Булькаю• 27 сентября 2023
Допоможіть згадати фільм
Російський. Не судіть, просто він мені тоді дуже сподобався. Атмосферою.
Вона важко хвора, пухлина мозку чи щось таке, не може мати дітей. Приїзжає в санаторій, де знайомиться із сусідом, закохується. Всі дії відбуваються у санаторії, паралельно показують інші романи людей. В кінці фільму її сканують, пухлини немає і вона вагітна. Типу кохання робить чудеса.
Мені здається, що Ольга Кабо грала, або схожа на неї актриса.
Погуглила, але щось нічого не знайшла
Булькаю
• 27 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
а это не Байрак Оксаны фильм?
Може і її, дуже схоже на її фільми
Пасхальний тролік• 27 сентября 2023
Ответ дляБулькаю
Може і її, дуже схоже на її фільми
Да, ее. Видела, но не помню. Гуглите по режиссёру.
У нее все фильмы на одно лицо. Как и по романам Николоса Спаркса - у него тоже все капец какое однотипное. И тоже в подобном русле.
Кудесница_с_пургеном• 27 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
а это не Байрак Оксаны фильм?
Такую х...ню только она и может снимать
Булькаю
• 27 сентября 2023
Ледь знайшла, згадала, що той чувак в Мєнтах грав, Олексій Нілов, а актриса не Кабо. Короче фільм називається Жизнь одна.