ХикориДикори• 27 сентября 2023

Де купували палаццо?київ

Де ви купували свої улюблені джинси палаццо? (Ці широкі штани,які зараз в моді)? Хочеться щоб круто лягли і були не такі як у всіх?) І бажано дуууже довгі, може хтось десь бачив такі? Київ
ПочтальЁнша• 27 сентября 2023
А с чего вы взяли, что если они круто легли на ком-то, то и на вас круто лягут?
И если они уже у кого-то есть ,то у вас уже не будет, не как у всех))
автор ХикориДикори • 27 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Моє питання дає зрозуміти що мені цікава відповідь кожнієї дівчинки чи жіночки.Мені не тяжко під´їхати у будь-який магазин та переглянути ,чим зі мною поділяться. І не ображусь,якщо смаки не співпадуть.
А на*ця ви тут появилися, то гуляйте лісом, суті від вас тут не бачу😉
Nastia Platonova• 27 сентября 2023
Я купила один костюм у Манго давно. А нещодавно у Маст хев. Але є нюанс, дуже рідко брюки сідають ідеально, тому я завжди підганяю в ательє під себе.
Є тільки такі фото. Штани сірі в каталозі гляньте.
ПочтальЁнша• 27 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
Ну так читайте себе ответы кожної дівчини чи жіночки, которых нет) Ибо какой вопрос, такой и ответ.
Бамбарбия! Кергуду.• 27 сентября 2023
В інст
автор ХикориДикори • 27 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
автор ХикориДикори • 27 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
По-кацапські будете вдома в себе розмовляти і писати)
ПочтальЁнша• 27 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
Хорошо) я и пишу у себя дома)
автор ХикориДикори • 27 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Хорошо) я и пишу у себя дома)
Чудово) Бажано щоб не в моїх постах)