Сизоока бестія• 27 сентября 2023
Син не знає математики. Взагалі. 7 клас.
По всім предметам гарні оцінки, йому подобається вчитися. Але математика це жах... мені не потрібен геній,але хоч щоб він щось розумів. Багато упущено.
До війни займався з репетитором,але вона поїхала.
Я зараз думаю про заняття онлайн. Зручно,бо можна бути вдома і я не буду хвилюватися,що тривога чи ще щось. Але не дуже розумію,як працюють онлайн з математики. Тим більше,що ситуація у нас складна.
Поділіться своїм досвідом.
Сизоока бестія
• 27 сентября 2023
Ответ дляПожарник
Не всім дано її зрозуміти. Не мучте дитину.
Для нього муки це бути на уроках. Він переживає,йому соромно. А вчителька постійно питає та викликає.
WhiteWidow• 27 сентября 2023
Онлайн норм. Дочка займається вже більш як півроку з репетитором. Вважай, ми запустили 5 і половину 6 класу. З оцінки 4-5 (по 12бальній), зараз вже має 8-9, інколи краще. Домашні робить самостійно, як щось не зрозуміло, то до репетиторки пише (та дозволяє і сама запропонувала).
Я не примушувала, дитина просто була знервована, бо ’мама, я тупа, я не розумію нічого в класі’. Зараз вже добре, але продовжимо, бо дочці подобається вчителька і сподобалась математика.
Криниця щастя• 27 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Але її доведеться здавати потім.
Син найкращий. Але як потім здати цей предмет?
не знаю як, але в нашому класі немає жодної дитини, яка не склала НМТ з математики)
Сизоока бестія
• 27 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Все вірно автор, наймайте репетитора. Ваша дитина не розуміє, бо математика один за один чипляється, одна тема випала і вже нічого не розуміє. Але ж дитина сама не рада цьому, тому допоможіть йому. Я уявляю, як він себе почуває, коли знов погана оцінка. Ще і діти можуть насміхатися.
Ніби не насміхаються,клас дружній.
Каже, що роблять вигляд,що все ок,але дуже нервує на цьому уроці.
Сизоока бестія
• 27 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Нет, я про то, что математика где-то после 6-7 класса уже только для способных. А у нас под одну гребенку всех. И родители пыжатся с этими репетиторами годами
Але ця ситуація не про нас конкретно.
Я просто хочу йому допомогти
Пэрисхилтонша• 27 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Так и скажите, Марьванна, не питать треба, а научить сначала!
Сизоока бестія
• 27 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я не можу звинувачувати вчительку. Вона хороша людина і інші діти знають гарно предмет.
Фантазерша• 27 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
стрес, бо ви від нього вимагаєте і внушаєте, шо він якийсь ен такий. не всі розуміють математику. основне вчиться до 5-6 класу. все що далі - логарифми, двучлени, тричлени, квадратні рівняння, теореми, це все і нах потім нікому не потрібно.
Спасибо, добрый человек.
Но на грёбаном нмт это всё нужно будет.
Фантазерша• 27 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ні, ніколи не вимагаю. Жодного разу не зробила зауваження щодо оцінок.
Він сам приходить і розповідає,що була математика, вчитель визвала,а він стояв біля дошки і не розумів .. каже,що йому соромно,що знає математику найгірше всіх в класі. Тому я хочу йому допомогти. Бо інші предмети даються дуже легко. Але кожного разу хвилюватися на уроці - це не діло.
Кажется, там дело в учителе…
Криниця щастя• 27 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
Спасибо, добрый человек.
Но на грёбаном нмт это всё нужно будет.
всі здадуть НМТ. так не всі, потім вступлять в КПІ на прикладну математику на бюджет. але не всім саме це і треба
Пэрисхилтонша• 27 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Вооот
Криниця щастя• 27 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Вооот
ну так) якшо дитина автора мріє пов´язати своє життя з математикою, то дійсно, треба піднажать. але якшо дитина не по цьому шляху мріє йти, то для чого його давить?
Пэрисхилтонша• 27 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Согласна абсолютно
Заместитель Анонима• 27 сентября 2023
взрослых мужиков спросите 7х8 и не каждый ответит.обычный ответ 48))
60 метрів сметани• 27 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
звичайно, можете займатися з репетитором. а можете сказати сину, що ти чудовий син, просто математика це не твоя сильна сторона. зате ти дуже здібний в тому і тому і вмієш те і те.
Это не решение проблемы, легче всего закрыть глаза, чем сделать усилие. Автор правильно говорит -это ежедневный стресс в школе от непонимание, невозможности написать нормально контрольную вследствие заниженная самооценка
Фантазерша• 27 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Результаты нмт 2023 видели? На бюджет гораздо меньше поступили по сравнению с прошлым годом.
Не, ну если изначально настроен на контракт, то да, математику можно и похерить
Пожарник• 27 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Він просто пропустив багато і тепер відстає, чи реально не заходить математика?
У нас теж був такий хлопчик, малював просто чудово, але математику не розумів взагалі. Якщо другий варіант, то може поговорити з вчителем ? І дитині також пояснити, що це нормально і нема чого соромитись, підкреслити його таланти.
Криниця щастя• 27 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
стрес через ’нєпаніманіє’ прививають дітям батьки і недолугі вчителі, які наче навмисно викликають тих дітей і висміюють перед іншими. дитина має жити дитяче життя - трошки вчитися, трошки відпочивати і багато гуляти, а не сидіти з репетиторами , бо ’треба’
Мелочунь• 27 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Я теж не розумію такі коментарі. Дійсно,якби математики далі не було,то ок.
У нього скрізь гарні оцінки. І йому легко. А ось математика це стрес. Так,він не плаче не уроці і тд,але йому соромно, незручно,некомфортно,бо він не розуміє
Автор погугліть подібні теми. Тут недавно давали ссилки на відеопояснення доступні, в тому числі математику. Може ці відео дитині допоможуть
Фантазерша• 27 сентября 2023
Ответ дляКатастрофа
Моя онлайн занимается, все нормально
Репетитор или альтернативная школа?
Сижу_и_плачу• 27 сентября 2023
Знайдіть в інста або ю-туб канал ’Математичка’ вона так просто і цікаво пояснює, що я вже других тиждень підвисаю вечорами, хоча мені та математика і близько не потрібна. Нехай син подивитися. Якщо сподобатися, то там наче можна на платну платформу піти з розділами по класах.
Криниця щастя• 27 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
ще раз скажу - мій син ненавидів математику і саме тому, обрав спеціальність , яка йому до душі) він буде рятувати людей. і це прекрасно, шо закінчивши школу, де тебе намагаються зробити ’ такими як всі’, можна обрати те, що тобі дійсно подобається.
Мелочунь• 27 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
у мене син випускник цього року. математика не йшла пацану ніяк, вобщє. він казав, мені це нецікаво і незрозуміло і я не хочу займатися цим. в цьому році він вступив до інституту. вчиться на рятувальника. ви навіть не здогадуєтеся, як дитина завзято вчиться, бо це його. це його вибір, йому цікаво. він вчиться не тому, шо ’так треба’, а тому що він обрав те, що йому до душі.
В вже не перший раз пишете про це. Але почекайте хай дитина довчиться. Він ще й перший семестр не закінчив. Чому Ви вирішили, що далі не буде математики? Рятувальники з математичними розрахунками тісно зв´язані.
Мелочунь• 27 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
О, мабуть про ці ссилки я і писала вище
Криниця щастя• 27 сентября 2023
Ответ дляМелочунь
в нього є математика і фізика. але вона дуже специфічна. там не вчать все підряд. вони вчать виключно те, що йому потрібно для виконання своєї роботи. я не знаю, як це пояснити, але він вчиться з задоволенням. він ненавидів школу, а в інститут біжить. дай бог, щоб в нього все вийшло
Мелочунь• 27 сентября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Ну тобто математики 5-6 класу таки виявилось замало, да? А далі буде більше й глибше
Катастрофа• 27 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
У моей тоже так было, сейчас с репетитором намного увереннее стала
Криниця щастя• 27 сентября 2023
Ответ дляМелочунь
ви не зрозуміли. вони не вчать квадратні рівняння і не знаходять синуси з косинусами. вони вчать , як співставити площу загоряння з силою напору струї води з пожежного рукава і таким чином правильно підібрати кільце потрібним діаметром на рукав. як вирахувати необхідну силу подачі води для кожного поверху, для кожного виду загоряння, залежно від площі і т.д. тому ваш ’стьоб’ недоречний