Докладальниця• 29 сентября 2023

Нічний крем з ретинолом Atache. Хтось користувався? Як Вам?

Дивлюсь на нього і на Atache C Vital Blast C Antioxidant Cream
Можливо хтось користувався, поділіться відгуком
мені 33
Дякую!
Янгол в камуфляжі• 29 сентября 2023
Ця косметика вважається класною
Пробуйте
Ізраїль терористи• 29 сентября 2023
Купіть третиноїн а не ось це. То як мертвому припарки
Я не Тролль• 29 сентября 2023
Я чула від косметолога що ця косметика не підходить алергікам і тут більше за бренд платиш ніж за робочий засіб, треба тільки пробувати щоб зрозуміти
Країна мрій• 30 сентября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Я навпаки алергік. Мені ця фірма зайшла нормально. Та і не так щоб дуже дорога вона, якщо в Європі купувати