Тема про культуру
27 вересня у Нью-Йорку відбулася церемонія оголошення переможців 44-ї щорічної премії Emmy Awards за найкращі новинні й документальні телепрограми. Серед переможців — документальний фільм про Бучу та інтерв´ю з президентом
Документальний фільм про масову могилу під церквою в Бучі. Це про тих, чиї тіла там знайшли мертвими, про тих, хто їх любив і досі любить. А також про тих, хто повертав гідність вбитим. У фільмі я була field producer… Уся наша робота – служіння. Герої – ті, які відкривали своє скалічене серце, аби світ знав правду", — розповіла продюсерка Софія Кочмар-Тимошенко.
У номінації "Найкраща новинна програма" перемогла програма "Битва за Бучу та Ірпінь", що вийшла на британському каналі Sky News 5 березня 2022 року.
Документальний фільм "Україна: материнська війна" (NBC News) відзначили у номінації "Видатний новинний спецпроєкт". 60-хвилинний спеціальний фільм розповідає про життя п’яти українських жінок, кожна з яких вижила і воює по-своєму.
номінації "Найкраще висвітлення поточних справ" нагородили програму "Поза мережею — Українські воєнні щоденники" каналу TRT WORLD.
У категорії "Найкраще змонтоване інтерв´ю" перемогло інтерв´ю "Президент Зеленський", що вийшло в програмі 60 Minutes на CBS.
А також команда CNN Worldwide отримала "Еммі" у категорії "Найкраще висвітлення актуальних новин у прямому ефірі" за висвітлення вторгнення Росії в Україну.
Ответ дляJanna2525
Неожиданно. Так чем вам фильм не нравится,тем более это не мы, а американцы сняли. Пусть смотрят и видят с кем мы воюем
Да мне не фильм не нравится, мне не нравится то, что более актуальные вопросы замалчивают и такими фильмами отвлекают внимание.
Вы примите, если я считаю́ Зе плохим, то это не делает рашиков хорошими, они для меня одинаково плохие, вот и все.
Ответ дляKira2022
Как можно осветлением массовых захоронений отвлечь?
Про это надо орать везде. И много,,;
Не молчать
Про это надо орать везде. И много,,;
Не молчать
Ответ дляKira2022
А где в этой теме,что Зе хороший. Автор неоднократно высказывалась против него.
Ответ дляKira2022
Ну вы серьезно от меня ответа реального ждёте? У нас уже садят за репосты, потому все, что не совпадает с оф версией правительства не будет никто озвучивать, по крайней мере публично.
Т е вы намекаете, что Всу убили людей и захоронили в Буче?
Вы видели расследование Нй таймс выше? Там огромная работа сделана амеррикаескими журналистами, кто стрелял, кто убивал .
Зайдите в мою тему про композитора- там свидчення людей.
Ответ дляLudaSHS
Нет, на это я не намекаю. Слушайте, ну давайте не будем про эти расследования, все равно они покажут то, что нужно.
Ответ дляKira2022
Не смотрела но знаю...
- Абрам, не пойму, почему все кричат: «Паваротти - талант! Ах, какой голос!» Он же фальшивит и картавит.
- А ты что, был на его концерте?
- Да, нет, мне вчера Моня напел.
- А ты что, был на его концерте?
- Да, нет, мне вчера Моня напел.
Ответ дляKira2022
Значит все таки вы считаете,что международное расследование убийств и пыток мирных жителей Бучи не правдивы, раз они показали то что нужно, а не то что правда