Кашпо• 29 сентября 2023

Оплата праці під час війни

1.5 роки була відсутня на своєму робочому місці, виїжджала закордон. Повернулася, директорка типу війна, з грошима туго ходи до нас працювати, але зп - 25% від довоєнної. Я не вкурсі ситуації, думаю ну ок, хай так, війна ж. Пропрацювала місяць і думаю ціни виросли, треба було наполягати на колишній з/п(( Київ. Що скажете?
Результат:
вже голосів: 72
40 (55.56%) Говорити вже зараз про з/п
15 (20.83%) Результат
9 (12.5%) Шукати підробіток, таке життя
8 (11.11%) Працювати до Нового року як є
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Ви не відповіли на запитання, нащо ви вернулись, як так суперово було в Польщі?
Ви ж розумієте, що робота і умови це не першочергова річ в житті людини, якщо в неї є сім´я.

Поміркована думка• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
І фірму хочеться підтримати, працювала багато років і думаю може я дурна, що на зниження погодилась?
Я в такій самій ситуації звільнилась.
Тільки не було мене в Україні півроку. А як приїхала ті ж самі пісеньки - війна, складно компанії. Також совість трохи гризла - як же так, стільки років пропрацювала з ними.
Витримала я, правда, три місяці. Дурна. Роботи насипали купу за всі відділи, бо працювати нема кому, зарплату порізали. А транспорт здорожчав, ціни вгору на все. Я дивлюсь - невже я так себе не поважаю? Звільнилась і не шкодую ані трохи!
Нематрьошка• 29 сентября 2023
Нам двічі підіймали вже під час повномасштабного вторгнення, ось після нового року обіцяли ще підвищити, але я вже знайшла іншу роботу, на ті ж гроші, з меншою кількістю посадових обовʼязків
Пикарда• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
В Польщі за аналогічну роботу платили в 2-3 рази більше( Я розумію, що тут інші реалії, але все навпаки дорожче вдома(
Ну так в житті часто треба вибирати щось одне🤷 Платили то більше, а оренда? Комунальні?
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляПикарда
Шукайте підробіток. Графік дозволяє. Не знаю яка зп в Києві рахується середньою, в регіонах 23 т це хороша зп
В Києві дорогі послуги, маючи двох дітей це дуже мало. Спортивні секції для дітей всі 1200-1500грн, проїзд 15грн мінімум для одної людини в один бік, я вже не говорю про стрижки і якісь послуги догляду.
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Я в такій самій ситуації звільнилась.
Мені хіба іти на себе працювати. Думаю поки.
очки_ннадо• 29 сентября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
То їдьте в Польшу, знімайте житло, платіть їх комуналку і глянем, як у вас вийде. Скоріше за все без мови. Губа у вас не дура автор. Я думала, ви там спеціаліст вузький з вільною німецькою....а ви з дітками бавитеся і хочете супер зп...
так тут интересно то, что автора ждали полтора году и не закрыли такую шикарную (как для воспитателя-учителя) вакансию другим человеком!

автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляПикарда
Так, звичайно, в мене фінанси не визначали вибір. Але чую від багатьх, що не знизили оплату і думаю може моєю наївністю скористалися? А може реально така ситуація і я даремно себе накручую.
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Закрили, але була умова, що тимчасово, ми домовилися з директоркою і були на зв´язку, це фактично подруга, 7 років разом працювали, з моменту відкриття, багато пройшли разом в карантини.
очки_ннадо• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
то есть вы и того временного человека подставили, лишили работы?
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Я не вихователь, це тільки заняття, дуже інтенсивні за навантаженням насправді. Конвеєр група за групою в кабінеті.
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Що означає підставила? Вони знали на що ішли. По Вашому на декретні місця коли приходять, то їх повернувшись теж підставляють?
Оченьценная• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Я так и подумала . На кой человеку работа , условия работы и зарплата , если у нее семья .
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Ви б попрощалися зі своїм чоловіком бо в Польщі краща зарплата? Я ні.
Оченьценная• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Ну , так вы свой выбор сделали . Вы выбрали мужа . Смысл жаловаться ... Тем более , что у вас неполный рабочий день .
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Мета теми зрозуміти чи це масове явище знизити зарплаьу на такий відсоток зараз. Я приблизно уявила картину. Дякую!
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Я не скаржусь. Я дуже люблю і ціную свою роботу, але хочу розуміти адекватне зниження зп чи ні.
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Директорці було незручно теж говорити про зниження. Але я не стала сперичатися.
Оченьценная• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Адекватное .

автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Адекватное .
Дякую за відповідь!
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Я схиляюсь теж до варіанту чекати поки, а там буде видно.
очки_ннадо• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
я как раз не возвращалась на декретное, а нашла другую работу.
почему работодатель должен меня ждать?
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Я до війни працювала на 3 роботах частково, зараз нема здоров´я і моральних сил для цього, тому з підробітками складно, як доведеться то візьму звичайно.
Пожмаковна• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
В мене з 31000 до 23100 знизили, робота до обіду з 9 до 12.00-12.20 5днів на тиждень+ п´ятниця 2 год з 15.00-17.00.
работа у вас классная
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляочки_ннадо
почему работодатель должен меня ждать?
Ну це на розгляд роботодавця що робити) Звісно не повинен.
Пожмаковна• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Вчитель. Не в колі. Заняття для дошкільнят.
Я учитель в день 9 уроков , пять дней , и в суб. 5 уроков, зарплата меньше вашей, радуйтесь
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
работа у вас классная
Дякую! Класна, але непроста. Є інклюзивні дітки(
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
В школі колись теж працювала, 32 години з 1 по 11 клас А потім вся друга половина дня заняття в іншому місці. І по ночах зошити, зошити, багато зошитів.
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Ого, щоб видалити питання треба 99 грн заплатити. Вхід безкоштовний, вихід-платний) Бізнесмени) Врахую на майбутнє.
автор Кашпо • 29 сентября 2023
Дякую всім за відповіді! Дякую Богові, що є хоч така робота! Усім бажаю якнайшвидшого миру і покращення умов і оплати праці