Уравнобешенная• 28 сентября 2023

І я про чоловіка з за запитаю

Каже, що 45 років, одразу почав розпитувати, де я живу, з ким, де працюю. Мені такі «співбесіди», коли вони одразу, а не в процесі спілкування, не подобаються, сказала йому про це прямо. Відповів, що хоче зрозуміти мій соціальний статус . Сказала, що я його про житло та роботу не розпитую ,мене цікавить людина, а потім буде видно про інше. Бо якщо людина не подобається, що статки та робота мені до одного місця. Він запропонував зустрітися, але мені вже якось… чи це розмова не сподобалася, чи… Дивлюся на фото і як відчуваю якесь западло. Що скажете? Як ви спілкуєтеся з такими, які одразу- де працюєш, де живеш, який статус?
Видящие_помогите• 28 сентября 2023
Ви праві, неприємний якийсь.

Тантрический кекс• 28 сентября 2023
Я в людях плохо разбираюсь, но тут видно сразу продажное рыльце
Гербарія сушу• 28 сентября 2023
Щось посмішка така відштовхуюча, брр
Физрукая• 28 сентября 2023
Ехидный жлоб
Пенек Возмездия• 28 сентября 2023
Чому він не у війську?
автор Уравнобешенная • 28 сентября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Ви праві, неприємний якийсь.
Та взагалі як можна жінці сказати «Я хочу зрозуміти твій соціальний статус»? Звичайно, можна подумати про таке, кожен шукає те, що хоче, але так казати…
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
Пенек Возмездия• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
Для розуміння загальної картини показуйте свої фото...
Зубачистка• 28 сентября 2023
Автор, своё фото тоже давайте, может вы такая же стремная как и этот тип
Ms. Сама прямота• 28 сентября 2023
Жабак

вкрации• 28 сентября 2023
Нормальные вопросы, зачем тратить время на людей другого социального статуса?
Все равно ничего не выйдет
вкрации• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
На фоне яхт?😄🤣
ГоловнаЯ• 28 сентября 2023
Господи , коричневый чемодан шляпа и почтальон Печкин🫣😅😅 жесть , ото у женщин вкус капец
Херсон це Україна• 28 сентября 2023
Звичайні риси обличчя, не страшний, але у мене якусь відразу викликає, неприємний.
Тепличная• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
А він бідний по-ходу…
Зубачистка• 28 сентября 2023
Нужно просить админов ввести правило - выкладываешь фото мужика, выкладывай и своё!
Пенек Возмездия• 28 сентября 2023
Ответ дляТепличная
А він бідний по-ходу…
По ходу.... а по лежачому?
автор Уравнобешенная • 28 сентября 2023
Ответ дляЗубачистка
Ой, повірте на слово)
Теща дочки• 28 сентября 2023
Ощущение, что парниша вошел в айти, зарабатывает 800-1000 баксов и чувствует себя олигархом
Зубачистка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ой, повірте на слово)
Не верю )) с фото уж как-то нагляднее

Тепличная• 28 сентября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
По ходу.... а по лежачому?
Я до ЗНО не готуюсь, вибачайте)
Бідося• 28 сентября 2023
Ответ дляЗубачистка
Тоже сразу подумала. А то вообще однобоко выходит
Пенек Возмездия• 28 сентября 2023
Автор, давайте своє фото , і на ранок ваша тема в топ тижня буде!
Гербарія сушу• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
Як він ще не спитав чия ви донька?
Хто ваші батьки за освітою?
😁
Кричу просто))
Зрозуміло що є бажання дещо розуміти за статус, але ж є питання які нададуть приблизну картину, а оце в лоба – де живеш? З ким? Ким працюєш? – ну капець))
Бідося• 28 сентября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Автор вирішила що обісрати можна тільки чоловіка)
автор Уравнобешенная • 28 сентября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Чому він не у війську?
От треба було його запитати одразу після його питання про житло)
Единорог помог• 28 сентября 2023
Такие вопросы, иногда задают, для поддержания беседы, для обычного знакомства.
И по лицу альфонса вы не определите. Все мои альфонсы, были с очень благородными лицами, благородных профессий.
Перша скрипка• 28 сентября 2023
отвратный как по мне, даже не знаю почему. Может такой тип внешний не нравится.
Леплю из пластилина• 28 сентября 2023
Можно ответить,что живу с бабушкой и котом. Работаю на работе. Хобби - шоппинг
автор Уравнобешенная • 28 сентября 2023
Ответ дляГербарія сушу
Як він ще не спитав чия ви донька?
Хто ваші батьки за освітою?
😁
Кричу просто))
Він питав, чи живі батьки…
Пенек Возмездия• 28 сентября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Пішли пошопимся