Ms. Искренность• 27 сентября 2023

Гроші на його картці)

Привіт. Ваш хлопець/чоловік дає вам свою картку? Якщо так, то вільно нею користуєтеся чи є певна ніяковість? Живемо з хлопцем, у мене може статися таке, що не вистачає власних коштів, свою картку він мені дав і якщо там із грошима у нього все ок, то можна вільно брати. Звичайно, не всю суму спускати за раз, але якщо треба на щось гроші, то чому ні? Я ж, блін, сильна та незалежна) Знаю, що витрачаю на корисні речі, не тринькаю, але подумки сама себе гризу. Хоча є дівчата, не в образу, але можуть всі гроші спустити і ще запитати "Чого на картці так мало?") Цікаво, який досвід у вас, дівчата. Поділіться, будь ласка.
Голубец• 27 сентября 2023
Дали- пользуйтесь на здоровье

Готова до другої• 27 сентября 2023
мне не дает муж
Liolia 05• 27 сентября 2023
А чому ви ніяковієте? Ви йому, готуєте, перете одяг, прибираєте , спите із ним в кінці кінців ,то це норм? Дівчата, ви у себе одні. Чоловік повинен витрачати на свою жінку кошти і не треба казати,що вам не зручно і тд і тп. Чоловіки ЗАВЖДИ були , є і будуть добитчиками і вони повинні забезпечувати свою сім’ю. Не буде витрачати кошти на вас- витрачатиме на когось іншого. Колись прочитала фразу і тепер вона мій девіз «Основная обязанность жены, это тратить столько денег, чтобы у мужа их не оставалось на любовницу!
Стриптизерка• 27 сентября 2023
Я жена, карта доступна, деньги даёт. Но я стараюсь вложиться в запланированный бюджет, не наглею
Хвігура мічти• 27 сентября 2023
У нас троє дітей - ясно що картка в мене (привʼязана до тел)
Вам раджу користуватись в межах розумного. До чого привчите - так потім і матимете
Organic• 27 сентября 2023
Тю, возьмите и все потратьте, пусть привыкает.
Инста_Богиня• 27 сентября 2023
Чоловік, так карта в мене лежить
Люблю джаз• 27 сентября 2023
Ответ дляOrganic
Вооот адекватный ответ!!👏🏻👏🏻
Тумба-юмба• 27 сентября 2023
Щось мені не зрозуміло: спочатку ви свої витрачаєте, а тоді якщо не вистачає то його гроші?

Инста_Богиня• 27 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Вооот адекватный ответ!!👏🏻👏🏻
А навіщо всю? Ми ж незнаємо,може там хлопець на щось копить,і скільки там грошей.навряд хлопець оцінить,як там під нуль все витратиться
Білка в колесі• 27 сентября 2023
Бюджет общий, веду его я, карта мужа у меня. Но я не транжира, каждый месяц трачу + - одну и ту же сумму, остальное откладываем.
Лепетун• 27 сентября 2023
Якщо ви зʼїхалися вже, переходьте до спільного бюджету. Заведіть спільний рахунок, з якого витрачатимете за потребами і без зайвих сумнівів «чи маю право?»
Не вмію заміряти• 27 сентября 2023
Карта у меня своя, но свой доход по безналу он скидывает мне на карту. Себе минимум оставляет, на мелкие расходы. Могу сказать ’Чё мало?’ без проблем. Я сильна і незалежна, але не хочу працювати, тому так уж и быть разрешаю мужу обеспечивать себя полностью)
Губки-уточкой• 27 сентября 2023
Його зарплатна картка у мене, хлопець має ще дохід, крім зарплати, мене не питає, на що трачу.
я сама контролюю, щоб вистачило мені на місяць,
Мафиозная• 27 сентября 2023
Был муж 20 лет. Двое детей выросло в браке. Ни копейки денег не видела, не то что карту. Он не подкаблучник и не лох - его слова.
Анонім Секретар• 27 сентября 2023
Не дає, а нащо мені його картка? В мене є своя, в дитини також
7_кг_рыбы• 27 сентября 2023
Я отдал. Пользуйся на здоровье.
Другой вопрос что на ней процентов 20 от моего общего дохода. Ну то таке...детали
Инста_Богиня• 27 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
За двадцять років не дав вам грошей?
Мафиозная• 27 сентября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
За двадцять років не дав вам грошей?
ні

Инста_Богиня• 27 сентября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Я отдал. Пользуйся на здоровье.
Ну ви,як у мого чоловіка на роботі є мужики,кажуть ти половину сховай а інше жінці,щоб дружина і не знала яка зарплатня
Меряю линейкой• 27 сентября 2023
У меня своих 6 карт
Одна из них к телефону привязана
Плюс наличка в каждой сумке
Фісташкова кава• 27 сентября 2023
Ми у шлюбі 17 років, весь час був тільки спільний бюджет. Чоловік віддав мені свою картку і повністю довіряє мені планування сімейного бюджету. Я витрачаю його гроші залюбки, і совість мене не гризе. )) Карманні у нього з додаткового доходу. Всі задоволені.
7_кг_рыбы• 27 сентября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Немного не так..
В целом то ,что я ’сховал’ так или иначе идёт в семью. Просто не очевидным для обычного ,не обладающего стра́тегическим мышлением человека, путем. Это из серии:
- Зачем ты это купил, ты шо , совсем ку-ку?
- Погоди немного..поймёшь спустя время.
Про прошествии некоторого времени...
-Ой, ты такой у меня умный. А как ты заранее узнал, что это нам пригодится ?
Душка-свекрушка)))• 27 сентября 2023
Ну вы странные. Раз живете вместе - ведите общий бюджет. Траты по мелочи (еда и т.д.) это одно, а крупные траты обговариваются. А не так, что на счет зп капнула и ты сразу побежала за айфоном
Білка в колесі• 27 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
И на детей не давал? На что он их тратил? Он не подкаблучник, просто жлоб...
Мафиозная• 27 сентября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Откладывал. С зарплаты слесаря. Детям покупал по минимуму и подешевле.
Білка в колесі• 27 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
А жили за что? Вы его содержали?
Білка в колесі• 27 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
Судя по тому, что Вы написали ’был муж’ уже не муж?
Леді Душка• 27 сентября 2023
Мафиозная• 27 сентября 2023
Ответ дляБілка в колесі
А жили за что? Вы его содержали?
Нет. Он покупал продукты только на свое усмотрение. Это были только макароны, хлеб, крупы (все оптом мешками), яйца самые плохие, сыр. На этом дети и выросли. Себя содержала сама.