Красота на Трухановом, вода теплая) да, тем кто фу Днепр не сюда)
Ответ дляLudaSHS
Гарне місце, обожнюю парк та його історію
Ти знаешь, як Сашка попала в Любовниці потьомкіна, а її сестра в гарем хотинсткого паші, це відбулося в містах моєї родини.
День між Каменцем та Хотіном.
Казали вона ніяка не руська княжна бастард
А полевая жена
День між Каменцем та Хотіном.
А полевая жена
Тааак, про сістер не в курсі. Саша молодець і взагалі ходять чутки, що Потьомкіна не довезли, а тут похоронений під Ротондою. Можу показати, де))))