МастерЮля• 27 сентября 2023
Ну не тупий вислів « ми вагітні» для чого це?
Аж фууууу
Ми вже какаємо самостійно
І так далі
Бісить
Ми вже какаємо самостійно
І так далі
Бісить
Безпринципова• 27 сентября 2023
Чого це вас розшатало на ніч дивлячись? Чоловіка поруч немає?
Безпринципова• 27 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
А ми покакали?
А ми всі переживали. Можемо видихати)
Платье Длинное бальное• 27 сентября 2023
Шо таке? Йдіть випийте чаю,помийте попу і влягайтеся вже.
Бува і таке• 27 сентября 2023
Ну это выражение получше будет, чем при надії, вот это уже реально бесит
МастерЮля
• 27 сентября 2023
Ответ дляБезпринципова
В мене день
Безпринципова• 27 сентября 2023
Ответ дляБува і таке
А в кацапії:’она тяжелая’))))
МастерЮля
• 27 сентября 2023
Ответ дляБезпринципова
А в кацапії:’она тяжелая’))))
Ахахаха
Кітна
Диви яка я пава!• 27 сентября 2023
Як тупо, автор! Як що вам щось не подобається це не означає що комусь погано від ціх слів. Якщо у вас зальот і ви дуже самостійна одинока жінка то це ваші вже проблеми. ’Ми це родина, Ми це спільна дитина, Ми це все наше обоюдне’.
Бабульція• 27 сентября 2023
Ответ дляБува і таке
а еще, когда я ходила за первым ребенком
МастерЮля
• 27 сентября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Не тупой. Задумайтесь лучше, почему Вас цепляет
Все кидаю і біжу задумуватись над тупими висловами
Безпринципова• 27 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
В мене день
А, ну вдень можна. Нервуйте скільки влізе. А ви точно самостійно какаєте? Бо без доказів ми не дуже тут віримо.
МастерЮля
• 27 сентября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ми це наш геморой який у нас виліз після пологів. Ваш чоловік так каже: у нас геморой?
Диви яка я пава!• 27 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
Сидить вже у своїй Європі і не лізьте до українських жінок! Не подобається їй, та ти що цаца!
МастерЮля
• 27 сентября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Вам не добре?
Ответ дляМастерЮля
Ні,він каже,кохана,швидше падай на спину,бо в нас нарешті приступ ерекції!
МастерЮля
• 27 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Шикарно! Молодець
Диви яка я пава!• 27 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
У вас роздвоєння особистості. Почали за вагітність, закінчили сракой)))
Кастрюлька• 27 сентября 2023
Ну не знаю. Я использую фразу ’мы родили’, потому что были партнёрские роды. Если это вас раздражает, то проблема не у меня, а у вас)
Стрибну в гречку• 27 сентября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
У неё нет никого, недовольна жизнью, низкая самооценка, цепляется к столбу
Поліцейський патруль• 27 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
Да Вы уже этому «тупому высказыванию» тему и минуты жизни посвятили, откройте глазки
ПростоБелка• 27 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
Мой бы про гемор вообще никому не рассказывал. Странные у вас темы для общения… о чем еще разговариваете?
Поліцейський патруль• 27 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
Теперь понятно, почему Вы такая злая 😂 так Вам к проктологу, а не на советчицу 🤓