Ваша прЭлесть• 27 сентября 2023

Оформление продажи авто

Такая ситуация.. продаю свое авто б.у.
Продажа оформляется в мрео? без договора купли-продажи?
Где фиксируется цена продажи? Информация мне нужна для подачи декларации о доходах. Как это происходит?
КрестьянинДиор• 27 сентября 2023
договір куплі продажу можуть в сервісному центрі надати безкоштовно, там ви самі вписуєте вартість авто при продажу.
Ноунэйм• 27 сентября 2023
Оформить куплю продажи
автор Ваша прЭлесть • 27 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
це потрібно до когось звертатися?
автор Ваша прЭлесть • 27 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Оформить куплю продажи
это легко на словах.. а как на практике сделать это человеку, который ну ничего не понимает?
КрестьянинДиор• 27 сентября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
це потрібно до когось звертатися?
для оформлення перереєстрації ви берете талон в сц: на сайті або онлайн.
Далі сідаєте до інспектора і кажете, що хочете оформити купівлю продаж по їх договору і перереєструвати авто.
Далі вони все зроблять.
Пакет документів, звичайно, з собою мати і продавцю, і покупцю. Обидва мають бути присутні для підписів
автор Ваша прЭлесть • 27 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Далі вони все зроблять.
Ну дуже вам дякую!!! Тобто вони фактично надають договір для заповнення й на основі його оформлюють авто?
КрестьянинДиор• 27 сентября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
так.
Зараз також не обов´язково змінювати номерні знаки і проводити експерту оцінку авто.
Теж можна від цього відмовитися і тоді переоформлення копійки коштуватиме
автор Ваша прЭлесть • 27 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
так.
Дякую вам велике за підказки! Якщо зараз в потрібному тск немає талонів, є шанс що вони з’являться на потрібну дату?
КрестьянинДиор• 28 сентября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
на сайті СЦ вказано, які доступні талони: онлайн, оффлайн.
Я б не розраховувала на те, що вони з´являться