Крихітка на всі• 28 сентября 2023

учитель написала в чат ... я долго думала...

смотрю она шо-то скинула в общак мелким шрифтом
и видос о чем -то хз

думаю , хз шо это , ннада лайкнуть наверное
а нет стоп
потом смотрю ни одного лайка
странно
ни одного лайка
хотя прошло 2 часа

смотрю внимательнее - призыв не дарить подарки на завтра
ааааа ! теперь пазлы встали !
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2023
На початку року збирала в фонд класу. Через деякий час пише в чат голова батьківського комітету - зібрали 16 тис грн, щоб привітати вчителів з Днем вчітеля, Новим роком, Днями народження треба 22 т грн. Мало. Треба ще доздавати. Так гидко стало.... Ці гроші могли б піти на потреби та врятувати життя наших захисників ЗСУ, а не квіточки-цукерочки дарувати....

ВундерКИНГ• 28 сентября 2023
Наконец то учителя почитали советчицу)) , первый шаг сделан.
автор Крихітка на всі • 28 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Мда... совок з вчителів пенсійного віку нікуди не дівається
у нас одной учительнице почти 80 лет
барабанщица• 28 сентября 2023
Наша учительница четко на собрании сказала, никаких подарков, директор запретил. Но нашим мамам в классе некуда денег, видимо, девать, нет и всё, давайте скидываться по 200 грн на подарки
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2023
Взагалі, чи можна на це вплинути? просто ігнорувати не варіант та не вітати й все? Чула, що є якась програма, по типу ’спіймай хабарника’. Чи ’ета другоє’?
cvetyk• 28 сентября 2023
Особисто я буду вітати вчителів! І абсолютно все одно хто і що там скинув.
Н@Диете• 28 сентября 2023
Ответ дляcvetyk
І мені хочеться привітати нашу. Не бачу в цьому нічого крамольного.
Щастя-здоровля• 28 сентября 2023
Не понимала никогда этих срачей насчет подарков. Кто хочет - поздравляет, кто не хочет - нет, зачем всем сдавать на общий подарок?
Щаслива Я• 28 сентября 2023
Я вже писала на форумі. В нашій школі класуху якась батьківський комітет привітав не в п´ятницю, а в понеділок, не знаю чому так сталося. Так вона дітям виказувала який клас неблагодарний. В цьому році шось купили

Автопортрет нурофена• 28 сентября 2023
Вчитель - молодець!
Якщо це щиро.
Сама з «колишніх», ніколи не любила цих подарунків, цукерки подаровані відкривала і пригощала дітей, квіти помпезні лишала техперсоналу. Колега якогось року отримала від батьків конверт на свято, хоча просила декілька разів цього не робити. Наступні батьківські збори і вона каже : шановні батьки, дякую за подарунок. Озирніться навколо, той і той стенд зроблено за ваші гроші. І так буде надалі, особистих подарунків не прийматиму.
Padmavati• 28 сентября 2023
Ответ дляДевальвация
Вы смеётесь, а у нас в школе прямым текстом заявили, что поздравлять нужно абсолютно всех учителей 🤣 иначе класс ’станет изгоем’. Вот такие правила школы. А вы говорите война .. видимо не у всех.
Мы,конечно, посмеялись, что это савок, но блин... 🤦‍♀️ изначально хотели поздравить только классного руководителя.
И у нас, 11 учителей у младшей в классе. У старшей не знаю как, меня удалили там из родительского чата 🤣. Ну пусть поздравляют, я никогда не сдаю деньги.
Обстановщица• 28 сентября 2023
Ответ дляДевальвация
Скиньте им это видео)))
Неробименінерви• 28 сентября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Краще б туди пішло все те, що виділяється заходом та із бюджету.
Столічна штучка• 28 сентября 2023
Хз что там в посте, но надо лайкнуть
Девальвация• 28 сентября 2023
Ответ дляОбстановщица
Скиньте им это видео)))
Тогда уже нужно директору )
Было бы неплохо ему напомнить о войне
Девальвация• 28 сентября 2023
Ответ дляPadmavati
Я сдаю, все равно будут поздравлять
Но блин ...
У нас насчитали 20
Не знаю
Зубная фея• 28 сентября 2023
Наша директор вже неодноразово наголошувала і про вітання на 1 вересня, і на день вчителя, що замість цього - донат. м.Полтава
Anchik1878• 28 сентября 2023
А чому завтра подарунки? День вчителя 5 жовтня
Хвігура мічти• 28 сентября 2023
Ответ дляДевальвация
У нас тоже директор заявила, что ждет поздравление от класса на 2 тыс. грн. Это за старшего, он в выпускном классе. Младнший -в 7-м, там сказали, что от каждого ждут по 200 грн. на бумагу и другие расходы. При том, что занятия он-лайн и школы физически нет, прошлым летом взорвали.

Девальвация• 28 сентября 2023
Ответ дляХвігура мічти
Жесть.. кому война, кому...
ВундерКИНГ• 28 сентября 2023
Ответ дляAnchik1878
Ніт))1 жовтня, неділя