Дівка в намисті• вчера в 07:35

Чоловік і фінанси

Є коханий чоловік, разом майже рік. За цей час була спільна поїздка, яку оплатив він. Зустрічаємося в мене, їсти готую я за свої кошти. Він приходить, інколи щось приносить, але може прийти і з порожніми руками, подарунків не було. Шо я зрозуміла, він дуже економний, все хоче відкласти, економить на собі так що жах, нормально не харчується навіть. Якщо дивитися на ставлення до мене, секс, то все чудово. Але банально я не можу його щось попросити, бо один раз попросила він відмовив( Чи можливо, що в шлюбі він зміниться чи я тільки мучитись з ним буду?
Джага-джага• вчера в 08:16
Ответ дляДівка в намисті
Так крім фінансових питань він мені ноги цілує
Ви його годуєте - він вам ноги цілуєте. Це точно те, що вам треба?
автор Дівка в намисті • вчера в 08:17
Ответ дляДжага-джага
Та набридати починає, хочеться від чоловіка фінансових вкладень
Кундалина• вчера в 08:17
Ответ дляДівка в намисті
ноги то таке, краще, коли цілує поміж ними
Бюст Березуцкого• вчера в 08:18
Ответ дляДжага-джага
О! У нашей бухгалтерги был такой студентик - делал ей массаж за секс и борщ. Этоочень сильно унижает женщину. Мне ее очень жалко было.
автор Дівка в намисті • вчера в 08:18
Ответ дляКундалина
І там теж) Таки правда, йобарь за обіди
Кундалина• вчера в 08:19
Ответ дляДівка в намисті
І там теж) Таки правда, йобарь за обіди
побутова проституція
ШанельКуКу• вчера в 08:20
Ответ дляДівка в намисті
Мужская любовь в поступках и финансах проявляется, а не в том что он по вам членом елозит
Бюст Березуцкого• вчера в 08:22
Ответ дляДівка в намисті
Жадины и эгоисты не меняются, только хуже с возрастом становятся.
Вы же не можете на него положиться?

Если серьезно заболеете - как он себя поведет?
А время вашей привлекательнрсти уходит и вы тратите на него время, котрое могли потратит на свой заработок или поиск нормального мужчины, пока внешность и возраст позволяют
автор Дівка в намисті • вчера в 08:20
Ответ дляКундалина
побутова проституція
Він вважає, що це нормально все. А, ще любить говорити, що жінки меркантильні
Запасная спина• вчера в 08:21
Ответ дляДівка в намисті
Так а як це проявляється? Якщо фінансово не вкладається, подарунки не дарує, про допомогу попросити не можна. Зустрічаєтесь ви на вашій території. Що робить він?
Бюст Березуцкого• вчера в 08:21
Ответ дляШанельКуКу
Да, это просто физиология
автор Дівка в намисті • вчера в 08:23
Ответ дляЗапасная спина
Він час свій витрачає як він каже, найцінніший ресурс.
Бюст Березуцкого• вчера в 08:23
Ответ дляЗапасная спина
Спасает от одиночества
Бюст Березуцкого• вчера в 08:25
Ответ дляДівка в намисті
Так а вы?
Переводите отношения в вертикальное положение и рставляете его как друга- муж на час, типа кран починить. У вас проблемы со здоровьем по женски - и досвидос
автор Дівка в намисті • вчера в 08:24
Ответ дляБюст Березуцкого
Так а вы?
А я і час і все інше. Короче, подивлюсь що буде далі і буду робити висновки для себе
Кундалина• вчера в 08:25
Ответ дляЗапасная спина
підтримує прутня в твердому стані
ВільнаНазавжди• вчера в 08:27
Ответ дляОце потужно
Не изменится, наоборот хуже будет
Со своего опыта или теоретически?
Кундалина• вчера в 08:28
Ответ дляДівка в намисті
то скажіть йому, що пересмикнути дешевше і швидше
Байрактарна• вчера в 08:29
Ответ дляДівка в намисті
А мій каже, що хотів би щоб дружина не працювала, як він це уявляє не знаю
А чого не спитаєте?
ВільнаНазавжди• вчера в 08:29
Автор кто по гороскопу?

Мой козерог вначале показался мне жадным НО потом все ок.

А вот был такой вся пыль в глаза - и мишки и букеты на пол ЗП, и бац сдулся.
Викупана• вчера в 08:39
Ответ дляДівка в намисті
Только хорошо предохраняйтесь.
Бюст Березуцкого• вчера в 08:40
Ответ дляВільнаНазавжди
Со своего опыта или теоретически?
Со своего
Я тут Живу• вчера в 08:40
Ответ дляДівка в намисті
В моєму випадку є, просто як він каже відкладає на майбутнє
На будущее, но не с вами…
А с вами: бесплатный секс и кормежка.
ФруктЕщеТот• вчера в 08:41
Ответ дляДівка в намисті
Це не дзвіночок, це - набат. Повірте мені, другий раз у шлюбі. З такими установками здорових відносин навряд чи у вас буде
Баба Йога• вчера в 08:41
Так накрывайте на стол то, что принес.
Цідило правди• вчера в 08:42
Ответ дляДівка в намисті
Еще бы. Только это и остается, если денежек жаль…
Цідило правди• вчера в 08:44
Ответ дляБюст Березуцкого
Я бы за массаж борщ наливала бы…
Оце потужно• вчера в 08:56
Ответ дляВільнаНазавжди
Со своего опыта или теоретически?
Я со жлобами не связываюсь. Сестра встряла так
вре_Динка• вчера в 08:56
А в чосу проявляється чудове ставлення до вас?
Почекуха• вчера в 08:58
Ответ дляиз желе я
мне нравится когда говорят - вы же видели каким он был изначально...
только таким он не был
как спрогнозировать каким человек станет - я не знаю
Не знаю, це видно у дрібницях. І так, навіть на етапі зустрічань хороший чоловік не буде робити ’широкі жести’ поза межами своїх можливостей. Взагалі хороші чоловіки нудні, не всім підходять.