Замороженная селедка• 29 сентября 2023

Переїзд за кордон та вага

Нещодавно зрозуміла, що більшість моїх знайомих, хто виїхав за кордон, доволі добре схудли. Не всі, але багато хто. Саме з тих, хто мав зайву вагу. Невже там дійсно настільки кращі продукти? Подруга в Канаді за півроку схудла на 3 розміри. В Україні її вага останні 18 років була більше 120 кг. Ще одна тут в Україні роками намагалась схуднути, ходила до дієтологів, купувала марафони. Вчора в ФБ виставила фото після року життя в Іспанії і така гарна, струнка.
Може дійсно в нас настільки погане мʼясо та курка? що ж тоді їсти та чим дітей годувати?
IQ 80• 29 сентября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
набрала 10 кг)
вот сейчас пью.пиво и орехами заедаю,очень способствует похудению)
с чего тут худеть?жизнь на расслабоне.
муж побыл 5 дней у меня и офигел от обилия и качества еды)ну и выпивки.
мы в Англии.
Хватает денег на обилие качественной еды? Пишут же дорогие продукты там. Или вы работаете там на хорошей зарплате

Коржик• 29 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Яка краса, мабуть, ті ’вобли-коняки’
Про страшных немок-тупой стереотип, поддерживающий нашими, которых расселили по селам. Например в Берлине и других крупных городах очень красивые и стильные женщины
автор Замороженная селедка • 29 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Ну не скажите. От страны наверное зависит, точнее от условий. Подруга приезжала из Ирландии-поправилась на размер, Германия-аналогично. Испания и Канада-там нет полной социалки, вот они и пашут там.
Мої переважно в Польщі, Словакіі, Німеччині. Та колега що в Іспанії точно не працює, її цілком утримає чоловік. Тим більш в неї молодшій дитині 4 роки. Вона перші декілька місяців жила на Тенеріфе, потім до Аліканте переїхала. В неї там чи то якісь родичі чоловіка, чи то друзі.
бифидобактерияЖоржик• 29 сентября 2023
Автор,думаю это- от стресса. Я переехала давно и даже не работала первое время, в еде ограничений не было. За год превратилась в скелет 45 килограмм, остались глаза и грудь. Потом всё вернулось,хотя тоска осталась.
ФрекенБок• 29 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
В Канаді так і є
Не знаю, як інші, а сестра і чоловік схудли саме через ре, що пашуть як коні
Коржик• 29 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну море, солнце, морепродукты. Все способствует
Не гоню• 29 сентября 2023
До войны была S, потом за год набрала много до L, постоянный стресс, заедала вкусняхами и вредностями. Выехали, снова похудела до S. Спокойная жизнь, много вкусных овощей и фруктов, ну и море, много плаваю...

Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Думаете, что это от того, что им так офигенно там, а не стресс?
У нас тут стресу немає? Подруга 2 ночі поспіль слухала як «мопеди» літають та ппо працює. Зараз знов на гідазепамі.
ТайТаке• 29 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Я б не сказала. Можливо перший час - так. Але вони вже більше року там живуть. З іншого боку хіба ми тут в Україні менше нервуємо?
Послушайте ,мой дед еще в 90х уехал в Америку . Так вот там уже пластиковые фрукты и овощи были . Он когда расскащывал что борщ это дорогое удовольствие мы понять не могли . Ножки буша оттуда же
IQ 80• 29 сентября 2023
Ответ дляНе гоню
Италия?
Ответ дляТрахтибидох
Яка краса, мабуть, ті ’вобли-коняки’
Вони дійсно некрасиві. Немає в них грації, жіночності. Правильно кажуть, що худа корова то не газель. Це саме про них. Наче худорляві, але не стрункі
Не гоню• 29 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
Италия?
Черногория.
Ответ дляЩастя-здоровля
мои подружки все похудели очень сильно. на 15-20 кг. Да, от нервов и от тоски по дому. Ну и еще, я так думаю, потому что без мужей. Не готовят так, как дома привыкли кастрюлями.
До речі так! Ми як з донькою вдома вдвох залишаємось, а чоловік з сином їдуть, то я майже не готую
Вимагаю спілкування• 29 сентября 2023
Автор, там не продукти кращі. Мабуть, рухаються більше, нервують, економлять. Навіть якщо грошей не вистачає і вони працюють в прибиранні, то вам не скажуть. Бо наче соромно. Навіть якщо шматок економлять, також не скажуть, бо теж наче соромно. Тому ви на інсту не зважайте і на гарні фото. Ніхто не знає, як там насправді тим жінкам і чому схудли.
Natal_ka91• 29 сентября 2023
Схудла на 10 кг, сама по собі. Ще є зайва вага, але худла непомітно, при чому особливо собі ні в чому не відмовляючи. Тут застопорилась, коли повернулася. Певно, дійсно справа у якості їжі.
Ответ дляПервоклашка Я
Та если есть те десерты не каждый день, а только час вид часу... И еще пахать , а не в офисе у компьютера ’чирикать’ То в целом очень даже можно похудеть...
З явного в неї додалось лише те, що вона ходить пішки на роботу та з роботи. Але це не багато з її слів, декілька зупинок.
Козяка-маляка• 29 сентября 2023
Я в Польщі на початку війни схудла на 10кг, бо чоловік був в арміі в Україні.
Як повернулася, то така і була, а як чоловік звільнився, то перестала стресувати(мені абсолютно пофіг на війну, новини, перспективи України і майбутнє аби чоловік був зі мною і цілий)і стали жити спокійно, пити пиво, смаколики під пиво і вже -20 кг, тепер 72кг.
Эта_Шикарна)• 29 сентября 2023
Я схудла на 6 кг через важкий психологічний стан. Просто нічого не їла. Ви якась наівна. Зніміть можна і окуляри, нема чому заздрити
любименькая• 29 сентября 2023
нидерланды. плюс 10кг за год

Вимагаю спілкування• 29 сентября 2023
Маю приятельок в Іспанії, Канаді, США. Хтось виїхав давно, на заробітки. Хтось через війну. Продукти, мабуть, з того, що я чула, нормальні лише в Іспанії. В США якісні продукти дорогі, а як ти на заробітках, то економиш. Дешевих продуктів валом, але від них набирають вагу. В Канаді так само, треба шукати якісне. Та дівчина, що в Канаді, влітку додому приїздила, каже, вдома вагу набрала - їла смачну домашню картоплю з огороду, помідори, кайфувала. А там крутиться/вертиться, весь час шукає, як з економити. Плюс нерви.
Туфли в чешуе• 29 сентября 2023
Ответ дляКоржик
В Польше основная масса женщин 55+ загляденье. Стройные, стильные, модные, а не как наши. Мне наших женщин 60+ жаль, многие не видели хорошей жизни
Первоклашка Я• 29 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну вот и 8000 шагов ежедневных, а то и больше проходит. И стрессует от иноязычного окружения...
Козяка-маляка• 29 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Спать на мопеди і ракети.
Не страшна війна, як мобілізація. Війна у нас з 2014 були і всім пофіг було, як і далі буде. Поступово затихне, як є по лінії розмежування і всі будуть чекати слушного моменту, як карабах. І все. Як зараз є, це на десятиліття.
Ответ дляКоржик
Я їздила по роботі, двічі була у Кьольні та один раз у Берліні. Саме там я спілкувалась з місцевими. Як на мене, то вони некрасиві. Риси обличчя грубі, не жіночі. І фігури в них якісь як сокирою рубані. Чоловіки німці мені теж не симпатичні на обличчя, а фігури гарні, вони часто високі та плечисті
Вимагаю спілкування• 29 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Можу відзначити Іспанію, якщо ваша приятелька живе в гарних умовах, в гарному місці, то може й схудла, бо скрізь всі гарні та стильні. В Іспанії дуже багато районів для заможних, там рівень життя високий, леді гарні, стрункі, стильні, може і ваша подруга на них дивиться, і хоче бути в моді. Тенеріфе та Аліканте взагалі курорти популярні. Там багато гарних і стильних приїздить.
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ну добре що хоть сісі залишились, бо присхудненні вони перші йдуть
Ответ дляНе гоню
Це де ви? Я так скучила за морем
Сиамская сороконожка• 29 сентября 2023
Мои уехавшие подруги все поправились, все до одной
Вимагаю спілкування• 29 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
нидерланды. плюс 10кг за год
Ви самі харчуєтеся чи вас годують? Чула, що місцеві бабусі/дідусі дуже стрункі, сухопарі, та економлять, плюс весь час на спорті. Та продукти, особливо овочі/фрукти несмачні. За середній вік та молодь не знаю.
Эта_Шикарна)• 29 сентября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Та ну, не смішить. Повно абсолютно звичайних жінок, багато дуже товстих молодих дівчат. Про любов до толстого шару тонального я взагалі мовчу.