Раніше працювало все, а вже декілька днів, коли клікаю занняття/завдння з"являються і зникають. Що робити?
Горлаю зрання• 27 сентября 2023
Дивіться завдання у розділі «простори». Я саме так і роблю, бо у нас взагалі не всі вчителі вміють користуватися тим хьюманом, не ставлять строки виконання робіт і в результаті їх домашні завдання взагалі не відображаються у тому розкладі.
Ну, і задайте питання класному керівнику. Чому так. Можливо у вас у всіх якийсь збій.