Кофр для ноги• 28 сентября 2023

Покажите что завтра будете дарить учителям? Если деньги,то сколько?

Репетиторша• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Если у мамы априори виноват ребенок...это круто
Круто когда мама воспитана порядочным человеком и воспитывает своего ребенка так же.
А ваши, рассказывающие о своих правах и посылающие учителей скоро будут учиться сами.

Ворую вкусняшки• 28 сентября 2023
Ответ дляВилами по воде
а без ваших подачек буде зла? Чому не писали скаргу?
В нас по 1000 з кожної дитини збирали🤦‍♂️
9500 фуршет, сертифікати вчителям
Я так в групі сварилась, а всі решта мовчали!
От куди писати скаргу
Голова батьк.комітету ше й відверто хамила.
Зла не вистачає! Кому ті фуршети зараз треба((
Та_все_ок_будет• 28 сентября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Мы 100$ подарим классному руководителю,она добрая и не орет
Не вірю
Вилами по воде• 28 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
9500 фуршет, сертифікати вчителям
От куди писати скаргу
в міністрество освіти можна, або омбудсмену. Не забувайте що всі рк це не законне формування,
Та_все_ок_будет• 28 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Спитаю в цій темі. Чи нормально буде купити вчительці з фортепіано квіти і квитки в театр? Чи киньте якісь ідеї, гроші точно ні
Мені б сподобався такий подарунок
Ворую вкусняшки• 28 сентября 2023
Ответ дляВилами по воде
11 клас, боюсь, що потім на дитині будуть зриватись, хоча зараз і так класна керівничка трохи нервує, що я їм і ще тато військовий дівчинки зривають святкування.
Йому хоч не хамлять, а мені…
Я зі всіх груп батьківських вийшла☹️
Вилами по воде• 28 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Йому хоч не хамлять, а мені…
Я зі всіх груп батьківських вийшла☹️
співчуваю вам, якщо 11 клас, можна якось дотянути, я б гроші не здавала, але це ваше діло.
Та_все_ок_будет• 28 сентября 2023
Прочитала майже всі пости. Вітайте вчителів ті,хто хоче,кому вони дійсно подобаються,хто хоче зробити приємне людині. Якщо не любите своїх вчителів,не вітайте. Вони від цього не загинуть. Але при чому тут хабарництво? Хоче людина,вітає. Не хоче не вітає. Повірте,що я знаю багато людей,які щиро люблять своїх вчителів.
автор Кофр для ноги • 28 сентября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Спасибо! Очень приятно читать !

Джонсонюк• 28 сентября 2023
Початкова школа - коробка цукерок і рушник для тіла.
А вот недавно• 28 сентября 2023
Боже, когда искоренится эта привычка что то дарить постоянно, собирать деньги...
Поздравьте в вайбере и все.
У нас онлайн и слава Богу никто ничего не собирает
А вот недавно• 28 сентября 2023
Вот мне и поздравить некого...учителя мрак у нас.
Была хорошая у дочки,но она умерла,так жаль...
Засомневаю• 28 сентября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Вы знаете,а мне не нравится,когда мне ничего не дарят . Хотя ,так случается редко. Обычно дарят .
Мне нравится, когда дарят от чистого сердца. От класса -это кто-то из класса сдаст 50 грн , оторвав от сердца, а потом пойдёт тебя полоскать на условную советчицу. Мне такие поздравления и подарки не нужны.
Гомосноб• 28 сентября 2023
Мы не могли определиться, какой цвет лучше для нашей любимой учительницы в 1-А и решили взять все три. Родители не возражали.
Засомневаю• 28 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
А зачем тогда РК дают распоряжения кого поздравлять?
Помню в институте вызвали старосту, дали список на экзамен ( балык, коньяк, икра и куча ерунды) собрали деньги, староста накупила этой хрени. Наступает консультация ко дню Х. Профессор говорит ’Значит ТАК! Я все понимаю, что вы будете ’готовиться’. Поэтому чтоб не было всякой ненужной мне ерунды балыков, коньяка, икры (и перечислять этот спискок). Говорю прямо: такой-то коньяк и такой-то кофе. Все!
Какого было наше состояние????
Я не знаю , кто и зачем вашему рк даёт распоряжение что-то собирать. В моем классе сдают ровно 0 грн в год. Вот с понедельника выходим в школу после 1,5 года дистанционки. Полы в кабинете последний раз красилась в 2020м ,обои скотчем прилеплены, горит 5 лампочек из 21й. Приёмка была, класс приняли , все ок, можно учиться. Зачем собирать?
Засомневаю• 28 сентября 2023
Ответ дляВилами по воде
що ви пропонуєте? Кричати на нього? Мабуть такий вчитель не справляється, це не його професія. Якщо діти погано себе ведуть на уроках, в цьому такоє і провина вчителя. Не вміє побудувати роботу у класі. Мені є з чим порівняти, донька 2 роки у штатах, школа у нас чудова, вчителя кожний рік різні, на дітей не кричать.
Мой племянник уехал в штаты. Там не кричат, там отстраняют от уроков. После нескольких отстранений отправляют на домашнее обучение, родители сами должны учить своего индиго, зету или альфу . Зачем кричать?
Вилами по воде• 28 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
це ви мене питаєте? Я не вчитель і не кричу.
Може ще третю?• 28 сентября 2023
Ответ дляВилами по воде
поки є такі батьки які носять взятки вчителям і такі вчителі, які їх беруть, у нас і надалі буде срср, яка там Європа?
Напрасно Ви сюди приплели срср. Я вчилась при срср. Так склалось, що поміняла 5 шкіл. навчалась і в сільській школі, і в одній з кращих столичних шкіл. Квіти 1 вересня і останній звоник. Все! Коли у вчителя день народження - ми не знали. Навіть не пам’ятаю, щоб вітали з днем вчителя. Пам’ятаю, десь в 7-му класі ми з подружкою купили по маленькому букетику підсніжників і після уроків привітали нашу класну з 8 березня. Моя мама, яка весь вік працювала в школі. в подарунок отримала якісь вази, одну чи дві, чайний сервіз, кілька книг. Дарували випускники. Про те, щоб дарувати вчителю гроші, я навіть уявити не можу. І дітям моїм, які вчились ще в 90-і, не здавали на подарунки вчителям.
Шальная коклетка• 28 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Вона бідна - вчителька пенсіонерка, яка живе в старі панельці. Не користується вона такими дорогими кремами, як в брокарді. І не зрозуміє цього подарунку. Я знаю, що є різні пенсіонери, але вона точно не з цих доглятутих дам. Є ще якісь ідеї?
сертифікат у сільпо

Шальная коклетка• 28 сентября 2023
А хоча, вивідати який спектакль до вподоби у вчителя. Можливо в оперетту, Летюча миша чудова там
Така бойова Я• 28 сентября 2023
Від класу букет і цукерки. Кожна дитина малює малюнок і пише вчителю лист, діти так самі придумали. Гроші, побори і т.д. суворо заборонені
Засомневаю• 28 сентября 2023
Ответ дляВилами по воде
Да, у вас. Какие реальные рычаги влияния есть у украинских учителей на детей ?Только ’а поговорить’ и ’ищите подход, вы же учитель’