Посудомойка• 29 сентября 2023

як знати, чи нема в мені підключок

мене дуже ненавидить мама.
з дитинства проклинає, а разом з тим заставляє іти в церкву.
я не хочу іти і не буду
дуже сильна ненависть до мами, яка зіпсувала мені все життя.
мама кричить, що в мені живе зло.
цікаво, по яких признаках дізнатись: зло в мені чи в ній?
вона апелює тим, що я замкнута, немає друзів, невпевнена в собі
БоХатая• 29 сентября 2023
Рептилоїд під´єднався

Дама с собачкой• 29 сентября 2023
вам 15 ?
Гопница-Советчица• 29 сентября 2023
Живите отдельно
Мудробаба• 29 сентября 2023
Живіть окремо і не спілкуйтеся з нею, все магічним чином налагодиться
Дама с собачкой• 29 сентября 2023
вы живете в Иваново - Франковской обл ?
personality• 29 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
вы живете в Иваново - Франковской обл ?
Починається 🤦‍♀️
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Рептилоїд під´єднався
до мене?
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
вам 15 ?
35)
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляМудробаба
так, в процесі

автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
вы живете в Иваново - Франковской обл ?
ні
KROX@• 29 сентября 2023
Тупість в вас живе, а не зло, вибачте.
Якщо бачите що вона неадекватна, чому ви за 15 років ( починаючи з 20, коли вже доросла абсолютно) нічого не зробили аби жити окремо?
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляKROX@
Тупість в вас живе, а не зло, вибачте.
я жила окремо весь час.
крім останніх року з гаком
ОбережнаЯ• 29 сентября 2023
она неадекватная, живите отдельно и меньше общайтесь
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
просто це в 1 день не вирішити
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
дівчата, питання в тому, може в мені реально живе якесь зло.
якщо мені постійно це говорять.
мама - душа компанії, її всі люблять. ненавидить вона лише мене.
натомість я - відлюдник
Жена аллигатора• 29 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
якщо мені постійно це говорять.
натомість я - відлюдник
Ви слова ’ екстраверт’ та ’інтроверт’ колись чули?
А вот недавно• 29 сентября 2023
Я б задумалася, що може мамі до психіатра пора. Якщо вона душа компанії, то це не виключає психічних діагнозів і не означає адекватності, ще й домашнім тираном може бути. А ви - типовий інтроверт.
В мене мама наче і адекватна, але в підлітковому віці кричала мені, що я сама сатана, а в мене всього лиш перехідний вік з істериками був. А зараз періодично теж може авторитетно заявити, що в мені щось сидить і пора до церкви. Я її слова не сприймаю близько і цим не переймаюся. Але від спілкування з нею ризикую хіба що з нервовим зривом до психіатра загриміти.
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляА вот недавно
в мене просто дійсно життя не склалось.
хвороби, розлучення. дуже важко все тягнути.
останнім часом так життя складалось, що ніяк не можу відв´язатись від мами.
Вже навіть з´їхала від них, але так склались обставини, що довелось повернутись в те житло
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляА вот недавно
але якщо в неї з психікою не ок, чому тоді батько все робить і каже те, що каже мама?
все
в мами купа друзів, всі її люблять - і вона мені тим постійно ’тичить’, що ось ’я така класна, мене всі люблять, а ти для всіх пустота’

Жена аллигатора• 29 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
все
Люди з психічними розладами цілком можуть бути душею компанії, дивлячись, який розлад. Ви не тим займаєтесь. Вам треба направити зусилля на те, як жити окремо. Бажано подалі. А не аналізом маминих компаній займатись і, тим більше, шукати підключки, то взагалі за гранню. І до психолога зверніться.
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
я переживаю, що вже зламала психіку своїй дитині проживанням із своїми батьками.
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
чесно, в мене таке зламане життя, що взагалі нічого не хочеться.
крім дитини в мене нікого немає. і все тільки їй.
мого життя просто нема.
я ніколи не прощу цього мамі, ненависть просто переповнює мене
ПушАпница• 29 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
все
Это элементарно можно проверить чакровым раскладом. Надеюсь, хоть с тем, что кроме физического тела у нас ещё тело психо-эмоциональное спорит никто не будет. Что есть энергетические центры в организме. Они отвечают не только за нашу психику, но и физическое здоровье органов определенного участка тела.
ПушАпница• 29 сентября 2023
Изучайте.
Marmu• 29 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
якщо мені постійно це говорять.
натомість я - відлюдник
якщо є гроші, зверніться до психолога та розірвіть уже з мамою пуповину.
Крістіна Т а р о• 29 сентября 2023
Просто жити окремо, можна покращити стосунки, але не владнати їх. І десь ви лукавите, до речі. Ви також не краща версія самої себе.
автор Посудомойка • 29 сентября 2023
Ответ дляКрістіна Т а р о
я взагалі ніяка версія. мінусова версія
Жена аллигатора• 29 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
я взагалі ніяка версія. мінусова версія
Слухайте, когось ви мені нагадуєте з місцевих персонажів. Вам не пофіг яка ви версія і хто любить вашу маму? У вас (як виявилось) є дитина. І ви тій дитині винні. Тож підняли зад і пішли подалі від мами. Без рефлексій і іншої фуйні. Далі до психолога (можливо вже з дитиною). Поки ви шукаєте якусь фігню, займаєтесь самоприниженням і аналізуєте маму, у вас дитина страждає. І щоб припинити ці страждання треба не нити, яка ви погана, а знайти окреме житло в скоротити контакти. Поки що все.
Крістіна Т а р о• 29 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
я взагалі ніяка версія. мінусова версія
Правда буває болючою 🤫