Альфред Шнитке• 27 сентября 2023
Трикутник
Шлюб більше 20 років, троє дітей (21,18, 8 років). Він симпатичний, забезпечений чоловік 50 років, Ви жінка 45 років, з зайвою вагою, не симпатична (і ніколи не були), домогосподарка.
Дізнаєтесь що чоловік завів молоду коханку (це вперше 100%). Вони разом працюють, відносини вже пару років, мають спільну дитину.
Ваша близкість зійшла на нівець (зовсім і вже давно). По словам чоловіка проблеми почалися з появою молодшої дитини в сім´ї (мама розчинилась в дитині, уваги чоловіку мінімум). Будні дні проживаєте з чоловіком окремо, Ви в одній квартирі (яка ближче до школи молодшої дитини), чоловік в іншій (ближче до роботи), скоріш за все ці дні чоловік проживає у коханки. З´єднується сім´я тільки на вихідних коли усі з´їжджаються за містом у великому будинку. Відпустки майже постійно без нього (може приєднатися максимум на 2-3 дні).
Питання, чи реально жити в такій ситуації, до чого вона приведе?
Чи розумно чекакти що він награється і повернеться в сім´ю? Заради психічного стану дітей не відкривати це все їм і імітувати щасливу родину?
Пилосмок працює• 27 сентября 2023
Я вже зраділа, думала, рівнобедренний чи хоча б прямокутний....
Диверсификация• 27 сентября 2023
А почему вы при обеспеченном муже за более 20 лет брака не занялись собой?
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляПослушная
Тю, разведитесь
Вы ж давно не вместе, только побольше отожмите
А я хотела написать
Тю, в чем проблема?
Живите как живёте - каждый своей жизнью.
Не вижу никакого смысла в разводе.
Тю, в чем проблема?
Не вижу никакого смысла в разводе.
Послушная• 27 сентября 2023
И он не наиграится, там ребенок уже. Полюбовно и максимально выгодно расходитесь
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Нашла бы себе любовника, и жила бы припеваючи.
+1 и даже б без любовника
Синиця у спідниці• 27 сентября 2023
це ви вчора створювали тему що побачили «люблю тебе» в телефоні чоловіка?
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Чоловік знає, що ви знаєте про другу сім´ю?
Ні, не знає. Якщо я покажу що знаю, то буду вимушена поставити його перед вибором, а я не впевнена що він лишиться зі мною.
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
Ну, ось так вийшло...займалась дітьми...
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну так и не показывайте что знаете.
Собирайте себе деньги и живите спокойно
Зачем вам ’разборки’?
Собирайте себе деньги и живите спокойно
Зачем вам ’разборки’?
Маю натхнення• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Він давно не вами. Він з вашими дітьми.
Ви не те питання собі задаєте......
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
ні
Marie-Antoinette2• 27 сентября 2023
Так вы молодая еще женщина, найдете свое счастье, у мужа уже новая полноценная семья
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Я вже багато років з ним, нікого іншого не хочу.
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
У мужа две семьи.
И не факт что он хочет ту узаконить.
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
И правильно.
И не слушайте эти сказки про ’найдете другого и лучше’.
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну так и не показывайте что знаете.
Собирайте себе деньги и живите спокойно
Зачем вам ’разборки’?
Собирайте себе деньги и живите спокойно
Зачем вам ’разборки’?
Я їх і не хочу. Тим більш для дітей.
Файно Замало• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну то продовжуйте займатися дітьми. Ви ж самі пишете, що розчинилися в дитині, що ви тепер спливаєте з цього моря, як Іхтіандр? Крім вашого враженого самолюбства щось постраждало?
Marie-Antoinette2• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
У мужа две семьи.
И не факт что он хочет ту узаконить.
А жене зачем такое счастье, что большую половину времени проводит в другой семье, дети не маленькие, живи в свое удовольствие, еще и замуж можно сто раз выйти удачно)
У меня мама в 60 вышла, счастлива!
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Я їх і не хочу. Тим більш для дітей.
При чем здесь хочу не хочу?
Вы жить на что будете если муж разведется с вами?
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Маю натхнення• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Я їх і не хочу. Тим більш для дітей.
Ваші діти знають більше за вас і це точно.
Це якась вигадана вами причина.
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
При чем здесь хочу не хочу?
Він мене повністю забезпечить, за це не хвилююсь. І багато нерухомості на мені.
Просто я не хочу його втрачати. Ми маємо спільних друзів, нас запрошують як пару.
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
У меня мама в 60 вышла, счастлива!
Вот именно. Автор может жить спокойно и в свое удовольствие и без развода
Зачем ей развод?
И вероятность замужества так же велика как и вероятность встретить единорога.
И с чего вы взяли что автору вообще нужно опять взамуж?
ЗЫ: ни моя мама ни моя свекровь не встретили никого и не вышли замуж после 50.
Зачем ей развод?
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
И какое это имеет отношение к тому что я написала?
Живите себе спокойно, изображайте дальше счастливую семью и делайте вид что ничего не знаете.
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Зачем ей развод?
А як жити з людиною яка зрадила? Відчуваю себе збоченкою, що все знаю, а вигляд вимушена робити, наче я дурна.
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ви спитали на що я буду жити? Я відповіла