Менее Более• 30 сентября 2023
Харчування за групою крові
Чи є в цьому сенс? Хтось пробував, які результати?
Оябунчик• 30 сентября 2023
Фігня це все! Я на такій дієті навпаки почала набирати вагу.
Спорт і не жарти відро їжі, дуже допомагає скинути кілограми
Крошка Енот• 30 сентября 2023
Це вкрай дивна дієта. Їжте те, що подобається, їжте корисну їжу та багато овочів/зелені) І буде все супер
Замрійлива• 30 сентября 2023
Я посмотрела список продуктов. Все то, что я просто ненавижу. Я не выжила бы)
Заліковий троль• 30 сентября 2023
Это просто реклама, толку в этом нет. Худеют исключительно на дефиците калорий.
Балаболка• 30 сентября 2023
Ответ дляMarmu
я вірю в це. у мене 1 група, я молочку взагалі не переварюю, і взагалі, м´ясо - то єдиний продукт, який можу їсти завжди і мені від нього нормально.
Вірите, бо вам підходить те, що там написано. У мене 4 група і там що попало по дієті. А так-то я б теж краще по дієті 1 групи харчувалась, там смачніше
Астоновитесь!• 30 сентября 2023
Ответ дляMarmu
У мене 1 група і без молочки я не виживу, бо обожнюю її . Сир твердих хороших сортів в мене має бути завжди
Менее Более
• 30 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Ото і в мене 4.
Пічаль там якась по продуктам взагалі