидорки и сыр. Ещё зелень, если есть. И снова в духовку минут на 10-20 пока сыр зарумянится. Вот и все). Очень люблю баклажаны, но на сковороде они дофига в себя масла впитывают. А запеченые получаются и вкусно и полезно).

Голена блондинка• 27 сентября 2023
Ответ дляОле Лукойе
НеКонец-Света• 27 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Фон фоном, але краще їсти з тарілки ніж доски)
Кому краще?
🤣🤣🤣
НеКонец-Света• 27 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Суп-пюре с тыквой
І я гарбузами у найрізноманітніших варіаціях об´їдаюсь :)
НеКонец-Света• 27 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
Креветки. Я на Дюкане.
Бідний Дюкан :)))
НеКонец-Света• 27 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Вы молодец, что не ленитесь хотя бы яйцо сварить.
А у меня пунктик не готовить ничего сложнее бутерброда с колбасой, если я одна дома.
Ну вот не представляю как некоторые для себя одной готовят. мне лень даже элементарные макароны сварить. Как подумаю, это кастрюлю помыть надо и тарелку. Ну его.
Поэтому пью чай с соленой соломкой и шоколадкой Лакми.
Записуйте.
Дістали з морозилки овочеву суміш (у порєдної газдині мусить бути :))), кинули її у мультиварку/сковорідку.
Додали якусь крупу чи локшину.
10-15 хвилин помились у душі.
Воно само зготувалось.
Додали улюблений соус і смачного :)))
ЗавЛабСнаб• 27 сентября 2023
Сьогодні вперше приготувала салат табулє із кускусом, дуже сподобався! Завтра спробую замість помідорів додати кабачок як для кабачкового спагетті.
ЗавЛабСнаб• 27 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я дуже люблю їсти із досточки ось таку нарізку, як у автора, є спеціальна досточка для цього, мені так краще і приємніше)
автор Куколка-мяуколка • 27 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну, в моєму домі, там де я жила до війни, теж є спеціальна дерев´яна досточка, але зараз на чужій квартирі так, бо дерево за собою тягати важко)
А я нівроку• 27 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Мені кращє смакує саме так, особливо коли всіх сплавила і залишилась одна, і нема чого бруднити посуд)
А со шпинатом по вкусу так же, как и с щавлем?
Луноликая Вика• 27 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
цей без замісу - це який?
такий,що змішала все ложкою,постояло пару годин і в холодильник на ніч,а потім пекти.погугліть є багато рецептів,але принцип однаковий.
муха в кедах• 27 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
дякую. це ж круто! буду шукати