язззззь!!!• 29 сентября 2023

Чи будуть ще в моді такі куртки?

Котогосподиня• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Так, це куртка з еко шкіри. Вони з´явилися в кінці 2021 року і весь цей час були в моді. Я завжди мріяла про таку але не було грошей купити. Зараз гроші назбирала але не знаю чи будуть такі куртки в моді в 2024 році.
кожзаменител це треш… назбирайте на натуральну шкіряну ..
Галя із Дарниці• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Чому ви вирішили що я тролю?
Я давно хотіла таку куртку, але не було грошей. Зараз назбирала потрібну суму, але перед тим як купити хотіла б знати чи будуть такі куртки ще у моді
С того,что богатые покупают дорогие куртки за 1200-600грн
автор язззззь!!! • 29 сентября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну для простих людей з зарплатою 5-6 тисяч 600 - 1200 грн це дуже дорого за демізезонну куртку. У нас в місті купити куртку за такі гроші можуть собі дозволити лише багаті з зарплатою 30-40 тисяч