Кашпо• 29 сентября 2023
Оплата праці під час війни
1.5 роки була відсутня на своєму робочому місці, виїжджала закордон. Повернулася, директорка типу війна, з грошима туго ходи до нас працювати, але зп - 25% від довоєнної. Я не вкурсі ситуації, думаю ну ок, хай так, війна ж. Пропрацювала місяць і думаю ціни виросли, треба було наполягати на колишній з/п(( Київ. Що скажете?
Результат:
вже голосів:
40 (55.56%)
Говорити вже зараз про з/п
15 (20.83%)
Результат
9 (12.5%)
Шукати підробіток, таке життя
8 (11.11%)
Працювати до Нового року як є
Кашпо
• 29 сентября 2023
І фірму хочеться підтримати, працювала багато років і думаю може я дурна, що на зниження погодилась?
булоТАЙминуло• 29 сентября 2023
Что мы можем сказать?
Деньги в стране есть.
Но не для всех.
Так что смотрите по ситуации.
Деньги в стране есть.
Но не для всех.
Так что смотрите по ситуации.
Кашпо
• 29 сентября 2023
Ответ дляТримаю свічку
Ви гарний спеціаліст - поміняйте роботу з нормальною оплатою
Оплата не зовсім погана, але це важко відкочуватися((
После шести ни-ни• 29 сентября 2023
У нас не різали зп. Підвищували кілька разів по мірі можливості
Мудрецыха мира• 29 сентября 2023
скажіть, хай додасть. вона може сказати ні, або так, або ніяк. тоді почнете шукати де платять більше.
Зроблено у 80-х• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Думайте
Знайшла в Києві 80 000
На порядній з 40 до 30 опустили
Але не всі бізнеси в дупі
Знайшла в Києві 80 000
На порядній з 40 до 30 опустили
Але не всі бізнеси в дупі
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Подивіться ситуацію на ринку праці на сайтах з пошуку роботи. Умовно, якщо на вашій вакансії платять 30к, а в вакансія середня 40к, то логічно, що вам платять нижче ринку. Якщо ж у вас була зп до війни 60к, а зараз таким і не пахне, то значить вам платили выще ринку і зараз такої лафи не буде...можна ж оцінити свою вартість, як працівника.
Кашпо
• 29 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Думайте
Знайшла в Києві 80 000
На порядній з 40 до 30 опустили
Але не всі бізнеси в дупі
Знайшла в Києві 80 000
На порядній з 40 до 30 опустили
Але не всі бізнеси в дупі
В мене з 31000 до 23100 знизили, робота до обіду з 9 до 12.00-12.20 5днів на тиждень+ п´ятниця 2 год з 15.00-17.00.
Ковбой Хагис• 29 сентября 2023
Нам підняли зп. Але і після підвищення вона дуже маленька, порівняно
Нічого вдягти• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
До обіду ? Тоді нормально
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
До обіду?) Автор, ви смішна. У Вас була висока зп як для такого навантаження. Спробуйте зараз таке знайти за 4 години в день) 100%, що не вийде
Кашпо
• 29 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
До обіду ? Тоді нормально
Так до 12.00 всередньому, буває до 11.30.
Добрая свекровь• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
А що це за робота?
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Вам нормально платять, враховуючи що ви так мало працюєте
Кашпо
• 29 сентября 2023
Ответ дляДобрая свекровь
А що це за робота?
Вчитель. Не в колі. Заняття для дошкільнят.
Оченьценная• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Ну , так это нормально , если до войны вы работали полный рабочий день ( 8 рабочих часов ) .
Кашпо
• 29 сентября 2023
В Польщі за аналогічну роботу платили в 2-3 рази більше( Я розумію, що тут інші реалії, але все навпаки дорожче вдома(
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
То їдьте в Польшу, знімайте житло, платіть їх комуналку і глянем, як у вас вийде. Скоріше за все без мови. Губа у вас не дура автор. Я думала, ви там спеціаліст вузький з вільною німецькою....а ви з дітками бавитеся і хочете супер зп...
Кашпо
• 29 сентября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Я так і робила, оренда 500дол, все платида, навіть харчування в школі оплачувала, не користувалася пільгою.
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Нащо ви повернулися тоді?
Кашпо
• 29 сентября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Мова не потрібна, повністю англійською робота.
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Ви не відповіли на запитання, нащо ви вернулись, як так суперово було в Польщі?
Нічого вдягти• 29 сентября 2023
Ответ дляКашпо
То чому ви повернулись ?