Уравнобешенная• 28 сентября 2023
І я про чоловіка з за запитаю
Каже, що 45 років, одразу почав розпитувати, де я живу, з ким, де працюю. Мені такі «співбесіди», коли вони одразу, а не в процесі спілкування, не подобаються, сказала йому про це прямо. Відповів, що хоче зрозуміти мій соціальний статус . Сказала, що я його про житло та роботу не розпитую ,мене цікавить людина, а потім буде видно про інше. Бо якщо людина не подобається, що статки та робота мені до одного місця. Він запропонував зустрітися, але мені вже якось… чи це розмова не сподобалася, чи… Дивлюся на фото і як відчуваю якесь западло. Що скажете? Як ви спілкуєтеся з такими, які одразу- де працюєш, де живеш, який статус?
Tatka Kiev• 28 сентября 2023
Ответ дляжеЛЕзНАя
Мила дівчино, це - Юра на фото, з Правого берега Дніпра, я можу Вам дещо про нього розповісти..., напишіть мені в особисті повідомлення повідомлення.
І нам тепер розкажіть
Колупалочка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Та взагалі як можна жінці сказати «Я хочу зрозуміти твій соціальний статус»? Звичайно, можна подумати про таке, кожен шукає те, що хоче, але так казати…
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
Та всіх цікавить соціальний статус потенціального партнера. Він прямо це озвучив. По-моєму, це ок питання для людей середнього віку.
Уравнобешенная
• 29 сентября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Это Юрка, я его знаю
Він вам теж писав?
Г@Л@В@ломка• 29 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Він вам теж писав?
Нет, я его просто знаю.
Уравнобешенная
• 29 сентября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Нет, я его просто знаю.
І як він як людина?