Однозначно• Изменено 28 сентября 2023
А пам´ятаєте тут віддавали парфуми Kilian
Скажу чесно, мене до сих пір жаба давить, що не мені. Такий дорогий і щедрий подарунок. Цей бренд, як шматочок розкоші і багатого життя. Цікаво та людина, якій вони дістались користується ними чи продала, передарувала їх
Не виправдовуюсь• 28 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
оригинал?) или ’оригинал’ из кремчика?)))
Шанель і герлен чоловік дарував
Аква флорентіну сама вибрала
Тепер дуже обережна. Наношу на себе в магазині, ходжу і коли впевнена купую.
Любов любовна Діор Роус енд роусес
Аква флорентіну сама вибрала
Любов любовна Діор Роус енд роусес
БезникаЯ• 28 сентября 2023
Ответ дляФорс мажор
А які ви знаєте. Я знайшла Феррагамо амо. Те що яможу дозволити собі купити.але хоч би знати
в монтале есть чёткая ваниль. и он гораздо более стойкий чем большинство килиана. в килиане мне вообще все банальным и заезженым показалось, он редко бывает комплиментарным.кроме епл бренди
Форс мажор• 28 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
Монтале были пробники. Ну она черезчур кондитерская что ли. Как ванилью себяобсыпал. В Феррагамо амо немного с цаеточным ароматом.
Дадосвидания• 28 сентября 2023
Боже мой, какая разница, какой бренд
Он может вам и не понравился
Я например балдею от Хлое и жадор, их позволить не могу, просто нравится аромат
Он может вам и не понравился
Однозначно
• 28 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Тут дело не в любви к парфюмам, тут дело в зависти и в сожалении, что не успела на шару парфюм получить.
І те і інше😅
Однозначно
• 28 сентября 2023
Ответ дляСусановна
50 флакончиков?
Ні, нажаль) але про цю мадам неодноразово тут читала)
Однозначно
• 28 сентября 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я віддала Крід Аква флорентвна
І шанель мадмуазель
Ще герлен ландиш
Вони всі мене душили
І шанель мадмуазель
Ще герлен ландиш
Вони всі мене душили
Не рвіть мою душу))
Однозначно
• 28 сентября 2023
Ответ дляФорс мажор
А який саме Килиан? Я дуже люблю ванільні аромати
Princess
Однозначно
• 28 сентября 2023
Ответ дляДадосвидания
Боже мой, какая разница, какой бренд
Он может вам и не понравился
Ну ви любите хлоє і жадор, а я Кіліан люблю і так само поки не можу собі їж дозволити)
Та легко!• 28 сентября 2023
Ответ дляДадосвидания
Боже мой, какая разница, какой бренд
Он может вам и не понравился
Я викупила залишок у флаконі Хлое за 400грн на Кремчику, а ще взяла гарний бюджетний клон на цей аромат від Ла рів - Кьют, за смішні гроші, може і Вам сподобається, порадуйте себе🙌
Та легко!• 28 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
А які саме Кіліан Вам сподобались? Якщо мова про ті даровані на Совєтчиці парфуми, то Ви ж не пробували їх, може б Вам не зайшли? Чого страждати по аромату, коли є дуже багато варіантів аналогів, клонів, парфумів схожих напрямків? Хоча я теж хочу мати саме їх циліндричний кришталевий флакон, краса-) може навіть куплю собі підробку в такому флаконі на Парфумсіті
Дадосвидания• 28 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
Дякую я не про класичний
Однозначно
• 28 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
По опису на 100% мої, а там хто зна. Подобаються Angel´s Share, Good Girl, Adults, Rolling in Love, Love Don´t be shy, Moonlight in Heaven. Деякі пробники і відливанти мала, деякі тестила в Брокард ще до війни. От Монталь мені жоден аромат не зайшов, а тестила я їх багато, а у Кіліан всі подобаються, які тестила
Тушьмушьнюшь• 29 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
Там була чорна куля і надписи золотим і червоним. Там сам флакон вартує тих грошей, що вони коштують, дуже гарний
А що робити з пустим флаконом? Їх теж хтось купує?
Та легко!• 29 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Доречі, купують і на Шафі продаються, уявіть-) Може хто колекціонує, може як пам´ять або предмет декору
Та легко!• 29 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
Можу Вам показати копію на Анжелс...від Зари. Оригіналу не мала, лише аналог був Інтенсо, суперський, а це виділила собі на флакон всліпу і не прогадала, дуже смачний аромат-) Хоча я маю ще й масляний варіант клону, кажуть ОАЕ, а хто каже Франція, що теж є на фото
БезникаЯ• 29 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
не будьте наивной. их покупают что бы потом выдавать за оригинал по батч коду, заливать туда бурду и продавать на разлив. мало у кого, из тех кто берет на распив, есть возможность попробовать настоящий качественный парфюм из за огромной цены. вот и принимают за чистую монету ’оригиналы’ из кремчика. проходили, знаем)
Та легко!• 29 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
А от як залити у пустий флакон інші парфуми??? Це ж технічно неможливо. Якщо розкажете як, я для себе в флакон Хлої, яка скоро скінчиться, переллю їх клон🙏
БезникаЯ• 29 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
шприцом. снять крышечку распылителя (не сам распылитель вытащить, которые припаяный, а просто снять крышечку верхнюю). и залить)
Однозначно
• 29 сентября 2023
Ответ дляVivianna_
что за мульйонерша тут сидела , что такие подарки абы кому ))
Якась місцева фіфа)) я не пам´ятаю точно хто то був)
Та легко!• 29 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
А Ви особисто пробували? Бо я знаю, що це не спрацьовує. Коли звільниться флакон, я спробую все таки, а раптом-). Дякую 🙌
Реанимация• 02 октября 2023
Ответ дляVivianna_
Кусалочка віддавала, тему легко знайти