Like-995b• 30 сентября 2023

Сегодня в Киеве лето)

Красота на Трухановом, вода теплая) да, тем кто фу Днепр не сюда)
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Это сейчас так думают, а тогда националисты пугали, комуняки - самор оно
Наши бабушки, самы- папы - горой за знакомыми комуняками, хотя мои нет.
Ну мы с Буковины
Ну нет ,мои родители Киев и область ,но категорически были против . Отец очень Чорновола любил .
LudaSHS• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Я тобі скажу, я досить непогано знаю історію міста і парку, але таке вперше чую. У нас є дуже крутий дослідник історії міста Євген Чернецький, на ютубі буде цікаво глянь.
Знаешь, я так багато читала, що все помішадося.., може то версіі просто.
Но кажуть коханка Потьомкіна, не племінниця то
Але при смерті вона всі бумаги палила, палила
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
А то по тв, що танці? Дама в червоному
Не,это 4 й сезон холостяка.
Там где банкир. Я его вообще не помню . Хотела тему создавать и узнать ,одной ли мне он противненький и никакашка )))
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Ой ,не ,я в Молдавии. Но в Новусе у нас ( Вишневое) мне не нра,сильно меого муки и жира .,а эта попалась сухая и хрустящая
Де тоді вініщє і бринза?
LudaSHS• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Я буда в ланцюгу єдності на вулиці стояла з батьками в 90 му
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
О, за коханку також чула, Енгельгардт-и вели свою історію самі.
LudaSHS• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Не,это 4 й сезон холостяка.
Ав
Я тільки дивилася 1 з Максом
До сих пір на нього підписана, і 2 з тим романовим , більше не знаю Холостяків.
Коли був Іраклій, він жив в моєму домі, то казали він холостяк. Але я по Танцям.
LudaSHS• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Вот вот
Він її і привіз с походів
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Де тоді вініщє і бринза?
То рислинг же есть ))) а вчера было шардоне молдавское ,но теперь лечусь после него ,а брынзой я уже этих говнюков кормлю. Задолбали ,решили что я им должна .Еще парочка где то там . Тут очень бездомных много
Точне я каш покупаю ,он более нежный
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ав
Я тільки дивилася 1 з Максом
Я с 1 го сезона все смотрю )
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Точне я каш покупаю ,он более нежный
Соррі, відволіклась, ще і холодець розібрала, пожерти нарешті
Мяуууу, хочу бринзи
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Я с 1 го сезона все смотрю )
Я запам‘ятала сезон з доктором, де виграла ескортниця київська. І там ще була баба з Одеси, яка всім говорила ’дєвочка моя’
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Мяуууу, хочу бринзи
буду ехать в Киев привезу
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Не дошла ,смотрю начало 5го
Люблю такие персонажи
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Не дошла ,смотрю начало 5го
Люблю такие персонажи
Аа, ви як я, Мастершеф я так само почала з першого дивитись)))
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Та я умею так смотреть чтотесть что пересиатртвать. В т.ч. и фильмы
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
буду ехать в Киев привезу
Я маю гарну пам‘ять
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Я маю гарну пам‘ять
Хи , заметано
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Хи , заметано
Сало з мене копчене домашнє. Я сьогодні залінилась пхатись на центральний базар, сиджу і мрію))))
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
І магнітік! Бо я збираю магнітіки з містами))))
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Я деякі фільми знаю вже дослівно і все одно дивлюсь) Типу ’Молчание ягнят’. Просто насолоджуєшся акторами.
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Сало уже на больше тянет )
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа

Жуть,а я их не люблю .
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Я те фильмы что наизусть люблю как фон .
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке

Жуть,а я их не люблю .
А я маньяк) І сало обов‘язково треба таке спробувати. Крижівка взагалі класна.
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Ну все ,это ж уже сабантуй)
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
І я! Але щоразу вони як вперше, нові деталі...
Zelenkа• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Ну все ,это ж уже сабантуй)
Зберемось, он автор теми знає вже гарне місце)))
ТайТаке• 30 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Это да , я Амели раз 20 смотрела