Кондуктор автобуса• 28 сентября 2023
Упал раненый голубь перед носом......
Это какая примета? У меня муж вышел на штурм 3 дня назад, но тут нельзя такое говорить. Просто нет связи. У нас всё хорошо, но мы ж просто матрёшки, кто такие темы пишет. Особенно, больше всех знают "жители" из Вены или Катовице
Кондуктор автобуса
• 28 сентября 2023
Просто такое чувство, что на этом сайте нет войны и одни ново ’немцы’ живут
Кондуктор автобуса
• 28 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
О, что-то новенькое. А то про харчи, да про харчи весь день.
Удалено администрацией...
Кондуктор автобуса
• 28 сентября 2023
Ответ дляЛЮБА
Зачем вам приметы ? Надо верить только в хорошее, а голубь, то просто раненный голубь и все !
Спасибо ❤️
Краля-Галя• 28 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Удалено администрацией...
Я розумію, у вас чоловік на нулі. Але прокльони - то вже перебір...
Бавовнятий Пупс• 28 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Удалено администрацией...
Плюсую.
Тримайтеся, усе буде гаразд, вірте тільки у хороше!
Кондуктор автобуса
• 28 сентября 2023
Ответ дляКраля-Галя
Так, на нулі. Якби вам таке писали, коли ваш чоловік в цей момент тримає фронт для цих ’ой, сірєна була, страшно. Коли вже Крим буде наш???’, ви б як відповіли?
Кондуктор автобуса
• 28 сентября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Плюсую.
Дякую ❤️
Звёздонька• 29 сентября 2023
Автор, це просто збіг обставин. Не звертайте уваги. Хай скоріше повернеться і надійшле вам +. Вже нервова система не витримує(
Не притягуйте до себе негатив. Щодня гине безліч тварин і птахів, це ні про що не говорить. Приміти збуваються лише у тих, хто в них вірить. У мене взагалі під ліжком голуб помер, я навіть не знаю, як там опинився. Кішка знайшла вже мертвого, сильно злякалась. Нічого не трапилось після цього. Це багато років тому було,.