язззззь!!!• 29 сентября 2023
Чи будуть ще в моді такі куртки?
Дверной_Проем• 29 сентября 2023
Такие куртки были, есть и будут. Но к моде они отношения не имеют.
Вкуси мене• 29 сентября 2023
Класс! Берите! А о чем Вы собственно задумались? И цвет классный немаркий и вообще практичная
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
А они были в моде когда-то?
Так, це куртка з еко шкіри. Вони з´явилися в кінці 2021 року і весь цей час були в моді. Я завжди мріяла про таку але не було грошей купити. Зараз гроші назбирала але не знаю чи будуть такі куртки в моді в 2024 році.
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
А такі куртки були в моді? ))
Війшли в моду в кінці 2021 року
Коко Шанель• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Капець, ще й з екошкіри
Все питаю зарання• 29 сентября 2023
Ааа, тут фішка в тому, що екошкіра. Тоді хз. Таке довго модним не буває
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Капець, ще й з екошкіри
Дивно чому всіх така реакція. У нас в місті всі багаті та заможні ходять в таких куртках. В 2021-2023 році вони вважалися самими модними. Але не знаю як буде в 2024 році.
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Так, це куртка з еко шкіри
Дивне створіння• 29 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
+ у меня такая) технологическая одежда для транспорта
Галя із Дарниці• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Сомневаюсь,что богатые носят кожзам.Не были они модными в тот период
Коко Шанель• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Раз такі справи, то треба брать!
Нєнуашо, хіба ви гірша за інших?!
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Носять, принаймні у нашому місті так. Вони якраз ввійшли в моду в кінці 2021 року. Тим паче такі куртки дорого коштують від 600 до 1300 грн, в основному їх можуть собі дозволити лише багаті.
Галя із Дарниці• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
А .поняла)Вы тролите.
ИМХОля• 29 сентября 2023
Были в моде другие, в виде пуховиков чёрного цвета из кожзама. А это какая то ветровка из молочного кожзама. Странная курточка
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А .поняла)Вы тролите.
Чому ви вирішили що я тролю?
Я давно хотіла таку куртку, але не було грошей. Зараз назбирала потрібну суму, але перед тим як купити хотіла б знати чи будуть такі куртки ще у моді
ИМХОля• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Берите, будете выглядеть как боХатая)
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ дляИМХОля
Тобто вони вже вийшли з моди?
ИМХОля• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Тобто вони вже вийшли з моди?
Да, купите лучше косуху.
язззззь!!!
• 29 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
А що за місто
Навіщо вам ця інформація? Місто у Житомирській області
Дверной_Проем• 29 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Чому ви вирішили що я тролю?
В Нью Йорке или Милане вряд ли, а вот в вашем городке в Житомирской области очень даже может быть будут модными в течение последующих нескольких лет. Если вы не собираетесь щеголять в ней в столице моды, то берите смело.
УраганнаЯ• 29 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Обычный подстрелишь, ничего нового
’Мрако поло’ из другой темы - тоже Ваше авторство?)