Пушап Мі мі• Изменено 29 сентября 2023

Хочу перевести деньги с польской карты на монобанк

через iban , но ввожу iban монобанка, но номер слишком длинный, и пишет ошибку, что делать?
Крию матом страшно• 29 сентября 2023
Transfergo

Поросенка• 29 сентября 2023
Я люблю пей сенд
хутряна володарка• 29 сентября 2023
Напишите как минимум в техподдержку Моно- банка. Можете Вы что-то неправильно заполняете?
И почему именно через айбан? Просто с карты на карту не хотите?
автор Пушап Мі мі • 29 сентября 2023
Ответ дляхутряна володарка
так де нельзя вроде
НеГолосую• 29 сентября 2023
де ви ІБАН взяли? в переказах СЕПА чи СВІФт?
Як відправляєте? там де валютові перекази чи крайові?
автор Пушап Мі мі • 30 сентября 2023
Ответ дляНеГолосую
Свифт , краевые
НеГолосую• 30 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Свифт , краевые
Це неправильно.
Зайдіть в Моно-поповнення своєї єврокартки-СЕПА перекази. Візьміть ІБАН звідти.
І для самого переказу використовуйте не крайові, а валютові міжнародові.
З застосунку буде обмеження, здається 500 євро на добу, а з сайту можна переказувати більше.
Я собі переказую звідти щомісяця 4т євро, щодо більшої суми виникають питання в монобанка.
БоХатая• 01 октября 2023
Ответ дляНеГолосую
Це неправильно.
а скільки часу йде?
НеГолосую• 01 октября 2023
Ответ дляБоХатая
а скільки часу йде?
1-2 робочі дні