Помогалочка• 28 сентября 2023
Хто розуміється на списанні грошей за використання кредиту?
Дівчата, питання по Монобанку. Якщо я погасила всі кредитні кошти на картці 7 числа місяця, то чому вони в кінці місяця списали суму за користування кредитними грошима? Мені здавалося, якщо повністю погасити до кінця місяця, то нічого не повинні списувати. Чи щось змінилось?
А я с Рио-де-Житомира!• 28 сентября 2023
якби погасили не 7 числа, а до кінця попереднього міс, то не зняли б
Помогалочка
• 28 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
дивлячись коли ви їх взяли
Взяла задовго до повернення
Помогалочка
• 28 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Зрозуміло, тобто беру в цьому місяці і в цьому ж повертаю, так?
Почемучечка• 28 сентября 2023
Ви мали погасити кредит по картці до останнього дня місяця, а ви погасили 7 числа. Тому в кінці місяця з вас списали % по кредиту за 7 днів - з 1 по 7 число
Почемучечка• 28 сентября 2023
Ответ дляПомогалочка
Ті що ви берете в цьому місяці, маєте повернути до 31 жовтня. А взагалі перед кінцем місяця можете натиснути на мінімальний платіж і подивитися, яку сумму ви маєте внести, щоб не платити відсотки по кредиту
Помогалочка
• 28 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
Дякую, точно.
Помогалочка
• 28 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
Дякую!