Леопардові панчохи• Изменено 29 сентября 2023
Кто недавно покупал очки, во сколько они вам обошлись?
Очки для коррекции остроты зрения. В частности, оправа. И линзы вы какие брали?
Мне для вождения надо будет. Посоветуйте какие лучше. Форма.
Ангел-предохранитель• 29 сентября 2023
Для сына больше 10 тысяч. Но я ещё не делала,пока денег нет
Леопардові панчохи
• 29 сентября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
4600 дочка недавно делала себе в киевлинза
Никогда о них не слышала, и не было необходимости раньше. Тоже нашла их сайт. Посмотрю.
Леопардові панчохи
• 29 сентября 2023
Ответ дляНі грама
С диоптриями? От 3 тыс и нет пределов совершенству.
Да
Вилами по Воде• 29 сентября 2023
Диоптрия с астигматизмом сумма космос
Взяла обычные +3 для адаптации за 3 тыс с оправой
Манкоголік• 29 сентября 2023
4000. Багато залежить від оправи, мої не самі дешеві, але і недорогі.
Манкоголік• 29 сентября 2023
Доньки 5000, тонкі лінзи и -2,5 на кожному оці, плюс якісь покриття.
Туся муся• 29 сентября 2023
21к в Люксоптике маме купили, фурла оправа, линзы, что затемняются на солнце
Lydmila408• 29 сентября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
54 грн. в Аврорі.
Я за 13 грн в Авроре купила.
Я в них только телевизор смотрю.
Встидаюся запитать• 29 сентября 2023
Ответ дляLydmila408
Я за 13 грн в Авроре купила.
Я в них только телевизор смотрю.
Я купувала раніше дорогі окуляри в оптиці по рецепту. Але я така Маруська, що постійно або загублю окуляри, або сяду на них і поламаю. Де ж на таку Марусю грошей набратись.
Бибер-анонимер• 29 сентября 2023
Досвід по Luxoptica в Києві негативний, оправа 900 грн більш менш по якості так би мовити краще з гіршого, та й то не дуже, хороша десь від 1500 грн і дорожче, дешевше 900 грн якийсь шлак хліпкий, за 900 теж китай, але покраще..
Потім кажуть треба лікар що б зір перевірив їх, це 300 грн послуга.
При виборі оправи казали що лінзи десь по 300-400 грн вийдуть, а потім такий фінт проводять, кажуть йдить додому лікар потім озвучить якій в вас зір.
Дзвонять запрошують прийти оплатити лінзи, на місті кажуть нормальні лінзи що б не осліпнути по 1400 грн за одне око+ встановлення здається по 400 грн за кожну лінзу.
По результату китайська бюджетне оправа з типу нормальними лінзами, все у сумі 4600 грн вийшло, ще й сказали, що треба раз в рік приходити до них зір перевіряти і нові лінзи міняти..
Бибер-анонимер• 29 сентября 2023
Доречі друг в Чехії замовляв, він там жеве, то йому Prada оправа і лінзи -1,5 обійшлося за все 200 євро у лікара
Белая и пушистая• 29 сентября 2023
60 грн на Али)
И это самые любимые очки стали.
Есть и намного дороже, из салонов оптики, и куча дешёвых с того же Али, но вот эти квадратные в прозрачной оправе оказались самые супер, обожаю их
И это самые любимые очки стали.
Леопардові панчохи
• 29 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
В оптиках ніби й так є лікар, який перевіряє зір, якщо треба. Безкоштовно.
Ви в якому місті?
Леопардові панчохи
• 29 сентября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Люксоптика.Робили дівчинці підлітку.Обійшлося в 7000грн
Недешево.
Я рідко ношу - в театрі хіба. Хочу вчитися водінню авто, для цього хочу нові придбати, бо в старих лінзи дуже вузькі