Маю сечі• 28 сентября 2023
Вагітність і антидепресанти
Вітаю. В кого був такий випадок, як вирішували питання з антидепресантами? До лікаря записалась. Але поки дочекаюсь у вас спитаю
из желе я• 28 сентября 2023
Нельзя, только если у вас есть очень большие проблемы с психикой, то врач может их согласовать, но могут быть проблемы с ребенком
Йосип_молодий• 28 сентября 2023
Ой автор, сама интересуюсь. Я на них 3 месяца и походу забеременела, теперь не знаю как быть.
Йосип_молодий• 28 сентября 2023
Ответ дляиз желе я
Какие проблемы?
СвітланкаОК• 28 сентября 2023
Там дивлячись які саме ад. Є такі що впливають на плід, є такі що майже не впливають і співставляючи користь для матері та потенційну загрозу для малюка, дікарі дозволяють. Порадьтесь не з одним лікарем, спитайте мінімум у трьох різних, щоб ухвалити виважене рішення.
из желе я• 28 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Какие проблемы?
Выкидыши, больной ребенок.
Гарантии никто не даст
Маю сечі
• 28 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Я на них 4 года , вижу таких как я много
КокошинЭль• 28 сентября 2023
Ответ дляиз желе я
Выкидыши, больной ребенок.
Гарантии никто не даст
Шизофренію не лікують антидепресантами.
из желе я• 28 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Шизофренію не лікують антидепресантами.
И изменила сообщение, я так поняла, что вы про ребенка спрашивали какие последствия.
Любые могут быть
КокошинЭль• 28 сентября 2023
Ответ дляМаю сечі
Я теж вже досить довго, в майбутньому планую вагітність. Сподіваюся що приведу себе до ладу, ось планую зайнятися КПТ.
СвітланкаОК• 28 сентября 2023
Можливо ще консультації з психотерапевтами знадобляться для заміни препарату або переходу на інші ліки, можливо рослинні. Все це потрібно з лікарями індивідуально обговорювати. Ще ж залежить ваш стан і потенційний ризик погіршення в разі відміни приймання ад.
Маю сечі
• 28 сентября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Дякую дуже
Йосип_молодий• 28 сентября 2023
Ответ дляиз желе я
Выкидыши, больной ребенок.
Гарантии никто не даст
Ну выкидыш меня не сильно пугает, а так то ясно, думала вы сталкивались с этим
Йосип_молодий• 28 сентября 2023
Ответ дляМаю сечі
Ого, я ещё лайт версия)
дожену і ощасливлю• 28 сентября 2023
Припинила пити, та й усе. 2 міс пила на той момент серліфт, як дізналася про вагітність.
Йосип_молодий• 28 сентября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
И все ок с ребенком?
дожену і ощасливлю• 28 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
И все ок с ребенком?
А чо б з ним щось було б не ок?
Припинила пити, повторюю.
Перейшла на магній б6 з айхерба.
Припинила пити, повторюю.
Перейшла на магній б6 з айхерба.
Червона калина• 28 сентября 2023
Ответ дляOlikBoh
Є АД дозволені при вагітності, наприклад есциталопрам, вже давно доведено, що з дитиною все ок буде. Припиняти при вагітності неможна. Якщо цікаво, подивитесь відео Евген Скріпник, він психіатр доказовий, вам багато чого стане зрозуміло.
А навіщо ви їх п´єте, що за смертельна потреба?
Пушап Мі мі• 28 сентября 2023
Вы знаете англ?
Найдите документацию и материалы по вашему препарату. Есть разные уровни тератогенности препарата.
Червона калина• 28 сентября 2023
Ответ дляOlikBoh
Агорафобія. І АД п´ють не тільки при смертельних хворобах. Е багато хвороб, при яких без АД життя жах
Так а ви себе в руки можете взяти заради дитини? Чи зовсім не керуєте собою. Якась інфантильність і безвідповідальність
Маю сечі
• 29 сентября 2023
Ответ дляOlikBoh
Боже, я пью якраз есциталопрам🫶🏻
Ответ дляЧервона калина
Господи, ви не розумієте про що кажете)) не смішіть мене. Якщо ви з цим не стикалися і ви не психіатр, то нащо ви даєте рекомендації. АД це не важкий наркотик, не плутайте
Маю сечі
• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона калина
Анорексія через неврологічні болі
Маю сечі
• 29 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Вы знаете англ?
Так знаю анг, дякцю , пошукаю
Йосип_молодий• 29 сентября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
А чо б з ним щось було б не ок?
Припинила пити, повторюю.
Перейшла на магній б6 з айхерба.
Припинила пити, повторюю.
Перейшла на магній б6 з айхерба.
Задолго до беременности?
Йосип_молодий• 29 сентября 2023
Ответ дляЧервона калина
Вы шутите? Как можно взять себя в руки при болезни?