Замороженная селедка• 29 сентября 2023

Переїзд за кордон та вага

Нещодавно зрозуміла, що більшість моїх знайомих, хто виїхав за кордон, доволі добре схудли. Не всі, але багато хто. Саме з тих, хто мав зайву вагу. Невже там дійсно настільки кращі продукти? Подруга в Канаді за півроку схудла на 3 розміри. В Україні її вага останні 18 років була більше 120 кг. Ще одна тут в Україні роками намагалась схуднути, ходила до дієтологів, купувала марафони. Вчора в ФБ виставила фото після року життя в Іспанії і така гарна, струнка.
Може дійсно в нас настільки погане мʼясо та курка? що ж тоді їсти та чим дітей годувати?
Не пью, не курю• 29 сентября 2023
Франция. Насколько вижу, наши в отеле только растут вширь, как на дрожжах.

Не гоню• 29 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Це де ви? Я так скучила за морем
Черногория, мы тоже скучали за морем, поэтому решили, что раз уж уезжать, то к морю..
автор Замороженная селедка • 29 сентября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Автор, там не продукти кращі. Мабуть, рухаються більше, нервують, економлять. Навіть якщо грошей не вистачає і вони працюють в прибиранні, то вам не скажуть. Бо наче соромно. Навіть якщо шматок економлять, також не скажуть, бо теж наче соромно. Тому ви на інсту не зважайте і на гарні фото. Ніхто не знає, як там насправді тим жінкам і чому схудли.
Можливо ви маєте рацію. На фото посміхаються, а насправді сумують. Можливо і грошей на якісь зайві вкусняхи не вистачає, але про це не кажуть
любименькая• 29 сентября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви самі харчуєтеся чи вас годують? Чула, що місцеві бабусі/дідусі дуже стрункі, сухопарі, та економлять, плюс весь час на спорті. Та продукти, особливо овочі/фрукти несмачні. За середній вік та молодь не знаю.
не была в лагере и дня. сама готовлю. просто жру в три горла. как нервничаю, как и жру. стресс
AnnaOst• 29 сентября 2023
Є таке, мама моя схудла. Думаю справа в тому що тут хліб з твердих сортів пшениці. Я будки жеру як не в себе і не набираю
Ластовиння• 29 сентября 2023
моя подруга в германии набрала. Говорит едят мяс с мясом, много разных сыров, вкусного хлеба.
Ответ дляNatal_ka91
Схудла на 10 кг, сама по собі. Ще є зайва вага, але худла непомітно, при чому особливо собі ні в чому не відмовляючи. Тут застопорилась, коли повернулася. Певно, дійсно справа у якості їжі.
В мене дуже близька подруга поїхала в Польщу. Вона там з чоловіком, він за півроку поїхав туди заробляти. Перші місяці вона дійсно дуже нервувалась, були проблеми зі здоровʼям і в неї, і в молодшої дитини. Вона не працювала і зараз не працює, їм вистачає зарплати чоловіка. Вона ходить на якісь курси, займається дітьми. Худнути почала як заспокоїлась, десь через півроку після переїзду.

Нетутешня• 29 сентября 2023
Холоденко не похудела)
Вимагаю спілкування• 29 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Тримайтеся!
Мурзилка• 29 сентября 2023
Я резко похудела с началом войны, вещи слетали, ну оно и понятно, дом разрушен, родители муж в окупации, живы или нет - неизвестно. Потом все нашлись, все выехали и я резко поправилась. Сейчас уже 3 месяца на правильном питании и вес уходит ооочень медленно. Из всех знакомых - все наоборот поправились
Вимагаю спілкування• 29 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Так не весь же хліб твердих сортів. Його ще пошукати треба. Бо якісний часто дорожче, ніж той, що за 1 євро мішок і місяцями зберігається.
Перемелица• 29 сентября 2023
Я полтора года ’болтаюсь’ как и в Украине +- 2 кг 🤷‍♀️
AnnaOst• 29 сентября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тут в принципі не використовують м´які сорти пшениці в їжу. Ну хіба для якоїсь спеціальної випічки. А так та пшениця що у нас для людей тут фураж
Ответ дляВимагаю спілкування
Маю приятельок в Іспанії, Канаді, США. Хтось виїхав давно, на заробітки. Хтось через війну. Продукти, мабуть, з того, що я чула, нормальні лише в Іспанії. В США якісні продукти дорогі, а як ти на заробітках, то економиш. Дешевих продуктів валом, але від них набирають вагу. В Канаді так само, треба шукати якісне. Та дівчина, що в Канаді, влітку додому приїздила, каже, вдома вагу набрала - їла смачну домашню картоплю з огороду, помідори, кайфувала. А там крутиться/вертиться, весь час шукає, як з економити. Плюс нерви.
Були часи, коли один наш родич їздив у відрядження до штатів. Він там жив по 2-3 місяці, одного разу 6 місяців. Специфіка роботи. Всі рази він приїздив із зайвою вагою і всі рази без якихось зусиль тут в Україні повертався до своєї ваги. Це точно не через фастфуди, бо вони половину часу були в океані.
Перемелица• 29 сентября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
набрала 10 кг)
вот сейчас пью.пиво и орехами заедаю,очень способствует похудению)
с чего тут худеть?жизнь на расслабоне.
муж побыл 5 дней у меня и офигел от обилия и качества еды)ну и выпивки.
мы в Англии.
Мой во Францию приезжал к нам и тоже приятно удивлялся и все сравнивал цены
Фуліганка• 29 сентября 2023
Я переїхала вде дуже давно. За цей час +2 розміри. То ваші знайомі нервують і працюють на фізичній роботі, може
Перемелица• 29 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Это сейчас ещё селят в гостиницы? Или они там уже давно?
Не пью, не курю• 29 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
Давно. Многие тут почти с начала войны.
Мастер Пис• 29 сентября 2023
Перший час я теж схудла, бо весь час треба кудись бігти і щось вирішувати, а, не знаючи мови, то подвійне задоволення. Але саме в русі багато часу. Щодо якості продуктів теж мушу сказати: так, в ЄС за цим стежать. Я за весь час взагалі про ферменти забула (а в Україні пила регулярно). Після повернення додому, знов живіт болить часто( і вага почала зʼявлятись, але тут мені чомусь здається, що справа в надлишку кортизолу, на стресі такому хронічному люди часто набирають.

Вільний митець• 30 сентября 2023
Виду с Канаде знаменит блоггера , все поправляется и поправляется . Думаю, что 20 кг минимум набрала , но выглядит при этом хорошо 👌
Вимагаю спілкування• 30 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Моя приятелька і колишня колега в США вже 5 років на заробітках. Вона дуже стежила за правильним харчуванням. Каже, що в Америці це робити дуже важко, бо скрізь вони додають цукор, надміру цукру, плюс в супермаркетах величезні порції товарів з цукром, звісно, вона намагається обходити. Також ціни - дешеві товари часто гидотні для організму. А за кращі по якості вище ціна. Не знаю, як ваш родич, можливо їжа на кораблі була ситна, але некорисна, можливо, стрес. Також про США чула від багатьох людей, що жалілися на харчі та зайву вагу. Мабуть, дійсно, якість продуктів. Недарма зірки там замовляють якісь спеціальні продукти, еко.
Перемелица• 30 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Давно. Многие тут почти с начала войны.
Это какой регион?
Сейчас тоже селят в гостиницы или не принимают больше беженцев?
Не пью, не курю• 30 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
Это какой регион?
Лазурный берег.
У нас новеньких давно не было. Говорят, что вроде сейчас не принимают здесь.
Вимагаю спілкування• 30 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
В якій ви країні, якщо не секрет? Я в багатьох європейських країнах зустрічала таке, що «стрьомний» хліб, тривалого зберігання (це коли він як гума, ще й не черствіє), білий/білий, і відносно дешевий - 1 євро з копійками за баул. І багато людей беруть, бо дешево. І булок білих валом, і вони теж відносно дешеві. А ось за невеличку паляницю «правильного» хліба (твердий помол; висівковий, словом, для фігури корисний) понад 2,75-3 євро (але це смачний хліб, і видно, правильний, бо і черствіє, і пліснявіє, термін зберігання невеликий, склад нормальний).
Я тут Живу• 30 сентября 2023
Набрала на початку війни за півроку 10 кг, нерви. Тепер ніяк не зкину((
Я тут Живу• 30 сентября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я виїжджала на 6 міс і там в 100 разів більше нервувала, аніж тут під обстрілами
Так і є
Elani• 30 сентября 2023
у меня мама в Канаде 25 кг сбросила за год. Питаясь как обычно. Ее свежим взглядом говорит, что продукты лучше.
Оченьценная• 30 сентября 2023
Ответ дляФрекенБок
Не знаю, як інші, а сестра і чоловік схудли саме через ре, що пашуть як коні
Мій брат теж на Амазоні
ЗабежАЛОЧКА• 30 сентября 2023
Ответ дляНаверняка
Может они там не доедают? Не хватает на нормальную пищу доходов?
Может наоборот. У нас ели в основном картошку и дешёвые макароны, поэтому лишний вес. Фрукты, овощи, молочка дорогие. А там может стали правильно питаться.
Калинові вуста• 30 сентября 2023
Может, меньше гормонов в курице и непонятно чего в мясе. Покупаешь на буженину, а оно в 2р меньше и в воде плавает в итоге. И колбаса с сосисками из мяса. Плюс в Испании морепродукты и фрукты доступные