КАПСЛОЧНИЦА• 28 сентября 2023
Что можете сказать о паре ?
Туся муся• 28 сентября 2023
Да уж невестке не повезло со свекрухой...
Очень жаль,что вы уже не уважаете выбор сына и выставили фото на всеобщее обозрение
Найщасливіша• 28 сентября 2023
Гарна наречена. Доглядає за собою, струнка, очі розумні - так, видно, вік, ну і що. Незрозуміло, навіщо їй цей хлопчисько. Не виглядає він чоловіком, головою родини, складається враження, що слабенький він за характером. Їй би чоловіка, щоб могла розслабитись, відчути себе жінкою...
ротцвеники• 28 сентября 2023
Красивые оба, невеста супер, смотрю на руки - худые, не обвисшие. Остальное тогда тоже в порядке. Все замечательно у пары.
Ответ дляПасти Ла
Она - ведущая в паре. Он - счастливый исполнитель. ’Да, дорогая’. Большой процент счастлмвой долгой семьи. Она выглядит постарше. Но не критично. Платье неудачно подчеркиевпет полную талию. Симпатичные оба.
офигеть- так же думаю . Только кроме того что она симпотичная.
Когда то была постройнее баба у меня- когда ложилась голая на постель- сзади как тюлень....до сих пор дрожь
Хомо_сапиенс• 28 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я мама жениха
Это сын и жена
Не дай Бог такую свекруху
Хомо_сапиенс• 28 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мне кажется, не смотрятся
Ему надо молодую девочку
Вы б сына спросили, что ему надо.
Оле Лукойе• 28 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
На сколько?
Да я тоже увидела, лет 10 разницы есть, ему 30, ей 40
Оле Лукойе• 28 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мне кажется, не смотрятся
Ему надо молодую девочку
Смотрятся, она намного красивее вашего сына
Чесно брешу• 28 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
А ви прям знаєте, що їй потрібно. Відчути жінкою це значить відчути себе слабкою і немічною? То це не всім потрібно. Може їй якраз потрібно жеребчика осідлати.
Найщасливіша• 29 сентября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Може й потрібно осідлати, хто його зна. Кожен же дивиться крізь свою призму. Я знаю, як це тягти за собою вічного хлопчика, від того дуже втомлюєшся. Зараз з рівним чоловіком - на скільки ж це кайфово. Я немічною не стала - навпаки, коли є за спиною стіна, не боїшся ризикувати, пробувати нове, розвиток йде швидше. Жінка приблизно моя ровесниця, погляд важкий, тож так і відгукнулося.