Ліплю вареники• 28 сентября 2023

Потяг з Варшави до Києва

Думаю летіти до Варшави 7 жовтня, але квитків з Варшави/Хельма до Києва не бачу. Питання в тому чи хтось купував в касі Варшави квитки до Києва за кілька годин до відправки? Чи можливо це?
На пів ставки• 28 сентября 2023
Смеетесь?
Их разгребают онлайн за первые 2 минуты продаж.
С Хелмом намного проще, кстати
Кили и Манджаро• 28 сентября 2023
Не бывает их в кассах,
ФФФФристайла• 28 сентября 2023
на 7 число уже и с Пшемисля не купите. автобус ловите
Кили и Манджаро• 28 сентября 2023
С Хелма можно купить один
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Смеетесь?
С Хелмом намного проще, кстати
Відмінена бронь коли квитки повертають у продаж? Не підкажете?
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
В кого є такий досвід? Просто всі писали, що не можливо купити квитки до Варшави, а я купила, аж 2. Прийшлось їхати до каси та відміняти бронь
Луноходик_Ик• 28 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Онлайн купили?
Ваш 5 пост непонятный
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Онлайн купили?
Ваш 5 пост непонятный
Так, онлайн.
5 пост, повернені квитки(відміна бронювання) коли в продаж йдуть?
Луноходик_Ик• 28 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Так, онлайн.
А, сейчас в е изменилось, я пыталась поймать, но тут писали, что это большие риски и такого уже нет как раньше, когда по целому вагону добавляли(поезда по укр). Ну может вам напишут. Я, вообще, удивлена, что вы их купили онлайн.
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так там протягом 20 хв додавали нові квитки, трохи додаток підписав, але нічого страшного. При чому в потязі було багато вільних місць, потім провідники щось мутили і почали підселяти інших пасажирів, пояснюючи, що на кордоні будуть ще пасажири. Але якщо у людей на руках квитки з місцями, то навіщо їх пересаджувати?
З чого і роблю висновки, що квитки мають бути. Цікаво як на практиці
Луноходик_Ик• 28 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
В смысле, за 20 мин до отправления?? 😱 Мутят, конечно, там пачками идут от руководства перекупам в продажу билеты по 300-400 шт, ну так ‘писали’)).
На пів ставки• 28 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Конечно мутят. Буквально сегодня пыталась купить. Зашла ровно к открытию продажи и уже 80% мест нет. Сволочи
На пів ставки• 28 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Не повернуть. Перекупи продадуть.
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Блін, вже спати пора - некоректно пояснюю. Коли квитки в продаж надходять за 20 діб, то з 9 до 9.20 можна купити квиток онлайн.
Перекупи не всі квитки реалізовують, всі інші мають відміняти бронь. А там хто зна, можливо стюарти знають, які місця перекупи не реалізовують і потім самі мутять...
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Не повернуть. Перекупи продадуть.
Я повертала квиток за тиждень до відправлення, сказали, що він з´явиться у продажу, як і всі інші, за добу чи дві до відправлення. Навіщо перекупам викупати квитки за 2 доби? Вже попит не той.
То ж looking for lucky experience (шукаю позитивний досвід)
Луноходик_Ик• 28 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
А. Нууу такое, они ж как-то работают(перекупы), тут реклама их майорила, шо капец. У знакомой есть такой’знакомый’, он работает...(
Чорнобаївка• 28 сентября 2023
Покупала утром за сутки до отправления. Они выбрасывают отказные билеты в то же время, что и обычные которые за 20 дней. Кажется это 8 утра, если правильно помню. Брала так два раза. Везет ли так каждый раз сложно сказать.

А за 20 дней до всегда покупала без проблем. Да утром, да заранее, но абсолютно реально. О невозможности слышу только на форуме
Печенюшка• 28 сентября 2023
Автор, когда планы менялись ( но я покупала билет в кассе на вокзале в Варшаве ) , то билет сдавала снова в кассу за неделю, может чуть меньше до отправления. Могут быть , тут дело везения. А почему не пробовали поймать за 20 дней до планируемой даты ? Я вот купила на 5 октября, но вылавливала ровно за 20 дней через Укрзализницу.В Варшаве в кассе за 32 дня сказали билетов нет. Т.е. часть билетов продают через кассу в Варшаве, часть оставляют Укрзализныце для продажи. Пробуйте поездом с пересадкой.Или автобусом, как крайний вариант.Или если с деньгами норм - даю подсказку - билеты есть у проводников.Правда, в 2 раза дороже
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка

Вранці купували онлайн з Варшави до Києва?
автор Ліплю вареники • 28 сентября 2023
Ответ дляПеченюшка
Просто я спонтанна особистість)))
Якщо що, просто куплю квиток до Львова на автобус або через Хельм, люблю подорожувати. А через провідників та посередників, так знаю, але не хочу кормити їх своєю рукою, якщо дозволяє час.
Чорнобаївка• 28 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Так