Lilia98• 27 сентября 2023

У кого було таке що вечері тест позитивний а зранку негативний?

Вчора зробила тест на вагітність він на диво був позитивний друга полоска була рожева я вже так зраділа бо вагітність дуже бажана думаю зранку зроблю ще один я зробила а він негативний,побігла зразу здавати кров,дівчата в когось таке було?
Свекруховна• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Дівчата коли хочеться дитину і не виходить я готова хоч кожен день ці тести робити, і пишу сюди щоб мене не тролили а сказали може в когось так було ,бо з першою вагітністю тест показав за день до критичних ,а тут якось не ясно може тест був бракований чи що не знаю
Якщо цикл 28 днів і овуляція була в середині циклу, то тест (самий чутливий) може показати на 9-10 день з моменту зачаття. Раніше робити тест немає сенсу.
Смурфик• 27 сентября 2023
🤦‍♀️ 10 днів до кд...яка вагітність? Автор...ну ви що? Я сподіваюсь, дуфастон вам лікар назначив, а не ви самі собі.
Почемучка• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Виробники тестів збанкрутіли б без таких як ви😂 продовжуйте. Спробуйте ще різних виробників брати за один раз.
На фото у вас і вчора негативний тест
Молода і нерозважлива• 27 сентября 2023
Автор, у меня задержка 14 дней. Кучу тестов, кучу анализов. Гормональный сбой. Но мне и 40 правда. Желаю вам беременности!
автор Lilia98 • 27 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
Уявляєте лікар
Смурфик• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Уявляєте лікар
Після яких аналізів і тестів?
Copy-Paste• 27 сентября 2023
Тест позитивный на фото .
Тріль!• 27 сентября 2023
Не позитивний тест, то контрольна смужка. Таке буває, коли більше 5 хвилин дешеві тести на повітрі тримати після сечі.
Звезда в шоке• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Я така ж як ви, тест був полосатим слабо за 7 днів до затримки, але я просто прокинулась з думкою що вагітна, зробила, подзвонила гінекологу та покрутила пальце і сказала що це дурня що тест позитивний і ще 7 днів до місячних, але вони так і не прийшли і я все ж була вагітна.
язззззь!!!• 27 сентября 2023
Автор, на фото я бачу позитивний тест, але перше, незрозуміло чому він зранку тоді не показав ( можливо ви не вірно його зробили, або пройшло багато часу), по друге, дійсно дивно що за 10 днів до затримки тест показує вагітність. Але скажу одне, моя мама вагітніла відразу після місячних, бо овуляція у неї була на 6-9 день, по суті як тільки місячні закінчувались, але звісно вона на той момент дізнавалась коли вже була затримка. Тому все може бути, якщо у вас така овуляція то вагітність може бути. Моя порада така: почекайте до затримки і тоді вже йдіть здавайте хгч. Або якщо не можете терпіти то почекайте хоча б 4-5 днів і здайте хгч аби точно знати.
Українська Мрія• 27 сентября 2023
Скільки першій дитині років?
Шопингмонстр• 27 сентября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Тест позитивный на фото .
Теж бачу слабку другу
Шопингмонстр• 27 сентября 2023
Автор, в мене теж за тиждень до днів вже була слабка друга, зробила бо погано себе почувала. Я бачу полоску другу, думаю і по крові вагітність підтвердиться
Стервочка• 28 сентября 2023
доброго ранку, автор, як справи? хгч прийшли результати? Можно вас привітати?
Бабка-байкерша• 28 сентября 2023
Автор, прийшов результат хгч?