Парасюха• Изменено 28 сентября 2023

Пилососи для сухого прибирання Deerma, з контейнером на ручці чи хтость брав?

Або інші пилососи переносні, щоб контейнер був на самій ручці, але не акумуляторні, бо вони дорогі, а на проводі. Цікавить такий недорогий пилосос для прибирання маленької однокімнатної квартири, матері на подарунок, яка проживає одна, чи виконує свою функцію нормально? Багато позитивних відгуків на сайті розетка, але може ще хтось тут порадить чи варто купувати чи краще звичайний брати.
Мамин тріль• 28 сентября 2023
Веник дешевле

Зяблик протестант• 28 сентября 2023
Нещодавно обирала між вертикальними провідними Deerma, Кьорхер та різними акумуляторними моделями. Рішила спробувати найдешевший варіант Deerma700w, який радили тут на форумі. Великою старою Ровентою після цього ще не користувалась. Додатково придбала запасні фільтри, та перехідник для турбощітки для м´яких меблів. Поки все задовольняє, зручно, 2-к. квартира
Та никада в жизни• 28 сентября 2023
я на али брала.
ну оно работает конечно, правда хлипкое и че-то у меня там почти сразу сломалось, я уже не помню что, но работать он продолжил
автор Парасюха • 28 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
дякую, тобто в принципі для маленької квартири хороший варіант пилососа, не має потреби купувати габаритніший?
Зяблик протестант• 28 сентября 2023
Ответ дляПарасюха
Мені норм, легенький, зручний, нарікань на всмоктування немає. Після прибирання промила стакан з фільтрами, все. Акумулятрні може і краще, але ж і ціна відповідна
НуКаНаКа• 28 сентября 2023
Нам подобається. Смокче нормально, як для такого малюка
годовасик• 28 сентября 2023
У меня 118C модель, отличный, не ожидала за 1200 грн)

Тарабарщина• 28 сентября 2023
Єсссс
Я взяти 4 шт.
Це просто топ
Найкраще що сталось
Пилосошу кожен день
автор Парасюха • 29 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Єсссс
Я взяти 4 шт.
Це просто топ
Найкраще що сталось
Пилосошу кожен день
дякую, тепер точко буду купувати